Dzieci i dekoracje dziecięce

To, co najlepsze dla Twojego dziecka

W pierwszych latach życia dzieci potrzebują najwięcej uwagi i opieki. Dlatego też należy zwracać szczególną uwagę na wszystko, co otrzymują, od jedzenia po zabawki. Rozpieszczaj je tym, co najlepsze, dlatego polecamy Ci nasze personalizowane prezenty dla maluchów.

W tym dziale zebraliśmy nasze najlepsze personalizowane produkty dla dzieci , abyś mógł zadbać o każdy szczegół w każdym zakątku, w którym będzie przebywało Twoje dziecko. Mamy wiele pomysłów na dekoracje dla dzieci które możesz wykonać przy użyciu naszych produktów. Uważajcie!

Jak urządzić pokój dziecięcy

Podczas dekorowania pokoju, ważne jest, aby znać dostępną przestrzeń. W zależności od tego możemy wybrać więcej lub mniej mebli. Ważne jest, aby rzeczy dziecka były w zasięgu ręki. Tak, że jeśli postawimy regał to górne półki zostawmy na dekoracje, a dolne na książki i zabawki.

Jeśli chodzi o kolor pomieszczenia, najlepiej zdecydować się na jasne odcienie, dzięki czemu pokój będzie się miał więcej światła. W ten sposób można bawić się dekoracją i dodać wyraźny kolor poprzez różne meble i elementy dekoracyjne. Zamierzamy wymienić podstawowe przedmioty, których nie powinno zabraknąć w pokoju Twojego dziecka:

  • Personalizowany stół : ten mebel jest zaprojektowany przez nich i dla nich. Są wygodne do zabawy farbami czy kredkami. Mogą budować na nich z klocków czy zaprosić misie i lalki na popołudniową herbatkę.
  • Personalizowana pufa: to ulubione miejsce maluchów, a także niektórych dorosłych. Jest bardzo miękka, a nasza ma tę szczególną cechę, że możesz ją zaprojektować ze zdjęciami dziecka lub z motywem superbohatera... Ty najlepiej wiesz co lubi Twoje dziecko.
  • Metryczki: ten element dekoracyjny jest bardzo popularny wśród rodziców. Mamy wiele gotowych szablonów, które możesz dostosować do danych dziecka. Świetnie prezentują się na ścianach pokoju.

Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca, dobrym pomysłem jest stworzenie pokoju zabaw dla dzieci. Możesz wydzielić osobną przestrzeń lub zrobić to w ich własnym pokoju. Tipi są bardzo modne, ponieważ wyglądają świetnie i dzieci je uwielbiają. Możesz również dodać nasze spersonalizowane koce, z którymi możesz stworzyć drogę dla samochodów, aby mogły się ścigać, planszę z Twisterem, klasyczną grą do zabawy z przyjaciółmi, albo koc z grą planszową...dołóż tylko pionki (mogą być nimi pluszowe misie) i kostki...i do zabawy start!

Zacznij dekorować pokój swojego malucha nadając mu osobisty charakter. W ten sposób poczuje się bardzo komfortowo i bezpiecznie.