Fotoksiążka

Fotoksiążka

książka
88,58 zł
Rabaty ilościowe

Model
Wymiary
Szczegóły
  • Wymiary: 20 cm (szerokość) x 30 cm (długość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Błyszcząca laminowana okładka.
  • Strony są elastyczne, drukowane w druku cyfrowym. Papier matowy 120 gramów.
  • Dostępne są różne modele o różnej wielkości i liczbie stron.
  • ID: #1968
  • Więcej szczegółów

Recenzje

Opis

Klasyczna fotoksiążka

W dzisiejszych czasach jesteśmy przyzwyczajeni do robienia i zapisywania tysięcy zdjęć w naszych smartfonach. Zbierz wszystkie swoje zdjęcia i stwórz z nich najbardziej osobistą fotoksiążkę. Ten model ma świetną jakość i cenę, ponieważ dostępne są trzy różne rozmiary na wszystkie Twoje zdjęcia.

Ten album ma okładkę z gąbką, grubszą niż wersja z białą okładką. Okładka wykonana jest z tektury z tłoczoną laminacją, co zapewnia profesjonalne i doskonałe wykończenie. Ponadto strony wewnętrzne są elastyczne, drukowane techniką cyfrową.

Większe modele doskonale nadają się do gromadzenia zdjęć z imprez, ponieważ mają większą liczbę stron. Są one również najpopularniejsze do przechowywania zdjęć z podróży lub narodzin dziecka. Stwórz fotoksiążkę i spraw, aby Twoje wspomnienia były wieczne.

Książka fotograficzna w miękkiej okładce

Jeśli chcesz zachować swoje najlepsze chwile w albumie innego rodzaju to wybierz nasz album z miękką okładką. Są one dostępne w różnych rozmiarach i o różnej liczbie stron, dzięki czemu można wybrać ten, który najlepiej odpowiada naszym potrzebom.

Te personalizowane fotoksiążki są bardzo praktyczne, dzięki czemu można je wykorzystać do prezentacji swoich zdjęć. Dzięki naszemu edytorowi możesz z łatwością stworzyć dowolny projekt i nadać mu indywidualny charakter. Można w nich gromadzić zdjęcia z wycieczek, imprez itp.

Strony są elastyczne i drukowane cyfrowo z niesamowitym wykończeniem. Okładka jest laminowana na wysoki połysk, ponieważ dbamy o każdy szczegół. W przeciwieństwie do klasycznych albumów, ten model nie zajmuje dużo miejsca, więc jeśli zależy Ci na wygodzie, gorąco go polecamy.

Fotoksiążki są zawsze najlepszym prezentem na każdą okazję, ponieważ wszyscy je uwielbiają. Są one również bardzo korzystne cenowo. Zacznij tworzyć swoje i zbieraj najlepsze chwile.