Personalizowane prezenty na Walentynki

Pomysły na Walentynki


Co podarować na Walentynki

Walentynki obchodzi się co roku 14 lutego tzw. Dzień Zakochanych. Idealna okazja, by pokazać, jak bardzo kochasz swojego partnera, dzięki naszym personalizowanym prezentom na Walentynki. Możesz stworzyć romantyczne i oryginalne prezenty z najbardziej wyjątkowymi zdjęciami.

W tej części zgrupowaliśmy najlepsze pomysły na prezenty na Walentynki. Jeśli nie wiesz, co podarować narzeczonemu na Walentynki, partnerce, mężowi, żonie, tu znajdziesz całą listę pomysłów. Dzięki personalizacji, każdy prezent z naszego katalogu będzie wyjątkowy.

Jak zrobić oryginalny prezent na Walentynki

Każdy dzień w roku powinien być dobrym momentem na podarowanie partnerowi czegoś specjalnego. Aby utrzymać płomień miłości przy życiu i nie popaść w monotonię, zaleca się od czasu do czasu zrobić jakąś niespodziankę. Jednak w tempie życia, jakie wszyscy prowadzimy, czasami trudno jest o tym pamiętać. Dlatego dobrze, że są takie dni jak Walentynki, bo wtedy każdy z nas ma okazję by nie zapomnieć.

Nieważne jest "co", ale "jak i kto". Przygotowanie romantycznego prezentu i sprawienie niespodzianki swojemu partnerowi nic nie kosztuje. Wszystkie nasze produkty są personalizowane i można je zaprojektować zgodnie z własnymi upodobaniami. Ponadto wiele z nich ma kształt serca, co czyni je podwójnie romantycznymi.

Nie zapomnij o zapakowaniu prezentu i dołączeniu romantycznej karteczki. To właśnie takie szczegóły robią różnicę i naprawdę zaskakują partnera.

Zdjęcia czy wiersz?

Podczas projektowania naszych produktów pojawia się pytanie: zdjęcie, projekt czy tekst? Ty wybierasz. Na tym polega wielka siła personalizacji - możesz zdecydować, jak dokładnie chcesz dostosować prezent do swoich potrzeb. W zależności od produktu bardziej odpowiednie będą takie czy inne rozwiązania.

Zdjęcia są najbardziej wizualnym i przyciągającym uwagę elementem prezentu. Między innymi kubki, koce i poduszki, które zazwyczaj wyglądają świetnie i pozwalają zachować prywatną atmosferę w domu. Istnieją jednak produkty, które wymagają większej subtelności: breloki, bransoletki czy zawieszki. Personalizacja jest zazwyczaj grawerowana, a najlepszym rozwiązaniem jest wybór inicjałów, imion, romantycznej sentencji lub specjalnej daty.

Personalizowana poduszka w kształcie serca

Kupuj prezenty walentynkowe przez internet

Nie musisz wychodzić na ulicę w poszukiwaniu idealnego prezentu. Dzięki naszemu sklepowi internetowemu unikniesz tłumów i kolejek, ponieważ znajdziesz w nim najbardziej romantyczne prezenty. Ponadto w razie jakichkolwiek pytań masz do dyspozycji czat online, numer telefonu i formularz kontaktowy. W ten sposób będziemy mogli pomóc Ci i rozwiać wszelkie Twoje pytania i wątpliwości.

Oryginalne i niedrogie prezenty na Walentynki

Zazwyczaj w tego typu momentach szukamy upominków, które spełniają dwa warunki, które wskazaliśmy w tytule: oryginalność i ekonomiczność. Jeśli chodzi o oryginalność, możemy powiedzieć, że mamy dwie wspólne cechy. Z jednej strony mamy produkty naprawdę oryginalne, czyli nietypowe. Z drugiej strony, w grę wchodzi personalizacja. Dzięki niemu podczas tworzenia produktu możemy załadować dowolne zdjęcie lub projekt, a także umieścić nasze najzabawniejsze zdjęcie jako pary, imiona nas obojga, datę rocznicy itp. Nie ma nic bardziej oryginalnego niż prezent z możliwością personalizacji, ponieważ jest to detal, którego nie można znaleźć w żadnym sklepie. Jest on tworzony przez Ciebie dla tej wyjątkowej osoby.

