Zdjęcia na drewnianym klocku

klocek
35,30 zł
Doręczenie między 21-24 czerwca (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 7 godz. 13 min

Wybierz opcję
Wybierz opcję
Kolor

Szczegóły

  • Wymiary: 9 cm (szerokość) x 13 cm (długość) x 1,9 cm (grubość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Bezpośredni druk na drewnie.
  • W różnych rozmiarach, z jednej lub dwóch stron.
  • Dostępne w różnych kolorach.
  • ID: #3140-3213
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Spersonalizowane klocki drewniane

Dekorowanie za pomocą zdjęć to bardzo osobisty sposób na dodanie stylu i ciepła do domu. Jeśli znudziły Ci się typowe ramki na zdjęcia, oto inny pomysł. Są to nasze personalizowane klocki drewniane. Mogą być personalizowane na jednej lub obu stronach - to Ty decydujesz, jaki efekt chcesz uzyskać.

Te drewniane bloki fotograficzne są drukowane bezpośrednio na materiale przy użyciu wysokiej jakości druku UV. Z tego powodu może się zdarzyć, że wydrukowany obraz będzie nieco ciemniejszy niż oryginał. Jednak efekt końcowy jest bardzo elegancki i wysokiej jakości.

Drewniane klocki są dostępne w różnych kolorach, a do wyboru są różne rozmiary. Można więc wybrać ten, który najlepiej pasuje do danej przestrzeni.

Co zrobić z drewnianymi klockami

Personalizowane ramki na zdjęcia mają głównie charakter dekoracyjny. Świetnie wyglądają na biurkach, stołach w salonie, szafkach nocnych itp. Mogą one jednak mieć również inne zastosowania podczas imprez. Ponieważ jest to produkt lekki, można go wręczyć jako prezent z okazji ślubu, chrztu, komunii... Aby to zrobić, wystarczy zaprojektować go według własnego uznania, np. z wybranym zdjęciem i tekstem.

Jeśli organizujesz imprezę i zastanawiasz się nad podarowaniem tego rodzaju prezentu, nie martw się, ponieważ mamy zniżki ilościowe. Im więcej takich samych modeli się zamawia, tym tańszy jest koszt jednej sztuki.