Personalizowane prezenty dla niemowląt

Personalizowane prezenty dla niemowląt

Witamy w naszym dziale prezentów dla najmłodszych. Na tej stronie wybraliśmy produkty, które uważamy za najbardziej odpowiednie dla noworodków i niemowląt do 2 roku życia. Jeśli więc potrzebujesz oryginalnych prezentów dla dziecka, mamy nadzieję, że pomożemy Ci z naszymi spersonalizowanymi prezentami ze zdjęciem lub imieniem dziecka.

Jesteśmy przekonani, że spersonalizowany produkt to doskonały i oryginalny prezent dla niemowlęcia Powodem jest to, że jest to prezent pełen emocji, wyjątkowy i szczególny. Nie jest to zwykły zakup w byle jakim sklepie. Jest to prezent, na którym nadrukowano lub wyhaftowano imię dziecka lub jego zdjęcie. Dlatego uważamy, że jest to idealny prezent dla tych małych ludzi, którzy właśnie przyszli na świat, a nawet zanim się urodzą - to dobry pomysł na prezent dla kobiet w ciąży.

Na tej stronie zebraliśmy dla Was najbardziej odpowiednie prezenty dla niemowląt i dzieci poniżej 3 roku życia. Ponieważ są one personalizowane wybranym przez Ciebie zdjęciem, idealnie nadają się na prezent z okazji narodzin dziecka, chrztu, pierwszych urodzin itp. Możesz stworzyć spersonalizowany prezent ze zdjęciem malucha lub z jego ulubionymi kreskówkami, a na pewno trafisz w dziesiątkę. Spersonalizowane, oryginalne i przydatne prezenty, które rodzice mogą wykorzystać do opieki nad dzieckiem.

Najlepiej sprzedające się

W naszym katalogu znajduje się kilkaset produktów różnego typu i w różnych cenach. Ale tutaj chcieliśmy wybrać te, które są idealne dla niemowląt. Najlepiej sprzedające się i najpopularniejsze są następujące produkty:

Personalizowane śliniaki

To już klasyka: wszystkie niemowlęta używają śliniaków w pierwszych miesiącach życia. W sklepie Wanapix znajdziesz tradycyjne śliniaki z frotte od wewnątrz i personalizacją na zewnątrz. I trójkątne śliniaki bandany..

Personalizowane poduszki dla niemowląt

Bardzo popularne są poduszki, które można wykorzystać do dekoracji pokoju dziecięcego albo do łóżeczka. Mamy poduszki okrągłe, kwadratowe, prostokątne... i z różnych materiałów do wyboru.

Spersonalizowane ubranka dla niemowląt

Ubranka są bardzo popularne jako prezent, a my mamy personalizowane body dla dzieci w wieku od 0 do 2 lat. Możesz wybrać body w kilku różnych kolorach i umieścić na nich dowolne zdjęcie, wzór lub zabawną sentencję.

Spersonalizowane obrazy dla niemowląt.

Wracając do dekoracji pokoi dziecięcych, dużym zainteresowaniem cieszą się spersonalizowane obrazki tzw. metryczki. W naszym katalogu znajdziesz wiele opcji, materiałów i rozmiarów, dzięki którym stworzysz takie dostosowane do swoich potrzeb - na płótnie fotograficznym, oprawione w ramy lub plakaty.

Personalizowane przytulanki dla niemowląt

Czym byłoby dziecko bez pluszaków? Podaruj mu pluszowego misia z wyhaftowanym imieniem, a będzie to jego pierwszy najlepszy przyjaciel, z którym będzie spał w nocy i przytulał się w ciągu dnia.

Tanie personalizowane kocyki dla niemowląt

Miękkie, spersonalizowane kocyki, którymi można przykryć dziecko podczas drzemki, w wózku lub w nocy. Wybierz rozmiar i spersonalizuj go, dodając wybrane zdjęcia lub tekst.

Personalizowane ręczniki dla niemowląt

Można też kupić ręczniki z kapturem dla niemowląt. Praktyczny prezent, którego mama i tata będą używać każdego dnia, aby osuszyć dziecko po kąpieli..

Upominkowe kosze dla niemowląt

Do tej pory rozmawialiśmy o poszczególnych produktach, ale jeśli chodzi o prezenty dla dziecka, bardzo popularnym zwyczajem jest tworzenie kosza upominkowego dla niemowląt. Jest to zestaw lub paczka, która zawiera kilka elementów. Zamiast jednego dużego prezentu, dajesz wiele małych ale ważnych w tych pierwszych dniach i miesiącach życia.

W ramach tych opcji możesz stworzyć kosz dla dziecka lub podobne prezenty, takie jak torty z pieluszek lub personalizowane wyprawki dla niemowląt.

W tych pakietach można umieścić różne produkty potrzebne do pielęgnacji i rozwoju dzieci: ubrania, zabawki, przytulanki itp. W naszym przypadku możesz dołączyć kilka produktów, o których już wspomnieliśmy. Stwórz pakiet przydatnych prezentów, które są w 100% spersonalizowane, wszystkie z nich są praktyczne w pielęgnacji niemowląt i dlatego są dobrym prezentem dla świeżo upieczonych rodziców.

Nie możemy zapomnieć o pierwszych świętach Bożego Narodzenia w życiu dziecka, to czas wielkich emocji dla całej rodziny! Na pierwszą gwiazdkę bardzo miłym prezentem jest przygotowanie spersonalizowanych bombek świątecznych ze zdjęciem dziecka lub bombek dla każdego członka rodziny. Można je zawiesić na choince i będzie ona wyglądać naprawdę pięknie.