Personalizowane tatuaże tymczasowe

4,48 zł
Ilość:
Kalkomania
Wybierz model: Tatuaż
Wybierz jedną z opcji: 2,5x2,5 cm
 • Rozmiary: 2,5 cm (szerokość) x 2,5 cm (długość)
 • Bez minimalnej ilości zamówienia, od 1 sztuki
 • Bardzo łatwy w użyciu w ciągu zaledwie kilku sekund.
 • Utrzymuje się przez kilka dni. Wodoodporny, może być używany pod prysznicem, w basenie lub na plaży.
 • Bezpieczny, nietoksyczny materiał, testowany dermatologicznie.
 • Zalecane dla dzieci powyżej 3 roku życia.
 • ID: #16039
Opinie Trusted Shop
Recenzje ze zdjęciami
review image
review image
review image
review image
review image
review image
review image
review image
Wyświetl wszystkie obrazy

A
Ana (Azadinos, ES)
kupił: Kalkomania prostokątna 4x2 cm
16/10/2022
"Genial"
user social avatar
Sara (Grottaferrata, IT)
kupił: Kalkomania prostokątna 7x3,5 cm
29/11/2022
"Zbyt ciemne w porównaniu z przesłanym zdjęciem. Mogli napisać e-mail przed wprowadzeniem go do produkcji"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
J
Jessica (Oldenburg, DE)
kupił: Kalkomania kwadratowa 2,5x2,5 cm
29/11/2022
"Bardzo małe (nawet jak na tę cenę), więc trudno dostrzec napis."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
G
Gerald (Bergen op zoom, NL)
kupił: Kalkomania (A4)
29/11/2022
"Bardzo zadbane, opracowanie, rozliczenie, dostarczenie... *****"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
M
Marlies (Made, NL)
kupił: Kalkomania kwadratowa 2,5x2,5 cm
28/11/2022
"Stosunek był bardzo miły, dzięki"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
user social avatar
Kathrine (Horsens, DK)
kupił: Kalkomania kwadratowa 2,5x2,5 cm
28/11/2022
"Nie spełniła ona oczekiwań. W ogóle nie "przylegał" do skóry i po prostu odpadał, mimo stosowania się do instrukcji"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
M
Marie (Kyjov, CZ)
kupił: Kalkomania kwadratowa 2,5x2,5 cm
27/11/2022
"Wysyłka była dość szybka, a spersonalizowany tatuaż wyglądał pięknie. Jakość nie była naprawdę dobra, pozostała przez jakieś 4 dni (na ramieniu), ale z nagrodą było OK."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
V
Valérie (Tarbes, FR)
kupił: Kalkomania kwadratowa 5x5 cm
27/11/2022
"Bardzo ładny produkt, dokładnie taki jak wysłany. Doskonała trwałość produktu."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
user social avatar
Marta (Colmenar viejo, ES)
kupił: Kalkomania kwadratowa 5x5 cm
26/11/2022
"Niewiarygodne, uważam, że to spektakularny pomysł i super oryginalny, są brutalne!"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
Opis

Personalizowane tatuaże tymczasowe

Już możesz zaprojektować swój własny tattoo, Całkowicie według Twoich upodobań, a my zrobimy go dla Ciebie. Można wybrać między różnymi rozmiarami, w zależności od tego, jak bardzo chcesz, aby był widoczny. Oferujemy Ci kilka wzorów stworzonych przez nas, ale jeśli wolisz, możesz przesłać swój własny projekt, a my stworzymy Twoją spersonalizowaną kalkomanię - czarną, jak w przypadku klasycznych tatuaży, lub kolorową (uwaga: biały kolor nie jest drukowany: na białych częściach wzoru będzie bezpośrednio widoczna skóra). Tatuaże te utrzymują się przez kilka dni i wyglądają jak prawdziwe tatuaże, więc nie trzeba się obawiać, że będzie się ich żałować, jak w przypadku tatuaży trwałych.

Kalkomanie te są drukowane na specjalnym papierze do tatuaży tymczasowych. Wzór na papierze jest odwrócony jak w "lustrzanym odbiciu", dzięki czemu po umieszczeniu na skórze jest widoczny poprawnie. Możesz zamówić pojedyncze tatuaże tymczasowe lub, jeśli wolisz, wypełnić naklejkami całą kartkę A4 aby móc je wyciąć i umieścić pojedynczo.

Do wyboru są normalne tatuaże te, które wszyscy znamy; lub opcja bardziej oryginalna tatuaże fosforyzujące. Są one dostępne w takich samych rozmiarach jak te normalne, ale w tym przypadku są to tymczasowe tatuaże, które świecą w ciemności. To świetny pomysł na imprezy, przyjęcia, urodziny...gdzie noszący tatuaż fosforyzujacy ustawia się w ciemnym miejscu i wtedy wszyscy będą mogli zobaczyć jak jego personalizowany, fosforyzujący tatuaż świeci w ciemności.

Nie ma minimalnego zamówienia choć zaleca się zakup więcej niż jednej sztuki, aby móc wprowadzić poprawki, jeśli nie jesteśmy przekonani co do rezultatów pierwszej kalkomanii, czy to z powodu wybranego obszaru ciała, czy też z powodu niewłaściwego umieszczenia. Po wybraniu rozmiaru i formatu wystarczy przesłać projekt, a otrzymasz zamówienie w ciągu kilku dni.

