Personalizowane breloki

Breloki ze zdjęciem

Firma Wanapix specjalizuje się w produkcji spersonalizowanych breloków fotograficznych. Mamy wiele różnych modeli breloków, więc możesz wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba i w ciągu kilku minut skonfigurować swój brelok ze zdjęciem, który możesz podarować jako prezent lub dla siebie.

Mamy tak wiele breloków, że mogliśmy je uporządkować według kształtu lub materiału, o to co dla Ciebie mamy:

Różne kształty

 • Prostokątne
 • Okrągłe
 • Kwadratowe
 • W kształcie serca
 • W kształcie koszulki
 • W kształcie gwiazdy
 • I różne inne kształty (otwieracz do butelek, piersiówka itp.).

Breloki z różnych materiałów

 • Drewno
 • Metalowe
 • Metacrylanowe
 • Szklane
 • Skórzane
 • I inne różne materiały
Brelok do kluczy z personalizowanym zdjęciem

W tym miejscu chcielibyśmy zwrócić uwagę na spersonalizowane breloki z grawerem. Zamiast drukować zdjęcie na breloku, możemy wygrawerować tekst lub logo za pomocą techniki diamentowego punktu lub najnowocześniejszego grawerowania laserowego.

Pomysły na projekty

Jeśli chodzi o personalizację breloka, możesz przesłać zdjęcie swoje, swojej rodziny, chłopaka lub partnera itp. Możesz też stworzyć oryginalne breloki z Twoim ulubionym hobby.

Oprócz breloczków z osobistym zdjęciem, najczęściej kupujemy produkty z motywami związanymi z Gwiezdnymi Wojnami, Grą o Tron, z jednorożcem, barwami Realu Madryt, grą Clash Royale, filmami i książkami o Harrym Potterze, Dragon Ball lub breloczki z emoji. I wiele innych zainteresowań i pasji, które można wykorzystać do stworzenia breloków dla geeków, futbolowych, zabawnych lub innych.

Zauważalne jest również, że użytkownicy myślą dużo o odbiorcy. Jeśli chcesz podarować prezent nie będzie on taki sam dla par jak dla nauczycieli. Różne są również preferencje, jeśli odbiorcą jest mężczyzna lub kobieta.

Są też doskonałym prezentem na specjalne okazje w ciągu roku, np. jako breloki na Dzień Ojca, Dzień Matki, Walentynki itp. Powodem jest to, że jest to bardzo ekonomiczny, oryginalny i praktyczny prezent: wszyscy używają breloków do kluczy.

Brelok do kluczy z naturalnego drewna z wygrawerowanym imieniem

Jak zrobić spersonalizowane breloki do kluczy

Zamawianie breloków jest bardzo proste. Po prostu wybierz model, który najbardziej Ci się podoba, kliknij przycisk Dostosuj, a znajdziesz się w naszym edytorze online, gdzie możesz załadować zdjęcia, teksty, obrazy, wyrażenia, imiona, datę, projekt... cokolwiek chcesz umieścić.

Nie miej już wątpliwości, jak zrobić oryginalne breloki ponieważ personalizacja pozwala na stworzenie dowolnego wzoru breloka, jakiego tylko zapragnie Twoja wyobraźnia.

Chociaż dużo mówimy o koncepcji "breloków ze zdjęciem", można również zdecydować się na spersonalizowane breloki z imieniem. To również jest bardzo popularny wzór: imię, specjalna data lub krótka wiadomość.

Tanie personalizowane breloki do kluczy

W naszym sklepie oferujemy tak zwane "rabaty ilościowe". Oznacza to, że im więcej sztuk tego samego breloka zamówisz, tym tańszy będzie każdy egzemplarz. Jest to ogromna zaleta dla tych, którzy poszukują dużych zamówień, np. na breloki reklamowe lub prezenty z okazji takich wydarzeń jak śluby, chrzciny, komunie, lub z innych powodów.

Personalizowane dwustronne breloki

Większość naszych breloków może być personalizowana z obu stron, z dwoma różnymi zdjęciami lub wzorami. Na jednej stronie można umieścić zdjęcie, a na drugiej na przykład cytat lub datę. Właśnie ze względu na możliwość stworzenia dwóch różnych wzorów breloki dwustronne są najlepiej sprzedającymi się brelokami w katalogu.

