Koc z własnym nadrukiem

Koc personalizowany

  • Można je spersonalizować za pomocą dowolnego zdjęcia lub wzoru w pełnym kolorze. Prześlij dowolną liczbę zdjęć lub dodaj teksty, zwroty i imiona.
  • Możesz stworzyć projekt od podstaw lub wybrać jeden z naszych darmowych, gotowych szablonów i poddać go edycji.
  • Do wyboru jest kilka różnych modeli i kilka rozmiarów każdego z nich.
  • Na kocach z nadrukiem można całkowicie spersonalizować jedną stronę, nadrukiem na całej powierzchni. Projekt nadruku zostanie umieszczony na całej powierzchni koca, bez pozostawiania pustych marginesów.
  • Wybierz pośród różnych materiałów: polarowe, z aksamitnej mikrofibry, futerka, itd.
  • W przypadku niektórych modeli można nawet wybrać, czy rogi mają być proste czy zaokrąglone.
  • Większość modeli nadaje się do pralki i suszarki.
  • Koce polarowe są zgodne z gwarancją jakości OEKO-TEX® i przeszły pomyślnie wszystkie testy

Personalizowane koce ze zdjęciem

Jednym z najbardziej oryginalnych i popularnych prezentów w naszym katalogu są personalizowane foto-koce. Kto nie lubi wieczorów spędzanych na kanapie, przy filmie, popcornie i ciepłym kocu? Ten plan będzie jeszcze lepszy, jeśli na kocu znajdą się zdjęcia rodziny przyjaciół, zabawne wzory, imiona, sentencje... lub dowolny wzór, który sam wymyślisz.

Prawdopodobnie najbardziej popularnym wzorem jest koc w formie kolażu fotograficznego. Dzięki naszemu edytorowi online jest on bardzo łatwy do stworzenia. Wystarczy, że wybierzesz koc i rozmiar, który chcesz spersonalizować, wybierzesz jeden z oferowanych przez nas wzorów kolażu, a zdjęcia możesz przesłać z komputera, tabletu lub telefonu komórkowego.

Szeroki wybór modeli koców ze zdjęciami

Jeśli chodzi o tworzenie własnych koców ze zdjęciami, zobaczysz, że masz wiele opcji do wyboru. Z jednej strony można wybierać między "klasycznymi" kocami z polaru (najlepiej sprzedający się model na stronie internetowej), ale także innymi rodzajami koców, takimi jak koc z rodzaju mikrofibry, który jest wykonany z wyjątkowo miękkiego materiału, cieplejszego i przyjemniejszego w dotyku, o fakturze podobnej do aksamitu. Bardzo miło jest nakryć się aksamitną chmurką.

A dla największych zmarzluchów? Najlepszy jest koc polarowy z futerkiem. Jest to produkt podobny do klasycznego koca polarowego, ale dodatkowo zawiera warstwę tkaniny o fakturze skóry owczej, super miękkiej i niezwykle ciepłej. Idealny koc dla osób, które uwielbiają ciepełko na kanapie lub w łóżku.

Personalizowane koce polarowe ze zdjęciem

Koce z mikrofibry i kożucha, oprócz wersji "standardowej", są dostępne również w bardzo oryginalnym formacie: koce ponczo. Są one czymś w rodzaju połączenia koca i swetra lub bluzy, dzięki czemu można je nosić jako okrycie po domu, nawet w trakcie ruchu jest się przykrytym miękkim i ciepłym kocem. Świetnie nadaje się na miesiące jesienne i zimowe, na pewno nie zmarzniesz!

Wszystkie wymienione do tej pory koce można personalizować za pomocą zdjęć drukowanych na powierzchni koca, a także dowolnych wzorów, logo itp. Bardzo popularne są również koce z haftowanymi imionami lub tekstami. Mają one również element personalizacji, ale jest on bardziej subtelny niż w przypadku koców z nadrukiem. Tak jest w przypadku haftowanych kocyków dla niemowląt, których szczególną cechą jest to, że zawierają pluszowego misia. Aby przechowywać kocyk, należy go zwinąć, a miś "przytula" kocyk swoimi małymi łapkami z rzepami, dzięki czemu pozostaje on schowany. Idealny prezent dla każdego, kto szuka haftowanych kocyków dla niemowląt z imieniem.

