Długopisy z nadrukiem

Personalizowane długopisy

Chociaż żyjemy w erze technologii i wydaje się, że wszystko będziemy robić za pomocą urządzeń elektronicznych, ale nigdy nie zaszkodzi mieć pod ręką długopis i papier, aby móc w każdej chwili zrobić szybkie notatki.

Teraz z nami możesz stworzyć oryginalne spersonalizowane długopisy na imprezy, jako upominki reklamowe, albo do codziennego użytku lub jako prezenty dla gości z okazji chrztu, komunii, ślubów i innych.

Jeśli nie wiesz, jak ozdobić swoje długopisy, bardzo łatwo to zrobić za pomocą tych spersonalizowanych modeli, ponieważ możesz je zaprojektować tak, aby w 100% odpowiadały Twoim upodobaniom. Będziesz chciał go zawsze przy sobie mieć.

Personalizowane długopisy bez minimalnej ilości zamówienia

Idealnym rozwiązaniem w przypadku personalizacji długopisów jest brak minimalnego zamówienia - możesz zamówić od jednej sztuki do tylu, ile potrzebujesz, bez minimalnej ilości lub limitu na zamówienie personalizowanych długopisów.

Jak zrobić personalizowane długopisy?

Wyjaśnimy Ci, jak personalizować długopisy. Zebraliśmy nasze najlepsze cenowo i te z grawerem. Chcielibyśmy podzielić je na dwa bloki, abyś lepiej zrozumiał różnicę:

Długopisy reklamowe lub promocyjne: Tu wyróżniamy dwie podgrupy, z których obie są bardzo ekonomiczne aby wręczyć upominek, od którego Twoja kieszeń nie ucierpi.

Personalizowane długopisy bez minimalnej ilości zamówienia
  • Klasyczne, personalizowane długopisy: idealnie nadają się jako upominki na imprezy promocyjne, kongresy, gale... Zazwyczaj ich wygląd jest bardziej korporacyjny, tzn. zawierają np. logo firmy. Stosujemy rabaty ilościowe, tzn. im więcej takich samych egzemplarzy zamówisz, tym tańszy będzie każdy z nich. Jest to idealny prezent, na przykład gdy właśnie zainaugurowano działalność firmy, który można wręczyć osobom uczestniczącym w wydarzeniu, dzięki czemu nie zapomną o Twojej firmie w przyszłości.
  • Personalizowane długopisy ze światłem: dzięki nim Twoja marka zabłyśnie. Długopisy te można personalizować metodą grawerowania laserowego, dzięki czemu można na nich umieścić dowolny wzór, logo, obraz lub tekst, który nada im niepowtarzalny charakter. Ten spersonalizowany element zaświeci się w bardzo oryginalny sposób po włączeniu światła, tworząc bardzo ciekawy efekt. Idealnie nadają się na prezenty okolicznościowe, ale można też zamówić jedną sztukę, jako oryginalny drobiazg, ponieważ nie wymagamy też minimalnego zamówienia. Długopis wymaga baterii guzikowej, która jest dołączona do każdego zestawu.
  • Długopisy grawerowane: ten model jest znacznie bardziej elegancki i subtelny, dlatego zwykle wręcza się je na bardziej wyjątkowe okazje, takie jak Dzień Matki, Dzień Ojca, na urodziny, dla przyszłego emeryta albo dla świadków na ślubie jako upominek do podpisania dokumentów. Są one personalizowane poprzez grawerowanie zazwyczaj daty lub specjalnego tekstu. Jest to bardzo praktyczny i bardzo osobisty prezent, ponieważ nie ma drugiego takiego samego. Są one dostarczane w wysokiej jakości etui z magnetycznym zamknięciem, które nadaje prezentowi rewelacyjny wygląd i opakowanie.

Jak usunąć plamy po długopisie z ubrań

Jest to coś, o czym powinniśmy wiedzieć. Jeśli chodzi o czyszczenie plam z tuszu na ubraniach. Tutaj na pewno nie zawiodą domowe sposoby, należy się więc z nimi zapoznać. Gdy tusz jest jeszcze świeży, wystarczy wziąć czystą szmatkę i usunąć jak najwięcej tuszu.

Chociaż najstarszą i najbardziej niezawodną sztuczką jest użycie mleka. Należy podgrzać odrobinę mleka, nie doprowadzając go do wrzenia, i wlać je do pojemnika razem z ubraniem, zaleca się pozostawienie go na noc do namoczenia. Po przebudzeniu następnego dnia pocieraj plamę rękami, aż zniknie, a następnie włóż ją do pralki tak, jakby to było zwykłe pranie. Po wyjęciu i wysuszeniu nie będzie śladu po plamie, która tak bardzo Ci przeszkadzała.

Wiesz już, jak spersonalizujesz swój długopis i komu go podarujesz? Stwórz swój idealny spersonalizowany długopis, a my zajmiemy się resztą.