Personalizowane tatuaże tymczasowe

4,48 zł
Ilość:
Kalkomania
Wybierz model: Tatuaż
Wybierz jedną z opcji: 2,5x2,5 cm
 • Rozmiary: 2,5 cm (szerokość) x 2,5 cm (długość)
 • Bez minimalnej ilości zamówienia, od 1 sztuki
 • Bardzo łatwy w użyciu w ciągu zaledwie kilku sekund.
 • Utrzymuje się przez kilka dni. Wodoodporny, może być używany pod prysznicem, w basenie lub na plaży.
 • Bezpieczny, nietoksyczny materiał, testowany dermatologicznie.
 • Zalecane dla dzieci powyżej 3 roku życia.
 • ID: #16039
Opinie Trusted Shop
Recenzje ze zdjęciami
16fd29af26d2672d15249c07b9924a42d33d2d31
092ca03adaef4e48fc73069b789a96f1f96d80b6
6d0bef1364b4c5d7569dbb43a5fc5d29fbaf02bb
1f95a001b193685a17e79a162d3d2757a2e46b15
c6fc93d27fe1e93a6e5b42db4dbf9760568156cc
ff6894be4dbfbd64696f017813359c31b2065890
98028c51ce85518d593f65dafbc0d27517e62b2b
c5bd0082d58a5a8a5e15c85dcdcc8647cdfe7347
Wyświetl wszystkie obrazy

4,3
371 Opinie
5
71 %
4
10 %
3
7 %
2
4 %
1
9 %
Customers Reviews
I
Izabela (Nowa sol)
kupił: Kalkomania prostokątna 10x5 cm
02/02/2023
"rewelacja !"
A
Ana (Azadinos, ES)
kupił: Kalkomania prostokątna 4x2 cm
16/10/2022
"Genial"
C
Cl rahajaan (Apeldoorn, NL)
kupił: Kalkomania kwadratowa 7,5x7,5 cm
25/03/2023
"Zabawny pomysł"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
D
Daisy (Breda, NL)
kupił: Kalkomania kwadratowa 2,5x2,5 cm
23/03/2023
"Dobrze się klei, a wyraźny i ostry "tatuaż""
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
C
Cl rahajaan (Apeldoorn, NL)
kupił: Kalkomania kwadratowa 2,5x2,5 cm
23/03/2023
"Starannie dostarczony"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
Opis

Personalizowane tatuaże tymczasowe

Już możesz zaprojektować swój własny tattoo, Całkowicie według Twoich upodobań, a my zrobimy go dla Ciebie. Można wybrać między różnymi rozmiarami, w zależności od tego, jak bardzo chcesz, aby był widoczny. Oferujemy Ci kilka wzorów stworzonych przez nas, ale jeśli wolisz, możesz przesłać swój własny projekt, a my stworzymy Twoją spersonalizowaną kalkomanię - czarną, jak w przypadku klasycznych tatuaży, lub kolorową (uwaga: biały kolor nie jest drukowany: na białych częściach wzoru będzie bezpośrednio widoczna skóra). Tatuaże te utrzymują się przez kilka dni i wyglądają jak prawdziwe tatuaże, więc nie trzeba się obawiać, że będzie się ich żałować, jak w przypadku tatuaży trwałych.

Kalkomanie te są drukowane na specjalnym papierze do tatuaży tymczasowych. Wzór na papierze jest odwrócony jak w "lustrzanym odbiciu", dzięki czemu po umieszczeniu na skórze jest widoczny poprawnie. Możesz zamówić pojedyncze tatuaże tymczasowe lub, jeśli wolisz, wypełnić naklejkami całą kartkę A4 aby móc je wyciąć i umieścić pojedynczo.

Do wyboru są normalne tatuaże te, które wszyscy znamy; lub opcja bardziej oryginalna tatuaże fosforyzujące. Są one dostępne w takich samych rozmiarach jak te normalne, ale w tym przypadku są to tymczasowe tatuaże, które świecą w ciemności. To świetny pomysł na imprezy, przyjęcia, urodziny...gdzie noszący tatuaż fosforyzujacy ustawia się w ciemnym miejscu i wtedy wszyscy będą mogli zobaczyć jak jego personalizowany, fosforyzujący tatuaż świeci w ciemności.

Nie ma minimalnego zamówienia choć zaleca się zakup więcej niż jednej sztuki, aby móc wprowadzić poprawki, jeśli nie jesteśmy przekonani co do rezultatów pierwszej kalkomanii, czy to z powodu wybranego obszaru ciała, czy też z powodu niewłaściwego umieszczenia. Po wybraniu rozmiaru i formatu wystarczy przesłać projekt, a otrzymasz zamówienie w ciągu kilku dni.

Umieszczenie tatuażu czasowego

Jak umieścić tatuaż? Instrukcje

Naklejanie naklejek jest bardzo proste i prawdopodobnie każdy z nas już to robił (w dzieciństwie lub nawet jako dorosły). Przypominamy jednak, jak należy postępować:

 1. Wybierz obszar ciała, na którym ma być umieszczony tatuaż, biorąc pod uwagę, że powinno to być bezwłose lub ogolone miejsce na ciele, nie w miejscach zgięć.
 2. Dokładnie umyj i osusz wybraną część ciała.
 3. Usuń przezroczystą folię ochronną z tatuażu.
 4. Umieść papier ze wzorem tatuażu bezpośrednio na skórze.
 5. Zwilż tatuaż ręcznikiem lub gąbką, mocno dociskając przez około 30 sekund.
 6. Ostrożnie usuń papier i pozostaw na kilka sekund do wyschnięcia.

