Wyprzedaż: -5% zniżki na produkty na lato do 04/08/2024

Personalizowane drewniane pudełko na butelkę wina

pudełko
57,50
Doręczenie między 25-26 lipca (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 9 godz. 35 min

Wybierz opcję
Szczegóły
 • Wymiary: 11 cm (szerokość) x 37,5 cm (długość) x 10,5 cm (głębokość)
 • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
 • Wymiar wnętrza: 9 x 35,5 cm.
 • Nie jest dołączona butelka.
 • Pudełko z naturalnego drewna z przesuwanym wieczkiem.
 • Rączka z liny ułatwiająca transport.
 • Drewniana pokrywa może być spersonalizowana.
 • Opcjonalnie można dodać butelki czerwonego, białego lub różowego wina.
 • ID: #15009
 • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowane drewniane skrzynki na wino

Delektowanie się butelką wina w towarzystwie najbliższych to prawdziwa przyjemność. Jeśli uważasz się za miłośnika wina, polecamy nasze drewniane skrzynki na wino, ponieważ nie ma bardziej eleganckiego sposobu na dostarczenie wina. Dostępne są różne rozmiary, zarówno pojedyncze pudełka, jak i pudełka podzielone na przegródki, zarówno na 2 butelki, jak i na 3 butelki. Dodatkowo można zdecydować się na zakup pustych skrzynek lub dołączyć butelki wybranego przez siebie czerwonego, białego lub różowego wina. Wszystkie butelki zawierają hiszpańskie wino ekologiczne Somontano o pojemności 75 cl

Pudełko jest wykonane z naturalnego drewna a na przesuwanym drewnianym wieczku można umieścić wybrane przez siebie, zdjęcie, projekt lub tekst. Dzięki materiałowi, z którego jest wykonana, umożliwia uzyskanie maksymalnej jakości kolorów. Ponadto w górnej części znajduje się rączka ze sznurka, dzięki której można ją przenosić w bezpieczniejszy i wygodniejszy sposób.

Personalizowane pudełka na wino

Pudełka te są przeznaczone na prezenty na specjalne okazje, takie jak rocznice, Walentynki a nawet na prezenty dla gości. Nie chcemy jednak zapominać o osobach, które uwielbiają ten napój i które również będą zachwycone tym oryginalnym prezentem.

Śluby z pewnością jest to również wydarzenie, podczas którego w prezencie wręczanych jest najwięcej spersonalizowanych win. Na pudełku można umieścić zdjęcie pary młodej, ich imiona, datę ślubu, inicjały, nazwę restauracji lub miejsca uroczystości itp.

To, co sprawi, że Twoje pudełko będzie wyjątkowe, to personalizacja, którą dodasz na wieczku. Z nami masz pełną swobodę, aby zrobić to tak, jak chcesz. Od stworzenia własnego projektu ze zdjęciami i tekstami po wybór jednego z naszych gotowych szablonów, które można dostosować do własnych potrzeb. Zacznij już teraz, aby stworzyć swój najbardziej ekskluzywny model pudełka i zaskocz nim każdego, kogo zechcesz.

Personalizowane drewniane skrzynki na butelki

Personalizowane skrzynki na szampana, piwo i inne alkohole

Chociaż zawsze mówimy o butelkach wina, pudełka te nadają się tak naprawdę do każdej butelki, która ze względu na swój rozmiar zmieści się w pudełku. Dlatego można również stworzyć prezent składający się z drewnianej skrzynki z butelkami szampana, piwa lub różnych innych trunków. Upewnij się, że szerokość butelki nie przekracza 9 cm, a wysokość 35 cm, ponieważ tyle wynosi rozmiar każdej z przegródek w pudełkach.

Personalizowane pudełka z butelkami wina w zestawie

Podczas składania zamówienia można wybrać pomiędzy personalizacją pudełek bez butelek lub dodaniem butelek wina. Mamy butelki wina czerwonego, białego (Chardonnay) i różowego. Różne rodzaje wina możesz łączyć na różne sposoby, w zależności od tego, które z nich są Twoimi ulubionymi. Wszystkie butelki mają pojemność 75 cl.

Wino pochodzi z Winnicy Idrias. Ta winnica odzwierciedla istotę Sierra de Guara, w sercu Denominacji Somontano "u podnóża gór" Pirenejów Aragońskich (Hiszpania).

Charakterystyka wina

 • Typ wina: można wybrać wśród czerwonego, białego lub różowego wina. Wszystkie w 100% ekologiczne
 • Vintage: 2021.
 • Denominacja: Wino czerwone: 100% odmiana Tempranillo. Wino białe: odmiana Chardonnay. Wino różowe: odmiana Merlot.
 • Winnica: Idrias.
 • Winogrono: odmiana 100% Tempranillo.
 • Położenie winnicy: Parcela Las Planas. Wino czerwone: Parcela Las Planas. Wino białe i różowe: Parcela Alfez.
 • Pojemność: 75 cl.
 • Zawartość alkoholu: 14%.
 • Wysokość położenia winnicy: wino czerwone i różowe: 560 m. Wino białe: 500 m.
 • Sztuka łączenia: idealny z owocami morza, mięsem, warzywami i roślinami strączkowymi.
 • Nagrody wcześniejsze vintage: Srebrny medal na Berliner Wein Trophy, Sommeliers Choice Awards and Tastings.
 • Zawiera siarczyny
Personalizowane potrójne drewniane pudełka na butelki wina

Czerwone wino Tempranillo

Eleganckie, posiadłościowe wina. Bardzo głęboki i żywy wiśniowo-czerwony kolor, z aromatami dojrzałych czerwonych owoców, nutami cytrusów i pikantnym tłem. Mięsiste, mocne podniebienie z nutami owoców, zrównoważone i intensywne.

Białe wino Chardonnay

Kolor zielonkawo-żółty, bardzo jasny i przejrzysty. Duża intensywność owocowa z nutami cytrusów i owoców tropikalnych. Obfite, z dobrą równowagą i odmiennym charakterem.

Różowe wino Merlot

Delikatny różowy kolor, transparentny i jasny. Eleganckie aromaty białych kwiatów z nutami czerwonych owoców, bardzo świeże, o ważnej kwasowości i trwałości. Świeże podniebienie z dużą objętością i intensywnością.

Idrias odzwierciedla esencję Sierra de Guara, w sercu denominacji wina Somontano "u podnóża gór" Pirenei Aragońskich (Hiszpania).

Eleganckie, butelkowe wina. Bardzo głęboki i żywy wiśniowo-czerwony kolor, z aromatami dojrzałych czerwonych owoców, nutami cytrusów i pikantnym tłem. Mięsiste, mocne podniebienie z nutami owoców, zrównoważone i intensywne.

Dlaczego to wino jest ekologiczne?

Wino to posiada oficjalny certyfikat produktu ekologicznego, wydany przez Komitet Rolnictwa i UE. Certyfikat ten przyznawany jest tym winom, ponieważ zostały one wyprodukowane przy użyciu ekologicznej uprawy winorośli i enologii w sposób rzemieślniczy, odzwierciedlając unikalną osobowość "ziemi", do której należą.

Certyfikat wina

ES-ECO-006-AR certyfikowany przez Komitet Rolnictwa Ekologicznego CAAE i Unię Europejską.