Gwarantowana dostawa na Dzień Ojca

Puzzle ze zdjęcia

Personalizowane fotopuzzle

Istnieją gry i zabawy, które nigdy nie wychodzą z mody, niezależnie od tego, ile lat minęło. Mowa o fotopuzzlach. Każdy z nas układał kiedyś puzzle, ale teraz masz okazję stworzyć swój własny model, ponieważ w sklepach nie znajdziesz drugiego takiego samego.

W tym dziale zebraliśmy wszystkie nasze spersonalizowane puzzle z różnych materiałów i w różnych rozmiarach. To świetna zabawa i doskonały prezent na każdą okazję. Udostępniamy gotowe szablony, dzięki czemu można je szybko dostosować do własnych potrzeb, ale można też stworzyć własny model od podstaw, wykorzystując zdjęcia lub tekst.

Oprócz tego, że są tu różne materiały, jest też różna liczba elementów, więc można zwiększać stopień trudności, robiąc ich coraz więcej. Uwaga nasze puzzle uzależniają, po zrobieniu jednego będziesz chciał więcej i więcej.

Spersonalizowane puzzle dla dzieci

Maluchy też je uwielbiają, dlatego pomyśleliśmy o nich i mamy wiele modeli puzzli dla dzieci. Są one w pełni konfigurowalne, a ich główną zaletą jest to, że są dostosowane rozmiarem do dzieci. Mniej elementów i większe puzzle, dzięki czemu łatwiej im będzie je układać.

Wiele osób preferuje magnetyczne układanki dla dzieci dzięki czemu dzieci w wieku trzech lub czterech lat mogą je z łatwością układać i przyklejać do dowolnej metalowej powierzchni. W ten sposób nie ma ryzyka, że elementy zgubią się lub przesuną.

Innym niezawodnym modelem na prezent dla najmłodszych są nasze drewniane układanki dla dzieci. Dzielą się na dziewięć elementów, a na jednej ze stron można umieścić wybrane przez siebie zdjęcia lub wzory. Pozostałe są wykonane w różnych modelach do wyboru: dzikie zwierzęta, owoce i warzywa, zwierzęta morskie lub domowe.

Personalizowane puzzle dla dorosłych

Prawdziwi fani puzzli potrzebują wielkich wyzwań. Dlatego najlepszym rozwiązaniem personalizacyjnym są te duże, niestandardowe puzzle dzięki którym można stworzyć bardziej spektakularny projekt. W miarę zdobywania kolejnych poziomów wzrasta poziom trudności, a co za tym idzie - liczba elementów: spersonalizowane puzzle 2000 elementów ze zdjęciem, spersonalizowane puzzle 3000 elementów ze zdjęciem pozwolą Ci podjąć wielkie wyzwania.

Jeśli uważasz się za miłośnika tej gry, masz szczęście, ponieważ możesz wykorzystać je jako dekorację. Mamy dwa modele 1000 i 2000 sztuk, które są oprawione w ramy, dzięki czemu możesz umieścić swoje ulubione zdjęcie w dowolnym miejscu w domu.