Wyprzedaż: -5% zniżki na produkty na lato do 04/08/2024

Prezenty dla nauczycieli

Bestsellery dla nauczycieli


Personalizowane prezenty dla nauczycieli

W wielu przedszkolach i szkołach tradycją jest, że wszyscy rodzice wspólnie przygotowują prezent dla wychowawcy klasy, gdy rok szkolny dobiega końca. Oto kilka pomysłów na naprawdę wzruszający prezent dla nauczyciela. Najpopularniejszym prezentem jest zdjęcie klasowe ze wszystkimi dziećmi z klasy albo spersonalizowany koc lub ręcznik z rysunkami dzieci. Bądź pomysłowy! Istnieje wiele oryginalnych spersonalizowanych prezentów, niektóre z nich są tanie, jeśli nie chcesz wydać zbyt wiele. Pojęcie "spersonalizowany" oznacza, że możesz stworzyć produkt w dowolny sposób. Jeśli chcesz mieć zdjęcia dzieci, osobno lub z nauczycielem, możesz to zrobić. Można też zamieścić tylko imiona dzieci lub nauczycieli, rysunki wykonane przez dzieci, osobiste dedykacje... Wszystko jest możliwe.

W Wanapix, jesteśmy specjalistami w prezentach dla nauczycieli. A to dlatego, że wiemy, iż oryginalne prezenty dla nauczycieli to bardzo szczególny rodzaj upominku, który jest szczególnie obmyślany w maju i czerwcu, kiedy w szkołach i na uczelniach kończą się zajęcia. W tym czasie wiele klas decyduje się na podarowanie prezentu swoim nauczycielom zwłaszcza młodszych klas. Nasze spersonalizowane prezenty są idealne jako oryginalne upominki dla nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych i średnich.

Posiadamy personalizowane prezenty dla nauczycieli que son muy na które jest duże zapotrzebowanie:

  • Kubki dla nauczycieli, z jego zdjęciem, zdjęciem klasowym lub zabawnym cytatem związanym z jego zawodem.
  • Fartuchy dla nauczycieli, spersonalizowany wzór na przykład z nazwą szkoły lub imionami wszystkich uczniów.
  • Obrazek z podpisami lub spersonalizowane zdjęcie klasowe, gdzie wszystkie dzieci będą mogły napisać dedykację lub wykonać mały rysunek na pamiątkę..
  • Koce dla nauczycieli, ze zdjęciami lub oryginalnymi projektami.

Jesteśmy pewni, że te pomysły są bardzo oryginalnymi prezentami dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego, a nawet na inne okazje takie jak Dzień Nauczyciela czy urodziny.

Spersonalizowany fartuch dla nauczycieli

Prezenty dla nauczycieli w zależności od kursu

Przy podejmowaniu decyzji o tym, jaki prezent podarować nauczycielowi (co z pewnością zostanie ustalone na słynnych "szkolnych grupach na Whatsapp"), bardzo ważne jest, aby wziąć pod uwagę, w której klasie są dzieci, czyli w jakim wieku są, który nauczyciel uczył w danym roku. Czym innym jest prezent dla nauczyciela przedszkola, który opiekuje się dziećmi 1- lub 2-letnimi, a czym innym prezent dla wychowawcy w szóstej klasie szkoły podstawowej lub w szkole średniej, który ma starszych lub prawie dorastających uczniów. Styl prezentu będzie się bardzo zmieniał - może być bardziej dziecinny i delikatny dla nauczycieli przedszkolnych, a coś bardziej "poważnego" lub w mniej dziecinnym tonie dla nauczycieli szkół średnich lub ostatnich klas szkół podstawowych.

Dlatego też na tej stronie stworzyliśmy szereg kategorii, w których można znaleźć propozycje prezentów dla nauczycieli w zależności od klasy, z podziałem na: przedszkole, szkołę podstawową i średnią. Wpisz odpowiedni przedział, aby uzyskać pomysły na prezenty, które będą bardziej odpowiadać Twoim potrzebom.

Pomysły na prezenty dla nauczycielki

Zobaczmy, co sądzisz o tym pomyśle: podaruj spersonalizowany koc z odciskami dłoni wszystkich dzieci na kocu, w różnych kolorach. W tym celu każda mama lub tata może poprosić dziecko o pozostawienie na kartce papieru dłoni umazanej farbą, zeskanować, zapisać jako JPG (lub zrobić zdjęcie telefonem komórkowym, z zachowaniem ostrości i dobrego oświetlenia) i w ten sposób wszystkie dłonie mogą zostać dodane do projektu koca. Wystarczy, że jeden z rodziców klasowych przygotuje kolaż z rękami każdego dziecka.

Personalizowany kubek z imionami uczniów jako prezent dla nauczycieli

Chociaż nie jest to prezent sam w sobie, zalecamy również dołączenie kartki z podziękowaniem i spersonalizowaną dedykacją. Można dodać tekst, nazwisko nauczyciela, nazwę kończącego się roku szkolnego, nazwę klasy... co tylko chcesz. W naszym sklepie internetowym można również znaleźć spersonalizowane kartki, które można podarować wraz z "głównym" prezentem.

Uważamy, że są absolutnie wonderful i cudowne!. Wszystkie są odpowiednie dla nauczycieli płci męskiej lub żeńskiej, całkowicie unisex.

Zaskocz swojego nauczyciela 14 października - nie zapomnij o Dniu Nauczyciela

Dzień Nauczyciela obchodzony od 27 kwietnia 1972 roku i określony ustawą - Karta praw i obowiązków nauczyciela. Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława II Augusta i zrealizowana przez Sejm Rozbiorowy w dniu 14 października 1773 roku. Potocznie dzień ten nadal zwany jest Dniem Nauczyciela. Było to pierwsze w Europie ministerstwo oświaty.

Tego dnia Minister Edukacji Narodowej wręcza nauczycielom złote, srebrne, brązowe Krzyże Zasługi, medale Komisji Edukacji Narodowej oraz nagrody Ministra Edukacji Narodowej za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze. Odznaczenia i wyróżnienia dla nauczycieli wręczane są przez kuratorów oświaty, władze samorządowe oraz dyrektorów szkół na uroczystych galach.

Tego dnia każdy uczeń ma ogromną szansę podziękować swojemu ulubionemu nauczycielowi, profesorowi lub dyrektorowi. Trzeba pamiętać, że szkoła pozostawia w nas wspomnienia na całe życie. Nie tylko przyjaźnie i wiedzę. Na końca życia pamiętamy nauczycieli, którzy poświęcali się swojej pracy i sprawili, że nauka stała się przyjemnością!

Prawie wszyscy nauczyciele zalewają się łzami, gdy otrzymują spersonalizowany prezent, słowo!

Nauczyciele, profesorowie, pedagodzy, wychowawcy, nauczyciel, teachers... Nieważne, jak ich nazywasz, tutaj znajdziesz dla nich idealny prezent.