Gwarantowana dostawa na Dzień Ojca

Personalizowane przypinki / piny

przypinka pin
13,10 zł
Rabaty ilościowe

Kształt
Szczegóły
  • Wymiary: 1,6 cm (szerokość) x 1,6 cm (długość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Zamknięcie typu zatrzaskowego.
  • Materiał: metal.
  • ID: #2782
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Załóż sobie Pin!

Są mody, które trwają latami: kto z nas nie wpinał do kurtki jeansowej przypinek i pinów? Teraz znów są modne! Dzięki Wanapix można je zaprojektować zgodnie z własnymi upodobaniami, a do wyboru są różne modele: kwadratowe, okrągłe i prostokątne.

Spersonalizuj go za pomocą logo ulubionego zespołu lub serialu, swojego imienia lub zdjęcia. Możesz ozdobić każdą kurtkę w zabawny i swobodny sposób.

Pin wysokiej jakości

Nasze spersonalizowane metalowe przypinki-piny są właśnie tym, czego szukasz, aby nadać inny charakter swoim torbom, kurtkom i marynarkom. Teraz znów są modne i stanowią ciekawy sposób na nowy outfit.

W przeciwieństwie do tych, które można znaleźć w innych sklepach, u nas możesz je w stu procentach wykonać samodzielnie. Wystarczy wybrać obrazy, teksty, logo lub cokolwiek innego, co nada Twojemu wyglądowi najbardziej śmiały charakter. Pomyśl o dobrej personalizacji i zdobądź ekskluzywne spersonalizowane fotopiny.

Metalowe przypinki zamykają się za pomocą klasycznego zapięcia na zatrzask, dzięki czemu są dobrze zamocowane. Nadruk na przedniej stronie jest wykonany w pełnym kolorze, z niesamowitym wykończeniem.

Stosujemy rabaty ilościowe, więc im więcej takich samych egzemplarzy zamówisz, tym tańsze będzie Twoje zamówienie. Zacznij tworzyć własne przypinki.

Nadaj blask swojej kurtce

Piny wracają do mody. Wiele osób dodaje teraz spersonalizowane piny do swoich kurtek i T-shirtów, aby nadać swojemu outfitowi inny, niepowtarzalny wygląd. Ideałem jest dodanie od trzech do pięciu przypinek, które nie będą przesadzone, ale dodadzą nam wyrazistości.

Zaprojektuj je zgodnie z własnymi upodobaniami, umieszczając na nich ulubione zdjęcia, logo ulubionego zespołu lub serialu albo swoje imię. Zdobądź wyjątkowe modele, które nadadzą Twojemu wyglądowi swobodny charakter.

Posiada zamknięcie zatrzaskowe. Możliwość personalizacji za pomocą zdjęcia, logo lub wybranego wzoru. Dzięki naszym rabatom ilościowym możesz uzyskać tańsze spersonalizowane przypinki, jeśli zamówisz dużą liczbę sztuk. Idealne na uroczystości, imprezy, wesela, chrzciny, komunie, urodziny, wieczory kawalerskie i panieńskie itp.

Wyróżniaj się z tłumu

To właśnie drobne szczegóły robią różnicę. Wybierz nasze spersonalizowane przypinki, aby ozdobić kurtkę, koszulkę lub plecak z materiału. Aby uzyskać lepszy efekt, połącz więcej niż jeden z nich i postaraj się nadać swojemu wyglądowi osobowość.

Nasze personalizownane, prostokątne przypinki mogą być zaprojektowane zgodnie z Twoimi potrzebami. Wystarczy wybrać obraz, wzór lub tekst, który najbardziej Ci się podoba. Możesz umieścić na nim logo swojego ulubionego zespołu, a jeśli chcesz pokazać kolory swojej flagi, ten model będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Tego typu produkty są również idealne na imprezy lub wydarzenia jako merchandising, ponieważ można je zaprojektować zgodnie z własnymi potrzebami.