Gwarantowana dostawa na Dzień Ojca

Kula śnieżna ze zdjęciem

Śnieżne kule z Twoimi zdjęciami

Personalizowane śnieżne kule to prezent, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Piękny drobiazg, który można spersonalizować według własnego gustu lub gustu osoby, która ma go otrzymać. Wybierz jeden z wielu różnych modeli i stwórz oryginalną i niepowtarzalną kulę śnieżną z wybranym przez siebie obrazem.

Jeśli lubisz mieć zdjęcia na stoliku nocnym, ale nie chcesz typowej ramki na zdjęcia, nasze spersonalizowane kule są dla Ciebie idealnym wyborem. Masz cztery modele do wyboru : kula klasyczna sferyczna , prostokątna bardziej nowoczesna, w kształcie serca dla tych bardziej romantycznych i sferyczna ale z motywami dziecięcymi w podstawie, co czyni ją jeszcze bardziej uroczą. W tych 4 opcjach masz: te w których pada śnieg, inne w których spadają gwiazdki, i taką, która w środku ma piasek idealną na zdjęcia z wakacji. Możesz w nich umieścić dowolny styl zdjęć : zdjęcia z partnerem, rodziną, ładnym wzorem lub motywującym tekstem, aby zobaczyć je za każdym razem, gdy wstaniesz z łóżka, co pomoże Ci rozpocząć dzień z w pełni naładowanymi bateriami.

W zależności od wybranego modelu, można spersonalizować jedną lub obie strony kuli. Wybierz tę, która najbardziej Ci się podoba, i umieść w niej zdjęcie, które chcesz. Będzie to doskonały prezent dla partnera, przyjaciela lub innej bliskiej osoby.

Posiada również specjalną funkcję, która z pewnością przypadnie Ci do gustu. Zdjęcie jest wyjmowane we wszystkich modelach. Wszystkie kule można otworzyć w celu wymiany zdjęcia bez ryzyka wypłynięcia płynu lub ozdób znajdujących się wewnątrz. W ten sposób można odnowić wizerunek tej oryginalnej ramki, kiedy tylko ma się na to ochotę. Wystarczy zdjęcie w rozmiarze odpowiadającym rozmiarowi oryginału i można je zmieniać kiedy chcesz.

Sferyczna kula śnieżna z personalizowanym zdjęciem

Jak spersonalizować kulę śnieżną?

Na naszej stronie internetowej znajdziesz niezliczone modele do personalizacji, z sentencjami na każdą porę, ale bez wątpienia od wielu lat największą popularnością cieszą się te ze zdjęciami.

Jeśli wybrana przez Ciebie kula jest personalizowana z obu stron, możesz umieścić zdjęcie z jednej strony, a na odwrocie sentencję i datę lub gratulacje, a nawet inne zdjęcie, aby ją odwrócić bez konieczności drukowania nowego zdjęcia.

Dzięki naszemu edytorowi, który jest bardzo prosty i intuicyjny, będziesz mógł dostosować każdą z naszych kul. Puść wodze fantazji i stwórz tą idealną, która ozdobi każdy kąt w Twoim domu.

Kiedy warto podarować spersonalizowaną kulę śnieżną

W kulturze popularnej panuje przekonanie, że tego typu kule są zazwyczaj wręczane tylko jako prezenty gwiazdkowe, ale tak nie jest. Jest to bardzo oryginalny prezent na każdą porę roku. Na przykład kula w kształcie serca z dekoracją w środku to doskonały prezent na Walentynki lub rocznicę ślubu na przykład kula z pięknym zdjęciem z wakacji w Grecji, z piaskiem w środku. W jednej chwili będziesz mógł stworzyć niepowtarzalną pamiątkę i zaskoczyć kogokolwiek zechcesz.

Masz już pomysł na swoją spersonalizowaną kulę? Powiedz nam, jak ma wyglądać projekt, a my go zrealizujemy.

Prostokątna kula śnieżna z Twoim zdjęciem