Jeśli chodzi o prezenty ekonomiczne, nasz katalog jest tak szeroki, że można w nim znaleźć wszystkie rodzaje cen. Od naprawdę tanich i ekonomicznych prezentów, po droższe i z wyższej półki. Niezależnie od budżetu i kwoty, jaką planujesz wydać, z pewnością znajdziesz odpowiednie rozwiązanie na naszej liście osobistych produktów.

Walentynkowy kubek ze zdjęciem

Najpopularniejsze prezenty walentynkowe

Specjalne okazje zasługują na specjalne i oryginalne prezenty. Personalizacja pomoże Wam ożywić Wasze najlepsze zdjęcia jako pary i przekształcić je w ekskluzywne produkty. Oto najpopularniejsze prezenty walentynkowe:

  • Kubki: produkt, którego będziesz używać każdego dnia, zwłaszcza jeśli jesteś miłośnikiem kawy. Możesz wybrać jeden z naszych romantycznych, gotowych szablonów lub zdecydować się na własne romantyczne zdjęcia.
  • Metalowe pudełka z czekoladkami i słodyczami: ten prezent jest idealny z dwóch głównych powodów. Z jednej strony zawiera czekoladki Lindt, mini Toblerone, czy cukierki - rzeczy, które wszyscy kochamy. Z drugiej strony, są one dostarczane w metalowej puszce, którą można dostosować do własnych potrzeb. Kiedy więc skończą się słodycze, możesz zatrzymać metalowe pudełko z personalizowaną pokrywką na zawsze.
  • Lampy: to lampki LED z ciepłym światłem idealne na stolik nocny. Dostępne są różne kształty; na Walentynki polecamy lampę w kształcie serca.
  • Breloki: nie tylko dlatego, że jest ekonomiczny będzie gorszy. Tego typu prezenty są również popularne w takie dni, jak Walentynki, a jeszcze bardziej, jeśli spersonalizujesz je za pomocą romantycznych sentencji.
  • Poduszki: przy takich okazjach bardzo popularne są również przedmioty dekoracyjne. Spersonalizuj poduszkę w kształcie serca, np. z Twoim zdjęciem i romantyczną wiadomością.
  • Koszulki: praktyczny prezent, który można nosić, kiedy tylko się zechce. Możesz zaprojektować koszulki w romantyczne wzory i zaskoczyć wyjątkowym modelem.
Chociaż najbardziej wyróżniającymi się przedmiotami są te wymienione powyżej, w naszym katalogu znajduje się wiele innych. Z pewnością zachwycą one Twojego partnera. Jeśli wolisz prezenty równie praktyczne jak poprzednie, możesz podarować im personalizowany koc z romantycznymi zdjęciami, ramkę na zdjęcia z ulubionym zdjęciem itp. Twoja druga połówka na to zasługuje.

Dlaczego Walentynki obchodzone są 14 lutego?

Wszyscy od najmłodszych lat wiemy, że 14 lutego są Walentynki i że tradycją jest wręczanie prezentu lub niespodzianki swojemu partnerowi. Ale dlaczego akurat 14 lutego, a nie inny dzień roku? Skąd wzięła się ta tradycja?

Aby znaleźć odpowiedź na to pytanie, musimy cofnąć się do III wieku. Cesarz Klaudiusz II zakazał wówczas zawierania małżeństw między bardzo młodymi ludźmi, twierdząc, że bezdzietni, niezamężni mężczyźni lepiej sprawdzą się w roli żołnierzy. W obliczu tego dekretu pewien kapłan o imieniu Walentynian postanowił w tajemnicy celebrować śluby młodych par, które chciały się pobrać, ale nie mogły z powodu zakazu cesarza.

W końcu te tajne ceremonie zostały odkryte, a Walenty został skazany na śmierć 14 lutego 270 r. Z tego powodu Walentynki obchodzone są właśnie w tym dniu.

Jeśli chodzi o tradycję prezentów lub komercjalizacji tego dnia, to jej początki są znacznie nowsze - sięgają XIX wieku. W 1840 r. w Stanach Zjednoczonych pewna księgarnia zaczęła sprzedawać karty upominkowe z romantycznymi rysunkami i wzorami. Odniosły tak duży sukces, że stały się tak popularne, i dały początek temu, co znamy dzisiaj - wszystkie sklepy i firmy są wypełnione motywami walentynkowymi i romantycznymi prezentami z okazji tego dnia.