Butelki z nadrukiem

Pożegnaj wszystkie jednorazowe butelki: zacznij korzystać z butelek wielorazowego użytku

Jeśli jest coś lepszego niż dbanie o swoje zdrowie i jednocześnie pomaganie planecie, to trzeba to zrobić ze stylem i oryginalnie. Nie martw się, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci to osiągnąć dzięki tym butelkom i bidonom wielokrotnego użytku. Co więcej, jak wszystkie produkty Wanapix, są one w pełni personalizowane: wybierz swój styl, model, zdjęcie, logo, rysunek, nazwę, sentencję... Masz tyle możliwości, ile tylko sobie wyobrazisz: z rysunkiem Twojego dziecka na butelce jako prezent na Dzień Ojca, z jego zdjęciem, żeby nie zgubiło butelki w szkole, z tekstem dla koleżanki... Co więcej, dzięki personalizacji Twoja twórczość nie będzie znała granic!

Nie martw się, jeśli nie jesteś zbyt kreatywny: mamy różne wstępnie zaprojektowane szablony, które sprawią, że proces personalizacji Twojej butelki lub bidonu będzie jak bułka z masłem, ponieważ możesz je edytować, dodawać lub usuwać elementy według własnego uznania. Nie zapomnisz o nawodnieniu w najbardziej oryginalny sposób, jak to możliwe!

Posiadamy szeroki wybór materiałów, kolorów, rozmiarów, pojemności i kształtów, wszystko zaprojektowane tak, aby pasowało do każdego typu osobowości. Można też wybrać termiczne (dwuwarstwowe) lub nietermiczne (jednowarstwowe), czyli utrzymujące temperaturę napoju przez dłuższy lub krótszy czas.

Zalety butelek wielokrotnego użytku

Mamy modele idealne dla dzieci, zarówno ze względu na odporność materiału z którego są wykonane (odporne na upadki), jak i na wygodę użytkowania: kilka z nich ma wbudowaną słomkę, co pozwala im na swobodne picie i pomaga w byciu samodzielnym (coś bardzo ważnego dla ich rozwoju i poczucia własnej wartości). To sprawia, że są one idealne na wycieczki, obozy lub po prostu na co dzień w szkole, ponieważ z ich spersonalizowaną butelką lub bidonem nie będzie wątpliwości, która butelka jest czyja.

Personalizowane butelki w różnych kolorach i z różnych materiałów

Mamy też bardzo przydatne modele do biura czy na uczelnię idealne na co dzień w celu zachowania odpowiedniego nawodnienia, bo picie wody nie będzie trudne, jeśli będziesz miał butelkę lub bidon zawsze przy sobie. Noś ją w plecaku lub torbie i postaw na stole: zobaczysz, że uda Ci się wypić co najmniej litr wody dziennie! Oczywiście możesz napełnić je dowolnym napojem, na który masz ochotę, ponieważ modele termiczne utrzymają ciepło lub zimno przez kilka godzin. Co powiesz na chłodną herbatę w letnie popołudnie w biurze lub gorącą kawę w zimowy poranek na uczelni? To są rzeczy, które czynią twój dzień i są bezcenne.

Oferujemy również praktyczne modele dla osób lubiących sport: mamy modele z karabińczykami, idealne dla tych, którzy więcej czasu niż w domu spędzają w górach, biegając czy spacerując z psem. Bez wątpienia zawieszenie butelki z wodą na plecaku lub szlufce od paska sprawi, że wędrówka będzie znacznie wygodniejsza i łatwiejsza, ponieważ nie będziesz musiał ciągle otwierać i zamykać plecaka w poszukiwaniu butelki z wodą.

Butelki wielokrotnego użytku przyjazne środowisku

Plastik wychodzi z mody, a jego użycie z roku na rok maleje. Coraz więcej osób sięga po opakowania wielokrotnego użytku: są one nie tylko dobre dla środowiska, ponieważ nie generują odpadów, ale także są dobre dla zdrowia. Istnieje wiele tworzyw sztucznych używanych do przechowywania żywności i napojów, które nie są zatwierdzone do tego celu, a zatem stanowią zagrożenie dla zdrowia na dłuższą metę. Zawierają one substancje chemiczne, które mogą być przenoszone na żywność, więc zostaną potem przez nas spożyte.

Personalizowane butelki i bidony dla dzieci

W przypadku butelek i bidonów, które oferujemy na naszej stronie, możesz nam zaufać: są one wykonane ze sprawdzonych materiałów i nadają się do ciągłego użytku, nie stanowiąc żadnego zagrożenia ani dla nas, ani naszej planety.Stal nierdzewna, aluminium, trytan lub szkło... wybierz tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, codziennemu użyciu, gustom lub tej osobie, którą chcesz zaskoczyć, użytecznym, praktycznym i oryginalnym prezentem: koniec z jednorazowymi plastikowymi butelkami!

Idealne dla każdego

Jak powiedzieliśmy ci powyżej, personalizowane butelki i bidony są idealne dla każdego. Dzieci będą zachwycone, posiadając jedną z ich z ulubioną kreskówką, zdjęciem lub imieniem. Również dla dorosłych, ponieważ to łatwy, wygodny i wyjątkowy sposób, aby zawsze mieć w pobliżu coś do picia: możesz wybrać tę mniejszą lub większą, z Twoim inicjałem i motywem, który uwielbiasz. Ponadto, jeśli jesteś firmą i chcesz zaskoczyć swoich pracowników lub klientów praktycznym przedmiotem na co dzień, co może być lepsze niż coś, co mogą używać przez cały czas? Spróbuj wybrać jakiś model i dodaj do niego logo lub hasło swojej firmy, będzie wyglądał fantastycznie!!

Zalet jest jeszcze więcej: dostępne są rabaty ilościowe, więc jeśli kupisz wiele takich samych butelek, cena za sztukę będzie niższa. Co mamy na myśli? Otóż dzięki temu produkt ten staje się idealnym prezentem na wesela, konferencje i wszelkiego rodzaju imprezy.

Zapoznaj się z oferowanymi przez nas różnymi modelami personalizowanych butelek i bidonów i zapomnij na zawsze o plastikowych, jednorazowych butelkach!

Personalizowane dwuwarstwowe butelki izotermiczne