Kieliszki z grawerem

Grawerowane kieliszki

Podczas każdego ważnego wydarzenia zawsze wznosi się toast, niezależnie od tego, czy jest to rocznica ślubu, wesele, uroczystość ukończenia szkoły, czy nawet kolacja z przyjaciółmi. W Wanapix chcemy, aby ten toast został zapamiętany na długie lata w wyjątkowy sposób. Dlatego stworzyliśmy te grawerowane kieliszki, abyś mógł wybrać ten, który najlepiej pasuje do tej chwili szczęścia w Twoim życiu i który stanie się niezapomnianym wspomnieniem.

Idealnie nadają się na wesela i inne specjalne uroczystości. Te piękne i delikatne personalizowane kieliszki są wykonane z wysoce przezroczystego kryształu. Mają niezrównany połysk i można je myć w zmywarce zawsze będą wyglądać jak nowe.

ekologiczne, do ich produkcji nie używa się ołowiu. Mają cienką, hartowaną krawędź, dzięki czemu idealnie dopasowują się do każdego łyku. Są odporne na ścieranie a jakość materiałów, z których zostały wykonane, sprawia, że są bardzo trwałe. Chcemy, aby Twoje nowe, spersonalizowane kieliszki towarzyszyły Ci w trakcie wielu uroczystości.

A co najlepsze, można je całkowicie dostosować do własnych upodobań. Personalizuje się je poprzez grawerowanie. Możesz znaleźć wiele gotowych szablonów, które bardzo ułatwią Ci personalizację, ale jeśli nie znajdziesz takiego, który pasowałby do Twojego projektu, możesz stworzyć grawerowany kieliszek od podstaw - będzie stworzony wyłącznie dla Ciebie.

Personalizowany kieliszek do wina z grawerem

Każdy trunek w spersonalizowanym kieliszku

Wiemy, jak ważna jest dbałość o każdy szczegół, bez względu na to, jak mały może się on wydawać, sprawi, że ta chwila będzie po prostu wyjątkowa lub wręcz czymś niepowtarzalnym i jedyna w swoim rodzaju. Teraz możesz wybrać idealny kieliszek do swojego ulubionego trunku, a najlepsze jest to, że zostanie on spersonalizowany, więc nie będzie dwóch takich samych - będzie idealny by zatrzymać daną chwilę!

Spersonalizuj wyjątkowy kieliszek na wyjątkową chwilę

Kieliszki zostały zaprojektowane tak, aby stanowiły idealne naczynie na każdy napój. Teraz możesz je spersonalizować, aby były idealne na tę wyjątkową chwilę. W tej sekcji znajdziesz zarówno idealny kieliszek, jak i wiele gotowych szablonów, które możesz zmodyfikować według własnych upodobań. Jeśli jednak nie znajdziesz takiego, który by Ci odpowiadał możesz dostosować swój grawerowany kieliszek od podstaw. Zostawiamy Wam kilka pomysłów na personalizację:

  • Spersonalizuj go, wpisując specjalną datę, którą chcesz zapamiętać: rocznicę ślubu, datę wesela, urodziny, przejście na emeryturę lub po prostu dzień, w którym stałeś się niezależny i chciałeś to uczcić. Z pewnością masz tysiące chwil do świętowania. Kieliszek z wygrawerowaną specjalną datą będzie idealny na tę okazję.
  • Wygraweruj swoje inicjały: możesz wybrać spośród wielu czcionek tę, która najlepiej pasuje do Twojej osobowości i upodobań. Każdy kieliszek może być inny i unikatowy.
  • Logo firmy: jeśli jesteś przedsiębiorcą lub masz własną firmę, zawsze miło jest mieć kieliszek z wygrawerowanym logo, aby móc wznieść toast za każdy sukces lub każdy rok współpracy. Są to proste szczegóły, ale najważniejsze chwile rodzą się z najprostszych rzeczy.
  • Wyjątkowy cytat Twój lub Wasz: na pewno masz jakieś zdanie, które wyznaczyło w twoim życiu etap przed i po. Motto, które masz wyryte w pamięci. Teraz możesz je również wygrawerować na kieliszku.

Nieskończona liczba pomysłów na spersonalizowanie idealnego kieliszka. Wystarczy, że pomyślisz, co chcesz na nim umieścić, a my zadbamy o to, aby był idealny. Przygotuj swój kieliszek, podnieś go i wypowiedz magiczne słowo...Na zdrowie!

Kieliszek do szampana z wygrawerowanymi imionami i rysunkami