Personalizowane trofea szklane

trofeum
66,38 zł
Doręczenie między 21-24 czerwca (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 22 godz. 45 min

Wybierz opcję
Szczegóły
 • Wymiary: 10 cm (szerokość) x 11 cm (długość) x 0,6 cm (grubość)
 • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
 • Materiał: szkło.
 • Personalizacja na 1 stronie poprzez grawerowanie.
 • Zawiera walizkę do przechowywania. Idealne jako nagroda, trofeum, pamiątka itp.
 • ID: #15612
 • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowane trofea szklane

Jednym z pierwszych przedmiotów, o których myślimy, gdy chcemy uhonorować, pogratulować lub podkreślić czyjąś pracę, jest spersonalizowane trofeum. To trofeum jest dowodem na wysiłek, miłość i poświęcenie, czy to w sporcie, w rocznicę ślubu, czy na emeryturze.

Jeśli szukasz prostego, ale wyjątkowego prezentu, który przypomni tej osobie, jak bardzo była ważna lub przypomni o szczególnym momencie w jej życiu, nasze personalizowane tabliczki szklane są tym, czego potrzebujesz.

Mamy tabliczki i trofea w wielu różnych kształtach i rozmiarach, a wszystkie mają podstawę, która pozwala na bezpieczne przechowywanie. Grawer laserowy na trofeum jest najwyższej jakości i sprawi, że wybrany przez Ciebie wzór będzie idealny. Dodatkowo zawiera czarne etui, w którym zamknięte jest trofeum, co czyni go idealnym prezentem na na każdą specjalną okazję.

Spersonalizuj szklane trofeum na każdą okazję

Personalizowane szklane trofea są bardzo emocjonalnym detalem, który będzie pamiątką na całe życie. Jeśli chodzi o personalizację jednego z tych produktów, znajdziesz wiele wstępnie zaprojektowanych szablonów, które możesz zmodyfikować i sprawić, by były takie, jak chcesz, idealne na daną okazję.

A jeśli nie znajdziesz projektu, który odpowiada Twoim potrzebom, możesz również stworzyć kryształowe trofeum od podstaw. Wystarczy, że pomyślisz o okazji i osobie lub grupie osób, którym zamierzasz je podarować i dostosujesz projekt do ich gustów, a na pewno stworzysz idealny prezent na to wyjątkowe wydarzenie.

Świat personalizacji w zasięgu każdego, aby stworzyć niepowtarzalną pamiątkę na całe życie.

Personalizowana tabliczka szklana jako prezent dla nauczycieli

Szklane trofeum to prezent idealny!

Niektóre opcje, w których trofeum może być świetnym prezentem:

 • Prezenty na specjalne okazje. Spersonalizowane trofea są idealne na każdą okazję, ale najczęściej są wykorzystywane jako prezent na Dzień Matki, Dzień Ojca, Walentynki, itd. Wystarczy, że pomyślisz o tym, co chcesz umieścić na projekcie, a my to zrealizujemy.
 • Rocznice. Jest to prezent, który często jest wykorzystywany przy takich okazjach. Na przykład z okazji rocznicy ślubu, srebrnych godów, złotych godów lub jakiejkolwiek specjalnej rocznicy między dwojgiem ludzi.
 • Hołdy. Kryształowe tablice pamiątkowe są również idealne, aby oddać hołd danej osobie. Niezależnie od tego, czy chodzi o poświęcenie, zaangażowanie w projekt, sport itp. Ponieważ można je w 100% dostosować do indywidualnych potrzeb, każda okazja będzie idealna, aby nadać im osobisty charakter.
 • Imprezy sportowe. Podczas zawodów sportowych spersonalizowane trofea szklane są jednym z najczęściej używanych elementów do nagradzania nie tylko zwycięzców, ale także w wielu przypadkach uczestników. Będą one stanowić pamiątkę na całe życie. Nieważne, jaki sport jest związany z prezentem — piłka nożna, tenis, pływanie... Obdarowana osoba z pewnością pokocha spersonalizowaną okrągłą płytkę szklaną.
 • Jako upominek, kiedy ktoś odchodzi na emeryturę. Podczas tej uroczystości nie można zapomnieć o tym, by wręczyć personalizowaną tabliczkę osobie, która odchodzi na emeryturę. Jest to wyraz uznania dla pracy, jaką dana osoba wykonała przez te wszystkie lata w firmie.
 • Będzie to bardzo wzruszający szczegół.
Personalizowane trofea szklane jako nagrody w turniejach sportowych