Grawerowany brelok "Drzewo życia"

Grawerowany brelok "Drzewo życia"

brelok
66,38 zł
Rabaty ilościowe

Szczegóły
  • Wymiary: 3ø cm (średnica)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Możesz umieścić do 3 wygrawerowanych słów.
  • Zawiera trzy inkrustowane kolorowe kamienie.
  • Materiał: stal nierdzewna.
  • ID: #16061

Recenzje

Opis

Układ graficzny tekstu

Przy personalizacji breloka można dodać jeden, dwa lub maksymalnie 3 teksty lub imiona. W zależności od tego ile imion dodasz, taki będzie układ tekstów na tym spersonalizowanym breloku.

Breloczek Drzewo Życia z kamieniami szlachetnymi

Brelok Drzewo Życia z kamieniami urodzeniowymi jest jednym z najbardziej wyjątkowych na naszej stronie ze względu na swoją symbolikę. Oprócz metafory życia, przypomina nam również, że życie jest związane z naturą.

Wykonany jest ze stali nierdzewnej. Można go spersonalizować poprzez wygrawerowanie trzech imion o maksymalnej długości 9. znaków każde. Każde imię odpowiada trzem kamieniom, które są w nim osadzone, aby uzyskać efekt ekskluzywnego grawerowanego breloka z kamieniami urodzeniowymi.

Jest to bardzo szczególny prezent, który można podarować na takie okazje jak Dzień Matki, urodziny, lub każdą inną okazję. To prezent, ponieważ jest bardzo sentymentalny prezent ze względu na swoją symbolikę.

Co znaczy Drzewo Życia?

Symbolizuje życie, poprzez metaforę narodzin z nasionka, jak drzewo. Pień symbolizuje wzrost osoby otoczonej najbliższymi, przestrzegającej zasad, aby być dobrym człowiekiem.

Gałęzie symbolizują różne ścieżki, którymi podążamy w życiu, w zależności od decyzji, które podejmujemy w danym momencie.

Układ tekstu na breloczku