Wyprzedaż: -5% zniżki na produkty na lato do 04/08/2024

Magnes ze zdjęciem

Stwórz personalizowane magnesy ze zdjęciem lub logiem

Personalizowane magnesy ze zdjęciem to wyjątkowy i oryginalny sposób na personalizację przestrzeni, a także na podarowanie czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego swoim bliskim. W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór kształtów i materiałów, dzięki czemu możesz wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i gustom. Od kwadratowych lub okrągłych magnesów, po magnesy w kształcie serca i prostokątne, oferujemy dużą różnorodność opcji, dzięki czemu możesz znaleźć idealny magnes dla siebie.

Mamy również do wyboru różne materiały. Oferujemy personalizowane magnesy z elastycznego materiału, sztywnego drewna i przezroczystego akrylu, również sztywnego. Każdy materiał ma swoje własne cechy i możesz wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Na przykład, personalizowane magnesy akrylowe są bardzo odporne i trwałe, a także mają oryginalny wygląd, ponieważ są przezroczyste. Natomiast personalizowane magnesy drewniane oferują bardziej naturalne wykończenie o rustykalnym wyglądzie. Jeśli wolisz, aby były giętkie i cieńsze, personalizowane magnesy elastyczne są najlepszym rozwiązaniem.

Zastosowania magnesów ze zdjęciem

Spersonalizowane magnesy ze zdjęciami są idealne do ozdabiania drzwi lodówki lub zamrażarki zdjęciami bliskich, zwierząt domowych lub ulubionych miejsc. Nie ograniczaj jednak ich zastosowania jedynie jako personalizowanych magnesów na lodówkę. Możesz je wykorzystać w wielu innych kontekstach. Na przykład możesz spersonalizować magnesy ze zdjęciami swoich zwierzaków i umieścić je w samochodzie lub w biurze, aby Twój pies lub kot był zawsze blisko Ciebie. Wystarczy tylko metalowa powierzchnia, na której można je umieścić.

Przyklady personalizowanych magnesow okraglych ze zdjeciami na lodowke

Możesz również stworzyć personalizowane magnesy ze zdjęciami swoich bliskich i umieścić je na lodówce w swoim biurze, aby mieć stałe przypomnienie o osobach, na których najbardziej Ci zależy: Twoich dzieciach, przyjaciołach, mamie lub tacie, itp.

Ponadto magnesy personalizowane są doskonałą opcją jako prezent na okazje takie jak śluby, chrzciny, komunie czy urodziny. Stanowią oryginalny i spersonalizowany detal, który zachwyci Twoich gości i pozwoli im na trwałe zapamiętać ten wyjątkowy dzień. Każdy magnes możesz spersonalizować zdjęciem głównego bohatera wydarzenia i umieścić datę, dzięki czemu będzie to pamiątka na całe życie. Mogą być one również wyjątkowym prezentem dla rodziców, dziadków czy bliskich przyjaciół, gdyż dzięki temu zawsze będą mogli mieć zdjęcia najważniejszych osób w swoim życiu.

Tanie personalizowane magnesy dla firm

Jeśli masz firmę, to personalizowane magnesy z Twoim logiem mogą być świetnym sposobem na promocję Twojej marki. Możesz je wykorzystać jako gadżet reklamowy na imprezach i targach, a nawet jako prezent dla swoich klientów. Personalizowane magnesy to bardzo skuteczny sposób na utrwalenie Twojej marki w pamięci klientów i sprawienie, że poczują się oni wyjątkowi i docenieni.

Jeśli chodzi o liczbę sztuk, w naszym sklepie internetowym nie ma wymogu minimalnej ilości zamówienia. Możesz kupić tylko 1 sztukę, jeśli chcesz. Gdy jednak potrzebujesz dużych ilości jednakowych magnesów, oferujemy rabaty ilościowe, a im więcej takich samych magnesów kupisz, tym niższa będzie cena za sztukę. Jest to więc świetna okazja do stworzenia tanich personalizowanych magnesów.

Personalizowane magnesy drewniane ze zdjeciem

Krótko mówiąc, personalizowane magnesy ze zdjęciem od Wanapix to oryginalna i zabawna opcja dekoracji i personalizacji przestrzeni, a także do wręczenia jako prezent na imprezach i jako gadżet reklamowy dla firm. W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór kształtów i materiałów, dzięki czemu możesz znaleźć idealny magnes dla siebie.