Upominki reklamowe

48 dostępnych produktów

Spersonalizowane upominki firmowe

Upominki biznesowe to drobne artykuły reklamowe , które wręcza się klientom danej firmy. W ten sposób można zbudować lojalność klientów i dotrzeć do nowych. Oferujemy oryginalne upominki reklamowe, które możesz całkowicie spersonalizować, umieszczając na nich wybrane logo lub wzór.

Upominki promocyjne są bardzo skutecznym źródłem nieinwazyjnej reklamy. Polecamy robienie praktycznych, oryginalnych i przydatnych prezentów. W ten sposób klient nie poczuje się zirytowany, ale będzie wdzięczny za otrzymanie gadżetu reklamowego, z którego będzie mógł korzystać na co dzień.

Dostępne są rabaty ilościowe, więc im więcej sztuk zamówisz, tym tańszy będzie każdy egzemplarz. Poniżej znajdują się wszystkie nasze pomysły na prezenty merchandisingu. Wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twojej firmy.

Co to jest merchandising

Merchandising z definicji to wywieranie wpływu na zachowanie klienta za pomocą odpowiedniej prezentacji sklepu i oferowanych produktów w celu zwiększenia sprzedaży. Merchandising to także podniesienie wartości danej firmy, a także poprawa jej wizerunku. Prawidłowy merchandising ma również na celu zatrzymanie na dłużej klienta w sklepie, zainteresowanie go większą ilością produktów, a co za tym idzie wydłużenie czasu przebywania klienta na terenie sklepu. Można to również praktykować wręczając darmowe produkty. Do tego celu często wykorzystuje się takie jak plakietki, długopisy, kubki, znaczki, breloki...

Mamy tanie upominki firmowe na każdą kieszeń, które można spersonalizować za pomocą logo, sloganu, nazwy firmy... Wyróżnij się i spraw, aby klient zawsze o Tobie pamiętał, gdy będzie potrzebował Twojej pomocy.