Personalizowane magnesy z plexi

27,79 zł
Ilość:
#16667
Wybierz jedną z opcji: Okrągły magnes z plexi
  • Rozmiary: 6ø cm (szerokość) x 0,3 cm (grubość)
  • Bez minimalnej ilości zamówienia, od 1 sztuki
  • Magnesy płaskie o różnych kształtach.
  • Materiał: przezroczyste plexi.
Opinie Trusted Shop
Recenzje ze zdjęciami
review image

user social avatar
Giusy (Senise, IT)
kupił: Kwadratowy magnes z plexi
31/07/2022
"Idealny... wszyscy go uwielbiają... wspaniała niespodzianka dla dzieci"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
M
María carmen (Zaragoza, ES)
kupił: Magnes z plexi prostokątny
05/07/2022
"Produkt jest doskonały. Mógłbym poprawić wybór zdjęć ... bardzo różnych."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
Opis

Przezroczyste magnesy z plexi personalizowane zdjęciem

Który dom nie ma lodówki pełnej magnesów? Z pewnością wiesz, o czym mówimy. Cóż, w Wanapix mamy te najbardziej oryginalne i idealne. Magnesy to jeden z tych elementów dekoracyjnych, które nigdy nie wychodzą z mody. Istnieje wiele rodzajów magnesów, ale magnesy z plexi mają szczególny urok, ponieważ można je personalizować w dowolnym kolorze, a także umieszczać na nich sentencje, imiona, zdjęcia, rysunki itp. W przeciwieństwie do klasycznych magnesów porcelanowych, które mogą się stłuc, te zostaną z Tobą na dłużej. Charakteryzują się doskonałym wykończeniem, które zachwyci każdego.

Magnesy z plexi same w sobie przyciągają wzrok, ale w Wanapix są jeszcze bardziej wyjątkowe, ponieważ można je spersonalizować zgodnie z własnymi upodobaniami. Są one idealne zarówno do dekoracji na przykład kuchni, jak i do podarowania oryginalnego i innego prezentu bliskiej osobie.

Nasze magnesy z plexi są wysokiej jakości i doskonale nadają się dla firm, które mogą zaprojektować magnes ze swoim logo lub wizerunkiem marki i rozdawać go swoim klientom. Można wybierać spośród różnych kształtów w zależności od tego, który najlepiej pasuje do naszego pomysłu.

To doskonały sposób na zaskoczenie bliskich, a także na budowanie lojalności wśród obecnych i potencjalnych klientów Twojej firmy lub przedsiębiorstwa. W firmie Wanapix wiemy, jak ważne jest dawanie w prezencie produktów wysokiej jakości, dlatego nasze spersonalizowane magnesy z plexi stanowią idealny upominek.

Spersonalizowane magnesy ze zdjęciem wykonane z przezroczystego plexi

Spersonalizuj idealny magnes z plexi na każdą okazję

W tej sekcji znajdziesz wiele gotowych szablonów, dzięki którym możesz spersonalizować swój magnes z plexi za pomocą napisów, rysunków, imion, a najlepiej zdjęć. Na pewno już wyobrażasz sobie zdjęcie swojego malucha na magnesie na lodówkę lub zdjęcie z ostatnich wakacji - będą idealne! A jeśli nie znajdziesz żadnego projektu, który pasowałby do tego, o czym myślisz, nie martw się, dzięki naszemu edytorowi masz ułatwione zadanie. Możesz stworzyć swój spersonalizowany projekt magnesu od zera.

Jeśli chcesz sprawić komuś niespodziankę, nie wydając przy tym zbyt wielu pieniędzy, to jest to prezent, którego szukałeś. Wystarczy, że puścisz wodze fantazji i stworzysz ładny projekt spośród tych, które oferujemy, lub wykonasz go od podstaw samodzielnie, a my zadbamy o to, by efekt był jak najlepszy.

Etykiety do Magnes z plexi