Gwarantowana dostawa na Dzień Ojca

Personalizowane prezenty dla mężczyzn


Oryginalne prezenty dla mężczyzn

Nie ma nic lepszego niż uczucie, gdy wręczasz wyjątkowe prezenty i gdy ta osoba jest tak samo podekscytowana jak Ty. W tym rozdziale zebraliśmy kilka z nich, które mogą spodobać się szczególnie mężczyznom. Wszystkie nasze produkty są personalizowane, więc możesz umieścić na nich dowolne zdjęcie lub wzór, a także miły tekst lub wiadomość.

Mamy bardzo szeroki katalog, więc znajdziesz w nim wszystkie rodzaje cen. Od tanich prezentów dla mężczyzn, w cenie poniżej 10 euro ,po inne w wyższych cenach. Dostosowujemy się do każdego rodzaju kieszeni, ale wszystkie nasze prezenty mają wystarczającą jakość, aby zaskoczyć kogokolwiek chcesz.

Personalizacja pozwala skupić się na prezencie, którego najbardziej pragniesz. W zależności od upodobań osoby, której go wręczasz, możesz dostosować przedmiot do jej gustu. Na przykład: jeśli jest to mężczyzna z zacięciem maniaka, możesz stworzyć prezent fana z wizerunkiem filmu lub gry wideo. Jeśli jest to romantykiem, możesz stworzyć romantyczne prezenty dla mężczyzn. Możesz stworzyć wszystko co tylko sobie wyobrazisz.

Co podarować mężczyźnie?

Wiek może być kluczowym czynnikiem przy poszukiwaniu oryginalnych prezentów dla mężczyzn. Co innego podarować prezent osobie 30-letniej, a co innego np. 75-letniej. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na prezenty dla mężczyzny:

Prezenty dla młodych mężczyzn

Szczerze wierzymy, że można być młodym przez całe życie, ponieważ jest to zgodne z naszą osobowością i stylem życia. W tym rozdziale chcemy jednak skupić się na jednym przedziale wiekowym, a mianowicie na osobach poniżej 40 roku życia.

Szczególnie polecamy prezenty, które mogą się przydać na co dzień. W ten sposób otrzymamy praktyczny prezent, który przypadnie im do gustu. Wśród wielu innych produktów są kubki, personalizowane kufle do piwa czy futerały na telefony komórkowe. Możesz dostosować wszystko do ich osobistych upodobań, dodając zdjęcia lub wzory, które chcesz.

Personalizowany zegarek jako prezent dla mężczyzny

Prezenty dla mężczyzn po czterdziestce

Czterdziestka to wspaniały wiek, w którym zaczynasz cieszyć się większą dojrzałością. Biorąc pod uwagę ten odpowiedzialny wiek, często dobrym rozwiązaniem są zegarki, pokrowce na kaski motocyklowe lub fartuchy dla tych, którzy lubią gotować.

Jeśli mężczyzna, którego obdarowujesz, jest również ojcem, możesz ozdobić każdy prezent napisem "dla najlepszego taty" lub zdjęciami, które ma z dzieckiem. Stwórz ten szczególny drobiazg, który go poruszy.

Prezenty dla 50-latków

Ukończenie 50. roku życiajest wyjątkowe dla każdego. Zwykle z okazji 50. organizuje się przyjęcie urodzinowe. Jeśli nie wiesz, co podarować 50-letniemu mężczyźnie, rozważ wszystkie prezenty wymienione powyżej. Również grawerowane długopisy lub klasyczne zegarki są dobrym pomysłem na każdą okazję.

Fotoalbumy w tego typu uroczystościach są również świetnym rozwiązaniem. Jest to bardzo wzruszający prezent, w którym można zebrać zdjęcia z całego życia. Jak powiedział Chief Seattle: „Zbieraj wspomnienia, pozostawiaj jedynie ślady.“.

Prezenty dla 60-latków

Jeśli osoba, której dajemy prezent, ma 60 lat to najprawdopodobniej jest już dziadkiem. W takim przypadku mamy również prezenty dla dziadków, które sprawią, że otrzymasz idealny prezent. Personalizowane etui na okulary to jedna z tych pozycji, które wprawią go w zachwyt, ponieważ można wstawić tam zdjęcie dziadka wraz z wnukami.

Miłym prezentem urodzinowym są też na przykład bloki i ramki na zdjęcia wykonane z różnych materiałów. Można na nich umieścić wybrane przez siebie zdjęcie, aby zachować je z wielkim sentymentem.

Personalizowany kufel do piwa jako prezent dla mężczyzny

Prezenty dla mężczyzn w wieku 70 lat

Od 70 lat wzwyż, oprócz wspomnianego wcześniej etui na okulary dobrym pomysłem będzie personalizowany koc. Możesz go spersonalizować, umieszczając na nim zdjęcia rodzinne lub obrazy związane z jego osobistymi upodobaniami. W ten sposób może się ogrzać na kanapie, oglądając dowolny film.

Możemy jeszcze bardziej podzielić sposób na prezenty dla mężczyzny. Na przykład prezenty dla nauczycieli, wojskowych, lekarzy lub adwokatów. Dzięki odpowiedniemu projektowi prawie każdy prezent jest odpowiedni dla każdego wieku i typu osoby.

Zestaw upominkowy dla mężczyzn

Wszystko w komplecie jest lepsze, nie sądzisz? W zależności od ich upodobań, możesz stworzyć spersonalizowany zestaw upominkowy zawierający produkty, o których wiesz, że będą ich używać na co dzień. Na przykład: kubek, etui na telefon komórkowy, spersonalizowany brelok do kluczy i podkładka pod mysz. Wszystko spersonalizowane, dostosowane do gustu, zainteresowań, wieku, krótko mówiąc - do tego, co najbardziej lubią.

Ten sam produkt może mieć wiele różnych zastosowań. W zależności od daty, w której zamierzasz wręczyć prezent, możesz go dostosować i nadać mu bardziej romantyczny, świąteczny lub bożonarodzeniowy charakter. Zapoznaj się z całym naszym katalogiem i wybierz produkty, które najbardziej Cię interesują. Po ich otrzymaniu można je wręczyć jako jeden prezent w ozdobnym pudełku. Będzie zachwycony!

Grawerowany długopis z imieniem na prezent dla mężczyzny