Personalizowane paletki do ping-ponga

paletka
66,38
Doręczenie dnia środa, 25 września (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 21 godzin 30 minut.

Model
Szczegóły
  • Wymiary: 15,2 cm (szerokość) x 26 cm (długość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Pojedyncza paletka, nie zawiera piłek i tekstylnego etui.
  • Materiały: drewno i guma.
  • Personalizacja na 1 stronie poprzez bezpośredni nadruk na gumie. Druga strona jest czarna.
  • Do wyboru 1 pojedyncza rakietka lub kompletny zestaw z 2 rakietkami (z różnymi wzorami) + 3 piłeczki + pokrowiec tekstylny.
  • ID: #17851
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Spersonalizowane rakietki do rozgrywania meczów tenisa stołowego

Spersonalizowane rakietki do ping-ponga to produkt wysokiej jakości, idealny dla zawodników i miłośników tenisa stołowego. Wykonane są z solidnego drewna, które zapewnia stabilność i precyzję podczas uderzeń. Powierzchnia gumy zapewnia doskonałą kontrolę nad piłeczką, co poprawia wydajność podczas gry.

Najważniejszą cechą tych rakietek jest personalizacja. Jedna strona może być zaprojektowana z dowolnym obrazem, imieniem lub tekstem, jak tylko zechcesz, podczas gdy druga strona jest czarna, co nadaje im profesjonalny i wyjątkowy wygląd. Ta opcja pozwala każdemu tenisiście stołowemu na posiadanie unikalnej, spersonalizowanej rakietki.

Produkt jest dostępny zarówno w pojedynczo, jak i w pełnym zestawie. Zestaw zawiera 2 spersonalizowane rakietki, 3 piłeczki wysokiej jakości oraz eleganckie tekstylne etui, który chroni i organizuje sprzęt. Ten futerał jest idealny do przenoszenia rakietek, zapewniając ich zabepieczenie.

Te spersonalizowane rakietki to świetny i zabawny prezent dla fanów ping-ponga. Spersonalizowanie paletki imieniem, znaczącym obrazem lub specjalnym projektem może uczynić ją praktycznym i wyjątkowym prezentem. Ponadto pełen zestaw to elegancki upominek, ponieważ zawiera wszystko, co potrzebne do natychmiastowego cieszenia się grą.

Posiadanie spersonalizowanej rakietki nie tylko dodaje ekskluzywności, ale również poprawia wrażenia z gry. Rakietki są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości, co zapewnia doskonałą grę, nawet z personalizacją.

Te spersonalizowane rakietki do ping-ponga są idealnym produktem dla zawodników amatorskich, łączącym styl, funkcjonalność i jakość w każdej grze w tenisa stołowego. Niezależnie od tego, czy są używane osobiście, czy jako prezent, rakietki te wyróżniają się swoim unikalnym designem i wysoką trwałością.

Personalizowane paletki do ping ponga

Podstawowe zasady tenisa stołowego

Tenis stołowy opiera się na podstawowych zasadach, które są łatwe do nauczenia się. Poniżej wyjaśniamy kluczowe punkty:

1. Punktacja meczu: Mecz rozgrywa się zazwyczaj do wyłonienia najlepszego z pięciu lub siedmiu setów. Każdy set wygrywa się po osiągnięciu 11 punktów, ale musi być różnica dwóch punktów, aby wygrać set. Jeśli obaj zawodnicy osiągną wynik 10-10, gra toczy się, aż jeden z nich wygra z różnicą dwóch punktów.

2. Jak zdobywa się punkt: Punkt zdobywa się, jeśli przeciwnik nie zwróci piłki prawidłowo. Może to nastąpić, gdy piłka nie odbije się na stole przeciwnika, gdy przeciwnik nie trafi piłki lub nie odbierze jej przed drugim odbiciem na swojej stronie. Punkt zdobywa się również, gdy przeciwnik wykonuje zwrotkę, która odbija się poza stołem.

3. Jak serwować: Serwis musi być wykonany zza stołu, z piłką umieszczoną na otwartej dłoni i rzuconą na co najmniej 16 cm w powietrze przed uderzeniem. Piłka musi najpierw odbić się po stronie gracza serwującego, a następnie przejść na stronę przeciwnika. Serwis zmienia się między zawodnikami co dwa punkty, z wyjątkiem sytuacji, gdy dochodzi do wyniku 10-10, wtedy serwis zmienia się po każdym punkcie.

4. Zmiana serwisu: W normalnych warunkach zawodnik zmienia serwis po każdych dwóch punktach. Jeśli wynik wynosi 10-10 (czyli "deuce"), serwis zmienia się po każdym punkcie.

5. Zmiana stron: Zawodnicy zmieniają strony po każdym secie. Jeśli dochodzi do decydującego seta (ostatniego), zmieniają strony, gdy jeden z zawodników osiągnie 5 punktów.