Personalizowana butelka szklana

Personalizowana butelka szklana

butelka
75,26 zł
Rabaty ilościowe

Korek
Szczegóły
 • Wymiary: 22,5 cm (długość) x 6,3ø cm (średnica)
 • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
 • Pojemność: 450 ml.
 • Materiał: butelka z bezbarwnego szkła, bambusowa zakrętka.
 • BPA free.
 • Nie nadaje się do mycia w zmywarce ani używania w mikrofalówce.
 • ID: #16796-568921
 • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Szklane butelki wielokrotnego użytku z możliwością personalizacji

Chcesz zapomnieć o butelkach jednorazowego użytku? Wanapix ułatwia sprawę: przestaw się na szklane butelki! Wielokrotnego użytku, ekologiczne, przyjazne dla środowiska, bezpieczne dla zdrowia i… personalizowane! Mają pojemność 450 ml. Na co czekasz, by zadbać o zdrowie swoje i całej planety?

Nasze bambusowe szklane butelki z zakrętką z bambusa są w pełni personalizowane Twoimi ulubionymi zdjęciami, projektami, rysunkami lub tekstem. Możesz wybrać jeden z naszych wstępnie zaprojektowanych szablonów i edytować go do swoich upodobań: dodawać, zmieniać lub usuwać elementy; lub może wolisz stworzyć własny projekt od podstaw. Personalizacja Twojej butelki na wodę zależy wyłącznie od Ciebie - istnieją tysiące opcji!

Dlaczego warto wybrać szklaną butelkę?

Każdy powinien codziennie nosić w plecaku lub torbie butelkę wody: w ten sposób będziesz pamiętać o tak ważnym nawodnieniu. Szklane butelki utrzymują temperaturę napojów, co czyni je idealnymi w biurze lub na uniwersytecie. Oprócz tego, że są piękne i eleganckie, te spersonalizowane butelki stanowią idealny, a przede wszystkim użyteczny i oryginalny prezent. Zapomnij o bezużytecznych prezentach, te spersonalizowane szklane butelki będą zawsze towarzyszyć osobie, której zdecydujesz się ja podarować!

Wszyscy wiemy, że Matka Ziemia już od dawna woła o pomoc w zmianie naszego zachowania. Nawet jeśli wydaje się, że sami możemy zrobić niewiele; razem możemy zrobić tak wiele. Co więcej, plastiki jednorazowego użytku przestają być produkowane, ponieważ wiele z nich zawiera substancje toksyczne i niebezpieczne dla zdrowia. Pomyśl, ile plastikowych toreb było w użytku jeszcze kilka lat temu, w porównaniu z tym, jak niewiele używa się ich dzisiaj. Szkło natomiast nie podlega zmianom chemicznym, jest higieniczne, przezroczyste, łatwe do czyszczenia, wielokrotnego użytku, nadaje się do recyklingu i nie przekazuje napojom smaku ani zapachu. W poniższym akapicie wyjaśniamy Ci wszystkie te niesamowite zalety.

Personalizowane szklane butelki wielokrotnego użytku

Zalety butelek szklanych w porównaniu z plastikowymi

 • Nie ulega zmianom chemicznym: oznacza to, że nie ma znaczenia, jak długo znajduje się tam Twój napój oraz czy jest on gorący czy zimny, ponieważ czas i temperatura nie spowodują utraty jego właściwości, zmiany smaku lub zapachu czy przeniknięcia substancji szkodliwych dla zdrowia.
 • Higienicznie niezawodne: szkło to materiał wykorzystywany od wieków, nie bez powodu! Tego typu materiał jest całkowicie higieniczny i nadaje się do celów spożywczych.
 • Przezroczyste: w przeciwieństwie do wielu tworzyw sztucznych, szklana butelka nie ukrywa zawartości!
 • Łatwe w utrzymaniu czystości: szkło jest łatwe do czyszczenia, bez konieczności zbyt mocnego szorowania. Inne materiały, takie jak plastik, mogą się plamić lub zmieniać kolor w kontakcie z niektórymi płynami.
 • Wielokrotnego użytku i recyklingu: szkło jest materiałem, który można używać i wykorzystywać przez wiele lat, bez zagrożenia dla zdrowia i bez generowania odpadów. Dodatkowo jest w pełni recyklowalne, dzięki czemu jego żywot jest bardzo długi.
 • Nie ma zapachu ani smaku: plastik często przejmuje zapach i smak zawartej w nich żywności. Jest to coś, co nie dzieje się ze szkłem, utrzymując jedzenie w takim stanie jak lubisz.

W skrócie: używanie szklanej butelki jest korzystne dla zdrowia naszego i naszej planety. Na co czekasz, aby nabyć własną, spersonalizowaną butelkę? Jesteśmy pewni, że się w nich zakochasz!