Wywoływanie zdjęć

zdjecie
2,18 zł
Doręczenie między 21-24 czerwca (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 5 godz. 33 min

Wybierz opcję
Wybierz opcję
Wykończenie

Szczegóły

  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Wywoływanie błyszczące i matowe: Papier fotograficzny. Ekologiczne. 250 gr. papier matowy.
  • Ponad 35 lat doświadczenia w fotografii.
  • Różne rozmiary i wykończenia.
  • ID: #2628-535
  • Więcej szczegółów

Recenzje

Opis

Tanie wywoływanie zdjęć online

Wiele wspomnień gromadzimy w formie zdjęć na wszelkiego rodzaju urządzeniach cyfrowych. Z Wanapix możesz je mieć na papierze w formie klasycznych zdjęć. Wywoływaniem zdjęć zajmujemy się od 1984 roku.

Dzięki nam możesz wydrukować swoje tanie zdjęcia onlinei otrzymać je do domu w ciągu kilku dni. Wybierz rozmiar i sposób wyświetlania: bez obramowania lub z obramowaniem (styl polaroida). Mamy rabaty ilościowe, więc im więcej odbitek zamówisz, tym tańszy będzie koszt każdego zdjęcia.

Różnice między poszczególnymi typami odbitek

Jeśli nie wiesz, jak drukować zdjęcia, pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest wybór rodzaju odbitek. Istnieją dwie różne opcje: odbitka tradycyjna (na papierze błyszczącym lub matowym) i odbitka ekologiczna, która jest najbardziej przyjazna dla środowiska.

Zanim wybierzemy rozmiar, zapoznajmy się z charakterystyką każdego z rozmiarów. Następnie, w zależności od wybranej opcji, użytkownik będzie miał do wyboru różne rozmiary obrazu.

Tradycyjna, błyszcząca odbitka

W przypadku wybrania tego typu odbitki obrazy są pokrywane błyszczącą warstwą plastiku. Takie wykończenie sprawia, że papier jest znacznie jaśniejszy, a kolory bardziej żywe. W ten sposób drukowane obrazy nabierają bardziej wyrazistego charakteru.

Jest to typ zdjęcia najczęściej wybierany przez naszych klientów. Efekt jest fantastyczny i to właśnie one są najczęściej w domowych albumach fotograficznych.

Tradycyjne wykończenie matowe lub półmatowe

W tym rodzaju wywoływania matowego na fotografię nakłada się matową warstwę plastiku. Takie wykończenie daje bardziej subtelny wygląd kolorów i powoduje, że papier staje się mniej błyszczący. Niektórzy użytkownicy uważają, że błyszczące zdjęcia powodują, że odbicie światła odwraca uwagę od samego zdjęcia i dlatego wybierają ten sposób.

Jest to format najczęściej używany przez profesjonalnych fotografów, idealny do zdjęć artystycznych. Jest on szczególnie polecany do zdjęć czarno-białych lub pozbawionych dużej ilości kolorów.

Odbitki ekologiczne

Odbitki przyjazne dla środowiska to nowy system, w którym stosuje się proces, który nie pozostawia niebezpiecznych dla środowiska pozostałości chemicznych. Zastosowany papier ma jedwabiste wykończenie i posiada wszystkie certyfikaty ekologiczne, które potwierdzają, że jest to produkt w 100% ekologiczny.

Efekt jest podobny do wykończenia matowego, chociaż jakość tego wykończenia jest gorszej jakości od opcji tradycyjnych: błyszczących i matowych. Jest to jednak bardziej ekonomiczne i przyjazne dla środowiska.

Jak ozdobić ścianę zdjęciami

Coraz częściej zdarza się, że ludzie wykorzystują własne pamiątki jako elementy dekoracyjne. Jest to oryginalny i bardzo osobisty sposób na udekorowanie domu. Istnieje wiele sposobów dekorowania za pomocą zdjęć, oto niektóre z nich, które chcielibyśmy polecić do zastosowania w praktyce:

  • Przypinanie zdjęć spinaczami: użyj sznurków lub girland ze światełkami jako "wieszaka" i umieść na nim zdjęcia za pomocą spinaczy do ubrań. Jest to jeden z najpopularniejszych zawieszania zdjęć, który odniosł największy sukces na portalach społecznościowych. Wyglądają świetnie, zwłaszcza w sypialniach młodzieżowych.
  • Ramka ze sznurkami: wykorzystaj ponownie stare ramki na zdjęcia i umieść w nich sznurki. Można tam powiesić zdjęcia na spinaczach. Można je pomalować na inny kolor i przeszlifować, aby nadać im wygląd vintage. Tego typu dekoracje doskonale wyglądają w przedpokoju lub salonie.
  • Karuzele ze zdjęciami: to inny sposób wieszania zdjęć, dzięki któremu możesz zasypiać, patrząc na swoje cenne wspomnienia. Można to zrobić za pomocą specjalnych karuzeli lub, np. karuzeli dziecięcych, na których można umieścić swoje ulubione obrazy.
  • Fotodrzewa: aby wykonać tego rodzaju dekorację, wystarczy kupić winyl w kształcie drzewa lub, jeśli wolisz, możesz go namalować sam, farbą na ścianie. Następnie na każdej gałązce umieść zdjęcie w formie liścia. W pokojach dziennych i przedpokojach ten typ dekoracji świetnie się sprawdza.