Wyprzedaż: -5% zniżki na produkty na lato do 04/08/2024

Prezenty

Rozpocznij wybór idealnego prezentu tutaj

Na Wanapix mamy setki różnych prezentów, dlatego ważne jest, aby odpowiednio je zorganizować, aby pomóc Ci znaleźć idealny prezent. Oto główne kategorie, z których z kolei wynikają podkategorie. Wyjaśniamy, jak jest zorganizowana nasza strona:

Dla kogo

W tej kategorii znajdziesz wiele podkategorii, aby znaleźć pomysły na prezenty w zależności od odbiorcy. Znajdują się tu kategorie według płci (prezenty dla mężczyzn lub kobiet), według wieku (prezenty dla niemowląt, dzieci, dziadków), według zawodu (nauczyciele, muzycy, wojskowi, informatycy, lekarze...) oraz według zainteresowań (fani, podróżnicy, kucharze, motocykliści...). Jeśli więc wejdziesz w tę kategorię, pomyśl o osobie, która otrzyma prezent, wybierz kategorię, która najlepiej odpowiada jej osobowości lub zainteresowaniom, a dotrzesz do najlepszego wyboru prezentów, które Cię zainspirują.

Z okazji

Tutaj klasyfikujemy nasze produkty według okazji i wydarzeń specjalnych. Najpopularniejsze w roku są bez wątpienia Dzień Ojca, Dzień Matki, Walentynki i Boże Narodzenie. To szczególne dni, kiedy (prawie) każdy chce podarować coś wyjątkowego dla osoby bliskiej. Nie mogą również zabraknąć tak podstawowe uroczystości jak śluby, chrzciny i komunie, podczas których zwykle obdarowuje się gości (oraz solenizantów). I inne okazje, takie jak Wielkanoc, zakończenie roku szkolnego, rocznice... również mieszczą się w tej kategorii.

Oryginalne prezenty

W tej kategorii, w przeciwieństwie do poprzednich, nie znajdziesz wielu podkategorii, ale od razu ujrzysz listę naszych najbardziej oryginalnych prezentów. W pewnym sensie każdy spersonalizowany produkt jest oryginalny z definicji, ponieważ personalizacja sprawia, że jest unikatowy nie do znalezienia w żadnym innym sklepie. Mimo to z naszego katalogu wybraliśmy produkty, które mają cechy, które sprawiają, że są szczególnie oryginalne i wyróżniające się.

Nowości

Samo słowo mówi samo za siebie: tutaj znajdziesz listę najnowszych produktów, które wprowadziliśmy do sprzedaży. Wszystkie produkty z tej listy pojawiły w ostatnich tygodniach, a nawet dniach. Warto się im przyjrzeć, ponieważ na pewno znajdziesz inspirację zgodną z nowymi trendów lub aktualnymi tendencjami. A jeśli już znasz nasz standardowy katalog, tutaj zobaczysz nowe rzeczy, które myślimy, że Ci się spodobają.

Rodzaj prezentu

Na koniec, tutaj znajdziesz szereg różnych kategorii, które nie zależą od odbiorcy ani od specjalnych okazji. Mogą to być prezenty zorganizowane według materiału, takie jak kategoria "prezenty z drewna", gdzie zobaczysz tylko produkty wykonane całkowicie lub częściowo z ekologicznego drewna. Lub prezenty z grawerem, gdzie grupujemy wszystkie produkty, których personalizacja odbywa się poprzez grawerowanie powierzchni, w przeciwieństwie do większości katalogu, gdzie personalizacja jest z nadrukiem. Tutaj zobaczysz różnorodne pomysły i propozycje.