Umieszczenie tatuażu czasowego

Jak umieścić tatuaż? Instrukcje

Naklejanie naklejek jest bardzo proste i prawdopodobnie każdy z nas już to robił (w dzieciństwie lub nawet jako dorosły). Przypominamy jednak, jak należy postępować:

 1. Wybierz obszar ciała, na którym ma być umieszczony tatuaż, biorąc pod uwagę, że powinno to być bezwłose lub ogolone miejsce na ciele, nie w miejscach zgięć.
 2. Dokładnie umyj i osusz wybraną część ciała.
 3. Usuń przezroczystą folię ochronną z tatuażu.
 4. Umieść papier ze wzorem tatuażu bezpośrednio na skórze.
 5. Zwilż tatuaż ręcznikiem lub gąbką, mocno dociskając przez około 30 sekund.
 6. Ostrożnie usuń papier i pozostaw na kilka sekund do wyschnięcia.

Uwaga: Ten produkt nie jest zalecany dla dzieci poniżej 3 lat.

Jak długo utrzymują się tatuaże tymczasowe?

Szybka odpowiedź brzmi: około 3 - 5 dni. Bardziej szczegółowa odpowiedź brzmi: czas trwania zależy od wielu czynników. Bardziej szczegółowa odpowiedź brzmi: czas trwania zależy od wielu czynników. Logicznie rzecz biorąc, jeśli w trakcie kąpieli będziesz go tarł gąbką, spowodujesz jego usunięcie. Wpływ mają także kąpiele w morzu lub basenie, pocenie się oraz umieszczanie tatuażu w miejscach, w których stale ociera się on o ubranie.

Jak nałożyć tatuaż

Pomysły na wykorzystanie personalizowanych tatuaży

Tego typu naklejki na skórę mogą być stosowane na każdą okazję, ale są pewne wydarzenia, podczas których częściej używa się takich tymczasowych tatuaży.

Tymczasowe tatuaże ślubne

Wesela są idealną okazją do noszenia spersonalizowanych naklejek, zarówno dla gości, jak i dla samej pary młodej. Jeśli chodzi o gości, możesz dać każdemu tatuaż lub zostawić ich wiele na stoliku aby każdy, kto chce, mógł zrobić sobie tatuaż na ciele i urozmaicić imprezę.

W bardziej eleganckim stylu panny młode wykonują tymczasowe tatuaże: tribale, dekoracyjne lub o specjalnym znaczeniu. Mogą być niewielkie, umieszczone w niepozornym miejscu, lub nawet bardzo widoczne, tak aby stanowiły część outfitu z suknią panny młodej.

Tatuaże urodzinowe

Przyjęcia urodzinowe to bardzo uroczyste chwile, podczas których wszyscy, zarówno dzieci, jak i dorośli, chcą robić fajne rzeczy. Z okazji tych uroczystości można wykonać spersonalizowane tatuaże z imieniem i wiekiem głównego bohatera, rysunkiem nawiązującym do niego lub dowolnym wzorem, jaki się chce stworzyć. Każdy gość może nakleić swoją własną naklejkę, aby uczynić ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym.

Personalizowane tatuaże ślubne

Tatuaże tymczasowe dla kobiet w ciąży

Od kilku lat modne jest ozdabianie brzuszków przez kobiety ciężarne, zwłaszcza w końcowym okresie ciąży, na potrzeby oryginalnych sesji zdjęciowych. Tymczasowe tatuaże mogą być wygodnym i prostym sposobem na ozdobienie brzucha przyszłej mamy wybranymi przez nią wzorami, a tym samym na zrobienie niepowtarzalnych zdjęć i wspomnień na zawsze.

Upewnienie się przed wykonaniem tatuażu trwałego

Wykonanie prawdziwego tatuażu na ciele, który pozostanie na zawsze, to decyzja, którą trzeba przemyśleć. Z tego powodu wiele osób decyduje się na wcześniejsze wykonanie próby wymarzonego tatuażu za pomocą kalkomanii. W ten sposób możesz umieścić tatuaż w wybranym przez siebie miejscu i obserwować go przez kilka dni, aby sprawdzić, czy jesteś naprawdę przekonany, że chcesz go wykonać na stałe, zarówno jeśli chodzi o wybrany wzór, jak i miejsce, w którym chcesz go umieścić.

Inne okazje

Tatuaże te można stosować także w innych sytuacjach. Na przykład, aby uczestniczyć w festiwalach muzycznych lub koncertach, możesz tymczasowo nosić tatuaż zespołu, który najbardziej lubisz, bez konieczności uciekania się do wykonania tatuażu trwałego. Również na wieczory kawalerskie i panieńskie, rodzinne obiady lub kolacje, obiady firmowe lub inne imprezy o swobodnym charakterze, z udziałem dzieci lub tylko dorosłych.

Z jakiego materiału są wykonane tatuaże?

Tusz do tych tatuaży jest wykonany z bezpiecznego i nietoksycznego materiału, testowanego dermatologicznie.

Personalizowana kalkomania dla dzieci

Jak usunąć tatuaż tymczasowy?

Jeśli chcesz usunąć naklejkę ze skóry, zanim zniknie ona w sposób naturalny po kilku dniach, możesz to łatwo zrobić, pocierając to miejsce alkoholem, płynem do mycia rąk z alkoholem lub oliwką dla dzieci. W ciągu kilku sekund tatuaż zniknie.

Dlaczego mówimy kalkomania?

Słowo kalkomania pochodzi od francuskiego słowa: calcomanie, czyli kalka, oznacza kolorowe rysunki na specjalnym papierze, które po namoczeniu można przenosić na porcelanę, szkło i skórę itp. Zupełnie jak nasze tymczasowe tatuaże!

Etykiety do Tatuaże tymczasowe