Wyprzedaż: -5% zniżki na produkty na lato do 04/08/2024

Personalizowane odznaki i trofea

Personalizowane trofea i nagrody

Jeśli szukasz trofeów, nagród, lub spersonalizowanych tabliczek pamiątkowych to jesteś we właściwym miejscu. Mamy kilka różnych modeli, o różnych kształtach, różnych materiałach, a nawet różnych cenach, dzięki czemu możemy dać Ci doskonałe opcje, niezależnie od tego, czy szukasz tanich spersonalizowanych trofeów, czy modeli "Premium".

Wszystkie te produkty można spersonalizować w 100% według własnych upodobań, dodając dowolne zdjęcie, tekst, imiona osób, dedykacje, frazy, rok, ikony, loga, wzory itp. Każda kompozycja lub projekt, który chcesz stworzyć, jest możliwy. Dodatkowo możesz skorzystać z dowolnego z gotowych szablonów, które oddajemy do Twojej dyspozycji. Wystarczy, że zedytujesz go swoimi tekstami i to wszystko. Lub, jeśli wolisz coś całkowicie spersonalizowanego przez Ciebie, możesz stworzyć projekt tabliczki lub trofeum od podstaw.

Na jakie okazje dawać te spersonalizowane trofea jako prezenty?

Jest wiele okazji, wydarzeń i sytuacji, w których te personalizowane trofea są idealnym produktem, ponieważ jest to pamiątka, którą można zostawić na półce w domu, lub w gablocie z trofeami, aby mieć na całe życie wspomnienie ważnej chwili. Na przykład:

Imprezy sportowe

Na turnieje szkolne lub dla dorosłych, amatorskich lub zawodowych, do sportów grupowych lub indywidualnych. Czy mistrzostwa w piłce nożnej, koszykówce, piłce ręcznej, lekkoatletyce, pływaniu, tenisie itp. Tutaj możesz spersonalizować trofeum sportowe lub tablicę pamiątkową dla mistrza (lub mistrzów w przypadku drużyny). Można dodać herb lub logo klubu nazwę drużyny, lub turnieju, rok lub datę obchodów itp.

Będziemy, więc mieli spersonalizowane trofeum ze wszystkimi szczegółami turnieju, pamiątkę, którą zwycięzca zachowa na całe życie, jako wspomnienie swojego sportowego wyczynu. Efekt jest bardzo elegancki i atrakcyjny.

Personalizowane trofea sportowe lub honorowe

Prezenty na specjalne dni

W ciągu roku jest kilka szczególnych dni, w których należy wręczyć na pamiątkę spersonalizowany i niepowtarzalny prezent. Na przykład na Dzień Matki, albo Dzień Ojca powszechne jest wręczanie trofeum, w imieniu dzieci, z sentencją typu: "Dla Magdy, najlepszej mamy na świecie", albo "Tata Łukasz, to numer 1". Na tabliczce można wygrawerować podobny napis, a nawet dodać zdjęcie, imię lub datę.

Możesz również stworzyć spersonalizowane trofea jako pamiątkę dla nauczycieli, jako prezent na koniec roku od wszystkich rodziców. Albo, aby uczcić Dzień Dziadków, dając tablicę "Najlepsza babcia" lub "Najlepszy dziadek na świecie", w tym imiona lub osobiste wzruszające dedykacje.

Hołdy i upamiętnienia

Innym rodzajem okazji są wyrazy uznania, np. z okazji przejścia na emeryturę. Lub w uznaniu kariery, lub pracy zawodowej. Jak również upamiętnienia, rocznice itp. We wszystkich tego typu okazjach, które mogą mieć miejsce w firmach, w biurach, czy też na poziomie rodzinnym lub indywidualnym, można również stworzyć spersonalizowane trofeum z imionami, zdjęciami, datami lub tekstem na tabliczce, wyjaśniającym powód obdarowania.

Ponieważ są to produkty spersonalizowane, nie znajdziesz ich w innych sklepach, ponieważ opatrzone są imieniem, zdjęciem lub logo osoby lub grupy, która otrzyma tę spersonalizowaną nagrodę.