Jak wykonać personalizowany magnes ze zdjęciem

Ten kto nie ma lodówki pełnej magnesów “niech pierwszy rzuci kamieniem”. Nic dziwnego! Ponieważ to bardzo praktyczny detal do zawieszania list lub zadań, o których nie możemy zapomnieć. Odkryj teraz nasze spersonalizowane magnesy, tani i oryginalny produkt, który możesz umieścić na lodówce lub innej metalowej powierzchni.

Personalizowane magnesy na lodówkę zwykły posiadać fotografie rodzinne. To doskonały pomysł na to aby ulubione zdjecie mieć zawsze w zasięgu wzroku i wykorzystać je również do wielu praktycznych celów. Opracuj harmonogram zawierający dni tygodnia i zadania do wykonania. Następnie zrób magnes ze zdjęciem każdego członka rodziny. W ten sposób można rozdzielić obowiązki domowe i sprawdzić, za co każdy z Was będzie odpowiedzialny.

Innym sposobem na spersonalizowanie magnesów na lodówkę personalizowane kalendarze. Są one bardzo przydatne, ponieważ dzięki nim możesz mieć pod ręką wszystkie dni roku. Oferujemy również szeroką gamę rozmiarów i kształtów, dzięki czemu można uzyskać niepowtarzalny model.

Jakie są cechy magnesów?

Mamy ogromny wybór różnych magnesów w dwóch rodzajach: magnesów elastycznych i sztywnych. Można również wybierać spośród różnych kształtów i rozmiarów: okrągłe, owalne, prostokątne lub kwadratowe. Personalizacja rozpoczyna się od momentu wyboru modelu aż do rozpoczęcia projektowania. Wszystko według własnego uznania.

Znajdują one zastosowanie w każdym domu, ale są również wybierane jako upominki reklamowe dla firm lub na imprezy: spersonalizowane magnesy na ślub, spersonalizowane magnesy na chrzest, spersonalizowane magnesy na komunie… niedrogi upominek dla gości. Na każdym z nich można umieścić obrazek związany z daną okazją, datę wydarzenia lub imiona bohaterów.

Przejrzyj naszą sekcję, aby znaleźć ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli chcesz złożyć duże zamówienie, mamy rabaty ilościowe, dzięki czemu możesz kupić tanie magnesy personalizowane . Jeśli dotychczas nie wiedziałeś gdzie kupić magnesy, to jesteś we właściwym miejscu.