Personalizowane upominki ze ślubu

Personalizowane prezenty ślubne

Wesela to jedne z tych wydarzeń, które wymagają największych przygotowań.Trzeba poświęcić wiele czasu, aby w tym wyjątkowym dniu nic nie poszło nie tak: przyjęcie, goście, catering... Jeśli nie wiesz, jak zaskoczyć gości na swoim weselu, podsuwamy Ci niezawodny pomysł: upominki dla gości. Jest to najlepszy sposób na zachowanie w pamięci tego wydarzenia.

W tym dziale zebraliśmy nasze oryginalne i przydatne upominki ślubne, które nie trafią szuflady. Nie zapomnieliśmy o dzieciach. Mamy dla nich prezenty, które zapewnią im rozrywkę podczas wesela lub w domu. Zapoznaj się z naszymi pomysłami!

Co podarować na ślubie

Szukając idealnego prezentu dla gości, niektórzy decydują się na podział ze względu na płeć. Jednak pomysł tworzenia upominków ślubnych unisex staje się coraz bardziej powszechny. Dzięki personalizowanym upominkom każdy prezent może być wyjątkowy: notesy, długopisy, plakietki... Cokolwiek sobie wymarzysz, możesz spersonalizować to zdjęciem, imionami oraz datą ślubu i stworzyć niezapomnianą pamiątkę.

W naszym katalogu znajduje się wiele oryginalnych pomysłów na prezenty dla gości, ale poniżej przedstawiamy te, które cieszą się największą popularnością wśród naszych klientów:

  • Drewniane klocki: są to drewniane ramki lub klocki na zdjęcia, na których drukujemy projekt. Efekt jest fantastyczny i jest to bardzo oryginalny szczegół, który zawsze się podoba.
  • Personalizowane kubki ślubne: to jeden z najbardziej popularnych i oryginalnych prezentów na tego typu imprezy. Każdemu z gości podaruj ceramiczny kubek z pięknym wzorem. Będą mogli z niego korzystać na co dzień.
  • Personalizowane magnesy ślubne: jest to niedrogi, ale bardzo oryginalny prezent. Stwórz inny, zaskakujący wzór.
  • Personalizowany pendrive: to bardzo praktyczny prezent, który można wykorzystać na wiele sposobów, również dzięki jego pojemności (16 GB).
  • Personalizowane breloki ślubne: również w tym przypadku jest to niedrogi prezent, który goście mogą wykorzystać do powieszenia przy kluczach lub jako motyw dekoracyjny na plecaku.
  • Notesy i zeszyty: tego rodzaju drobiazgi zawsze przydają się w każdym domu, ponieważ są bardzo przydatne do zapisywania zadań i notatek. Okładka jest spersonalizowana, więc można na niej umieścić imiona wszystkich gości. To będzie bardzo oryginalne.
  • Puzzle: polecamy nasze personalizowane puzzle jako upominek ślubny dla dzieci. Wybierz na przykład wzór dziecięcy z motywem ślubu. Mogą je złożyć w trakcie wesela, więc nie będą się nudzić.

Tanie upominki ślubne

Jak już wspomnieliśmy na początku, śluby wymagają czasu i budżetu. Jednak nie martw się, mamy dostępne rabaty ilościowe. Im więcej sztuk tego samego produktu zamówisz, tym tańsza jest każda jednostka. W ten sposób zaoszczędzisz i będziesz wiedział, że zadbałeś o każdy szczegół.

Weź także pod uwagę opakowanie, w jakim zamierzasz dostarczyć prezenty. Jeśli nie wiesz, jak zapakować prezenty ślubne, możesz zaskoczyć swoich gości na wiele różnych sposobów. Z tej okazji zwykle najrzadziej wybiera się papierowe opakowania. Kolorowe torby z materiału są najczęściej stosowaną metodą dostarczania prezentów, ponieważ świetnie się prezentują. Można jednak wprowadzić innowacje i zdecydować się na inne rodzaje opakowań: pudełka kartonowe, ekotorby...

Nie szukaj dalej, przecież specjalizujemy się w spersonalizowanych prezentach ślubnych. Wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba, i spersonalizuj go za pomocą naszego edytora online - zobaczysz, jak szybko i łatwo jest z niego korzystać.