Krótko mówiąc, jeśli szukasz pięknych breloków do kluczy,breloki personalizowane są odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Personalizowany metalowy brelok z rodzinnym zdjęciem

Gdzie można zamówić spersonalizowane breloki do kluczy

Jeśli trafiłeś tutaj w poszukiwaniu sklepu, w którym można zamówić spersonalizowane breloki, to trafiłeś we właściwe miejsce. Kiedy myślisz o spersonalizowanych breloczkach, pomyśl o Wanapix. Ze względu na różnorodność modeli, materiałów, kształtów i rozmiarów, a także cenę oraz wygodę korzystania z edytora online, możesz tutaj stworzyć swój własny brelok według własnych upodobań. Wybierz model, który Ci odpowiada, a zobaczysz, jak krok po kroku wykonać breloczki w łatwy, a nawet zabawny sposób.

Jak zrobić drewniane breloki z imionami

Chociaż większość naszych breloków jest wykonana z metalu i plastiku, mamy również modele wykonane w całości z naturalnego drewna. W naszym edytorze online możesz wpisać dowolny tekst, dzięki czemu możesz wykonać drewniane breloki z imionami, datami lub dowolną wiadomością. Oryginalny, ekonomiczny i ekologiczny prezent.

Gdzie kupić breloki dla par

Być może szukasz strony internetowej, na której można kupić breloki dla par, tzn. z Waszymi zdjęciami jako zakochanych. W takim przypadku dobrym pomysłem jest zakup dwóch breloków ze zdjęciem tej samej pary, tak aby oboje mieli zawsze przy sobie swój romantyczny brelok.

Ale wspaniałą cechą personalizacji jest to, że można je stworzyć z dowolnym zdjęciem lub wzorem, np. pary, matki, ojca, przyjaciela, dziecka, siostry, nauczyciela.... to zależy od Ciebie!

Brelok z rolką na zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania dotyczące naszych personalizowanych breloków do kluczy

Jaki materiał mogę wybrać do wykonania mojego spersonalizowanego breloka?

W naszym sklepie internetowym można znaleźć breloki z szerokiej gamy materiałów. Najbardziej tradycyjne są breloki metalowe (zarówno z nadrukiem zdjęcia, jak i grawerowane), breloki z metakrylanu oraz breloki plastikowe. Ostatnio dodaliśmy do oferty breloki drewniane i breloki z przezroczystego metakrylanu. Dostępne są również breloki szklane i wreszcie breloki wykonane z połączonych materiałów, które są najbardziej oryginalnymi brelokami: brelok z kliszą na zdjęcia i brelok z 18-stronicowym mini-albumem.

W jakich formach dostępne są personalizowane breloki do kluczy?

Tak jak istnieje wiele różnych materiałów, istnieje również wiele różnych kształtów. Od klasycznych kształtów: okrągłe, kwadratowe lub prostokątne breloki. Do innych bardziej oryginalnych kształtów: breloki w kształcie serca, domku, puzzli, sześciokąta lub koszulki. Wspomniane już breloki z kliszą na zdjęcia oraz breloki w kształcie mini-albumu, gdzie bardziej niż kształt wyróżnia się szczególny charakter breloka. A na dokładkę są jeszcze breloki metakrylanowe z imieniem, gdzie kształt breloka odpowiada kształtowi Twojego imienia, ponieważ brelok jest wycięty zgodnie z literami Twojego imienia.

W jaki sposób można spersonalizować breloki?

Najbardziej rozpowszechnioną techniką jest bezpośredni nadruk na powierzchni breloka. Jest to wykonywane za pomocą maszyn, które bezpośrednio przenoszą obraz na brelok, dzięki czemu powstaje spersonalizowany brelok o oryginalnych kolorach zdjęcia, wysokiej rozdzielczości i ostrości. Z drugiej strony, jeśli zdecydujesz się na breloki z grawerem, w tym przypadku techniką jest grawerowanie laserowe - bardzo zaawansowana technika, która z wielką precyzją przenosi obraz na brelok.

Czy istnieje minimalne zamówienie?

Jedną z naszych mocnych stron jest to, że nie wymagamy minimalnej wielkości zamówienia na spersonalizowane breloki do kluczy. Można kupić tylko jedną sztukę. Inne sklepy internetowe wymagają zakupu 25 sztuk, 100 sztuk... w celu zrealizowania zamówienia. U nas możesz kupić 1 sztukę, ale jeśli potrzebujesz większych ilości, mamy rabaty ilościowe, więc im więcej takich samych sztuk kupisz, tym mniej będzie kosztował każdy brelok.