Istnieją inne modele haftowanych koców z imionami, również przeznaczone dla dorosłych, np. haftowany koc podróżny, który zawiera pokrowiec z uchwytem. Albo kocyki do zabawy, czyli kocyki z rękawami, bardzo praktyczne, z którymi można się poruszać, i które można spersonalizować, haftując imię na wysokości klatki piersiowej.

Personalizowane koce na sofy

Wszystkie koce z naszego katalogu nadają się do położenia na łóżku lub na sofie. Możemy jednak wyróżnić kilka modeli, które najbardziej nadają się do wykorzystania jako koce na sofę lub narzuty na łóżko. W obu przypadkach chodzi o koce z rękawami i koce-ponczo. Oba modele koców pozwalają się okryć, a ponadto umożliwiają poruszanie się po domu bez konieczności odsłaniania się. Są one zarówno kocem, jak i odzieżą po domu. Możesz wstać, aby wziąć pilota lub pójść do lodówki i wrócić na kanapę bez konieczności odkrywania się.

Personalizowane koce na łóżka i sofy

Jeśli Twój pomysł jest bardziej dekoracyjny, to klasyczne prostokątne koce mogą być używane jako narzuty na łóżko lub kanapę i można nimi dekorować pokój, a także, oczywiście, przykrywać się nimi.

Tanie personalizowane koce ze zdjęciem

W serwisie Wanapix można znaleźć bardzo konkurencyjne ceny, aby tanio stworzyć spersonalizowane foto-koce. Logicznie rzecz biorąc, najmniejsze rozmiary są najtańsze, a cena wzrasta wraz z rozmiarem koca. W każdym przypadku, niezależnie od rozmiaru, mamy rabaty ilościowe, co oznacza, że jeśli chcesz kupić kilka takich samych koców, z tym samym wzorem, to im więcej sztuk kupisz, tym tańszy będzie koszt jednostkowy każdego koca. Jest to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz podarować ten sam koc kilku przyjaciołom lub członkom rodziny, albo jeśli chcesz podarować merchandising, prezenty dla firm, prezenty dla pracowników itp.

Kiedy podarować koc ze zdjęciem na prezent

Istnieje wiele okazji, na które foto-koce lub koce z personalizacją stanowią doskonały prezent. Na przykład Dzień Matki lub Dzień Ojca. Można na przykład stworzyć koc pełen rodzinnych fotografii, zarówno tych najnowszych, jak i starych, z niezapomnianymi zdjęciami rodzeństwa, dzieci, wnuków... mamy lub taty, który otrzyma prezent. W ten sposób stworzysz bardzo emocjonujący, wyjątkowy i niepowtarzalny prezent. Za każdym razem, gdy mama lub tata przykryją się nim, będą czuli się jeszcze bardziej komfortowo, widząc zdjęcia swoich bliskich umieszczone na kocu.

Tak samo na Walentynki to wspaniały prezent dla par, które mogą wspólnie oglądać filmy na kanapie, przykryte dużym, ciepłym kocem, aby być razem, w cieple. Albo, oczywiście, z okazji urodzin, rocznic... Albo po prostu jako prezent niespodziankę! Każdy dzień roku jest dobry, aby podarować prezent, taki jak te spersonalizowane koce.

Personalizowany koc ponczo idealny na sofę

Najczęściej zadawane pytania dotyczące naszych koców ze zdjęciem

Jakie rozmiary koców posiadacie?

W zależności od wybranego modelu koca, dostępne są różne rozmiary. Najmniejsze rozmiary mają około 1 metra długości i są idealne dla dzieci. Z drugiej strony, większe rozmiary to King Size'y o długości ponad 2 metrów, a nawet do 2,30 metra.

Czy koce można prać w pralce i suszyć w suszarce?

Tak, większość naszych koców można prać w pralce (zalecamy pranie w niskiej temperaturze) i suszyć w suszarce. W każdym razie każdy model koca posiada szczegółowe informacje na temat warunków prania. W celu potwierdzenia tych informacji należy zapoznać się z etykietą każdego produktu.

Z jakiego materiału są wykonane spersonalizowane koce?

Do wyboru jest kilka materiałów: koce polarowe można zamówić w 100% z polaru poliestrowego, z aksamitnej mikrofibry lub z warstwą kożuszka. Materiały te są również dostępne w innych modelach, takich jak koce ponczo. Informacje te można znaleźć w każdym opisie produktu.