Wyprzedaż: -5% zniżki na produkty na lato do 04/08/2024

Albumy cyfrowe i fotoksiążki

Fotoksiążki

Witaj w naszej rodzinie fotoksiążek, gdzie można stworzyć własną fotoksiążkę ze zdjęciami. Wszystkie są drukowane przy użyciu wysokiej jakości druku. Wszystkie kartki są elastyczne.

Fotoksiążki to najpopularniejszy wybór dla tych, którzy chcą stworzyć książkę ze zdjęciami z wakacji lub rodzinnych chwil, a także ze zdjęciami ślubnymi, z chrztu czy z komunii.

Wszystkie nasze fotoksiążki mają wymiary 20x30 cm (zamknięte). Można jednak wybrać różne grubości, tj. liczbę stron.

Jak zrobić fotoksiążkę

Jeśli zastanawiasz się jak zrobić fotoksiążkę, nie martw się, ponieważ jest to bardzo proste. Streszczamy to w kilku krokach:

   Wybierz jeden z wzorów fotoksiążki
   Wybierz rozmiar
   Personalizuj Twoją książkę

Teraz wyjaśnimy więcej szczegółów na temat tych kroków:

1.Wybierz model fotoksiążki

W naszym katalogu mamy do wyboru 2 różne modele:

 • Klasyczna fotoksiążka: mają elastyczne strony, sztywne i wyściełane okładki wysokiej jakości.
 • Fotoksiążka z miękką okładką: zarówno strony jak i okładki są elastyczne. Najbardziej ekonomiczna opcja.

2. Wybierz liczbę stron

We wszystkich naszych fotoksiążkach możesz wybrać różną liczbę stron. Od 26 stron do 200 stron, w różnych dostępnych modelach.

3. Spersonalizuj swoją fotoksiążkę

I tu następuje część najważniejsza. Po wybraniu cyfrowej fotoksiążki i liczby stron nadszedł czas na jej personalizację. Oznacza to wgranie wszystkich zdjęć na naszą platformę i przygotowanie każdej strony fotoksiążki zgodnie z Twoimi upodobaniami. W tym celu będziesz korzystać z naszego nowoczesnego i innowacyjnego edytora online.

Zalety edytora online

Atuty tej aplikacji:

100% online. Nie musisz pobierać żadnych programów ani oprogramowania na swój komputer lub urządzenie. Wystarczy utworzyć go w całości online, bez konieczności pobierania plików.

Zachowaj swój projekt. Tworzenie fotoksiążki może zająć trochę czasu, ponieważ trzeba umieścić w niej kilka zdjęć i edytować strony. Wiemy, że - zwłaszcza jeśli lubisz szczegóły - chcesz się nie spieszyć i zrobić to w kilka dni. Nie martw się, możesz zapisać swoje projekty, aby kontynuować je, gdy będzie Ci to odpowiadało.

Automatyczne tworzenie. Najszybsza i najłatwiejsza opcja! Wybierz zdjęcia z urządzenia, a książka zostanie zaprojektowana automatycznie. Zdjęcia będą dodawane w kolejności ustalonej przez użytkownika i będą inteligentnie umieszczane w najlepszym miejscu, ponieważ dodanie zdjęcia poziomego nie jest takie samo jak pionowego. Fotoksiążka zostanie przygotowana w ciągu kilku sekund, a następnie będzie można przejrzeć i zmodyfikować efekt zgodnie z własnymi upodobaniami.

...lub zaprojektuj od zera. Chcesz stworzyć fotoksiążkę całkowicie według własnego uznania i gustu twórczego? Każda strona będzie pusta więc możesz wykorzystać swoją kreatywność. Użytkownik ma do dyspozycji liczne narzędzia do edycji każdej strony i tworzenia oryginalnych fotoksiążek.

W pełni intuicyjny. Zobaczysz, jak łatwo jest go używać. Jeśli chcesz dodać zdjęcia, tekst lub tło... po prostu przeciągnij i zostaw je tam, gdzie chcesz je umieścić w swojej spersonalizowanej fotoksiążce. Lub kliknij raz na zdjęcia, aby umieścić je w najlepszym miejscu na każdej stronie. Nie trzeba więcej wyjaśniać: po prostu spróbuj i zobacz.

Style i wzory. Możesz wybrać motyw odpowiadający Twojemu gustowi, tj. różne style i tła fotoksiążki. Projekty w stylu letnim, zakochanych, szykownym, miejskim, vintage, dziecięcym... wybierz, co chcesz. Można też stworzyć swój własny motyw od podstaw.p>

Przydatne narzędzia. Ponieważ w fotoksiążce są nie tylko zdjęcia. Istnieją także inne elementy, które można dodawać i które udostępniamy w Edytorze online:

 • Tekst. Dodaj tekst, np. podpisy, daty, nazwiska lub opisy. Wybierz czcionkę, kolor i rozmiar, a następnie umieść ją w dowolnym miejscu.
 • Szablony. Ponieważ każda strona może być inna. Może chcesz mieć zdjęcie na całej stronie lub kolaż z 4 zdjęć. Zapoznaj się z naszymi szablonami i zobacz, jak wiele masz możliwości
 • Tło. Jest to bardzo ważne: zdjęcia wyglądają lepiej na pięknym tle, które jest odpowiednie dla danego motywu. Udostępniamy wiele teł, abyś mógł umieścić na każdej stronie te, które najbardziej Ci się podobają.
 • Kliparty. Wykorzystaj nasze cliparty, czyli emotikony lub ilustracje, które mogą sprawić, że Twoja fotoksiążka będzie bardziej zabawna lub oryginalna. Jest ich kilkadziesiąt, posegregowanych tematycznie.

Jak widać, nasz edytor online ma wiele zalet w trakcie tworzenia fotoksiążek. Tworzenie fotoksiążki krok po kroku będzie bardzo łatwe. I co najważniejsze: osobiście przekonasz się, że fotoksiążka jest najwyższej jakości, zarówno pod względem materiałów, jak i ostrości wydruku.

I nie tylko to: nie mamy konkurencji w cenach. Jeśli więc chcesz kupić tanią fotoksiążkę, możesz liczyć na nasz świetny stosunek jakości do ceny.

Zaufaj firmie z ponad 30-letnią tradycją w branży drukarskiej i stwórz swój cyfrowy album Wanapix już teraz!.

Czasopisma fotograficzne i eko albumy

Najlepszym sposobem na zachowanie wyjątkowych i niepowtarzalnych chwil są zdjęcia. Dzięki naszym magazynom fotograficznym i eko albumom możesz uporządkować wszystkie swoje zdjęcia w ekonomiczny, ale skuteczny sposób. Są one dostępne w różnych rozmiarach i są bardzo lekkie, dzięki czemu można je przechowywać w dowolnym miejscu.

Oba formaty są w pełni konfigurowalne, dzięki czemu albumy są niepowtarzalne. Uporządkuj swoje zdjęcia i stwórz albumy tematyczne, dzięki czemu łatwiej będzie zebrać zdjęcia. Możesz także zdecydować się na fotomagazyn, w którym to ty będziesz celebrytą.

Jako prezent może mieć szczególne znaczenie przy takich okazjach jak urodziny, rocznice czy Boże Narodzenie. Ty go stwórz a sukces jest gwarantowany.