Uwaga: Ten produkt nie jest zalecany dla dzieci poniżej 3 lat.

Jak długo utrzymują się tatuaże tymczasowe?

Szybka odpowiedź brzmi: około 3 - 5 dni. Bardziej szczegółowa odpowiedź brzmi: czas trwania zależy od wielu czynników. Bardziej szczegółowa odpowiedź brzmi: czas trwania zależy od wielu czynników. Logicznie rzecz biorąc, jeśli w trakcie kąpieli będziesz go tarł gąbką, spowodujesz jego usunięcie. Wpływ mają także kąpiele w morzu lub basenie, pocenie się oraz umieszczanie tatuażu w miejscach, w których stale ociera się on o ubranie.

Jak nałożyć tatuaż

Pomysły na wykorzystanie personalizowanych tatuaży

Tego typu naklejki na skórę mogą być stosowane na każdą okazję, ale są pewne wydarzenia, podczas których częściej używa się takich tymczasowych tatuaży.

Tymczasowe tatuaże ślubne

Wesela są idealną okazją do noszenia spersonalizowanych naklejek, zarówno dla gości, jak i dla samej pary młodej. Jeśli chodzi o gości, możesz dać każdemu tatuaż lub zostawić ich wiele na stoliku aby każdy, kto chce, mógł zrobić sobie tatuaż na ciele i urozmaicić imprezę.

W bardziej eleganckim stylu panny młode wykonują tymczasowe tatuaże: tribale, dekoracyjne lub o specjalnym znaczeniu. Mogą być niewielkie, umieszczone w niepozornym miejscu, lub nawet bardzo widoczne, tak aby stanowiły część outfitu z suknią panny młodej.

Tatuaże urodzinowe

Przyjęcia urodzinowe to bardzo uroczyste chwile, podczas których wszyscy, zarówno dzieci, jak i dorośli, chcą robić fajne rzeczy. Z okazji tych uroczystości można wykonać spersonalizowane tatuaże z imieniem i wiekiem głównego bohatera, rysunkiem nawiązującym do niego lub dowolnym wzorem, jaki się chce stworzyć. Każdy gość może nakleić swoją własną naklejkę, aby uczynić ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym.

Personalizowane tatuaże ślubne

Tatuaże tymczasowe dla kobiet w ciąży

Od kilku lat modne jest ozdabianie brzuszków przez kobiety ciężarne, zwłaszcza w końcowym okresie ciąży, na potrzeby oryginalnych sesji zdjęciowych. Tymczasowe tatuaże mogą być wygodnym i prostym sposobem na ozdobienie brzucha przyszłej mamy wybranymi przez nią wzorami, a tym samym na zrobienie niepowtarzalnych zdjęć i wspomnień na zawsze.

Upewnienie się przed wykonaniem tatuażu trwałego

Wykonanie prawdziwego tatuażu na ciele, który pozostanie na zawsze, to decyzja, którą trzeba przemyśleć. Z tego powodu wiele osób decyduje się na wcześniejsze wykonanie próby wymarzonego tatuażu za pomocą kalkomanii. W ten sposób możesz umieścić tatuaż w wybranym przez siebie miejscu i obserwować go przez kilka dni, aby sprawdzić, czy jesteś naprawdę przekonany, że chcesz go wykonać na stałe, zarówno jeśli chodzi o wybrany wzór, jak i miejsce, w którym chcesz go umieścić.

Inne okazje

Tatuaże te można stosować także w innych sytuacjach. Na przykład, aby uczestniczyć w festiwalach muzycznych lub koncertach, możesz tymczasowo nosić tatuaż zespołu, który najbardziej lubisz, bez konieczności uciekania się do wykonania tatuażu trwałego. Również na wieczory kawalerskie i panieńskie, rodzinne obiady lub kolacje, obiady firmowe lub inne imprezy o swobodnym charakterze, z udziałem dzieci lub tylko dorosłych.

Z jakiego materiału są wykonane tatuaże?

Tusz do tych tatuaży jest wykonany z bezpiecznego i nietoksycznego materiału, testowanego dermatologicznie.

Personalizowana kalkomania dla dzieci

Jak usunąć tatuaż tymczasowy?

Jeśli chcesz usunąć naklejkę ze skóry, zanim zniknie ona w sposób naturalny po kilku dniach, możesz to łatwo zrobić, pocierając to miejsce alkoholem, płynem do mycia rąk z alkoholem lub oliwką dla dzieci. W ciągu kilku sekund tatuaż zniknie.

Dlaczego mówimy kalkomania?

Słowo kalkomania pochodzi od francuskiego słowa: calcomanie, czyli kalka, oznacza kolorowe rysunki na specjalnym papierze, które po namoczeniu można przenosić na porcelanę, szkło i skórę itp. Zupełnie jak nasze tymczasowe tatuaże!

Etykiety do Tatuaże tymczasowe