Personalizowane kieliszki do wódki

Personalizowane kieliszki do wódki

szklanka
30,86 zł
Rabaty ilościowe

Model
Szczegóły
  • Wymiary: 9 cm (długość) x 3,8ø cm (średnica)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Pojemność: 70 ml.
  • Metoda personalizacji: grawerowanie.
  • Przyjazny dla środowiska. Długa żywotność.
  • Nadaje się do zmywarki i lodówki.
  • Materiał: szkło.
  • ID: #16606

Szablony

Recenzje

Opis

Grawerowane kieliszki do wódki

Szoty to napoje, zwykle alkoholowe, choć istnieją też bezalkoholowe, które zwykle pije się podczas wszelkiego rodzaju uroczystości. Zarówno podczas imprez takich jak wesela, rocznice czy urodziny, jak i po kolacji jako przekąska. Istnieje wiele różnych opcji, słodsze likiery, takie jak Pink Lady lub włoskie Limoncello. Albo te już najbardziej klasyczne jak Jagermeister albo Wściekły Pies.

Równie ważne jest, aby napój, który zamierzasz pić, był dobrej jakości, jak i to, aby używać do niego idealnego naczynia. Te idealne grawerowane kieliszki do shotów to doskonały prezent, który pozwoli Ci uczcić i wznieść toast z każdej okazji, która na to zasługuje.

wykonane z wysokiej jakości szkła z błyszczącym wykończeniem które sprawia, że są olśniewające. Uwielbiamy dbać o środowisko, dlatego są wykonane z materiałów ekologicznych, które go nie zanieczyszczają nadają się do recyklingu. Można ich używać w zmywarce i lodówce, ale nie w mikrofalówkach.

To co sprawia, że są wyjątkowe to 100% personalizacja, teraz możesz szybko i łatwo dostosować kieliszki do swoich potrzeb, niezależnie od tego, czy są przeznaczone dla Ciebie, czy na prezent dla kogoś wyjątkowego.

Personalizacja Twojego kieliszka do wódki odbywa się poprzez grawerowanie laserowe, powoduje to erozję szkła i pozostawia trwały ślad tworząc Twój wzór.

Personalizowane kieliszki do wódki z tekstami i wzorami

Idealny jako prezent na urodziny, dla przyjaciela, który właśnie znalazł pracę, albo ukończył studia z wyróżnieniem. Zawsze jest jakiś powód, by wznieść toast, a z naszymi personalizowanymi kieliszkami do wódki będzie smakował lepiej.

Stwórz idealne kieliszki do wódki i wznieś toast

W tej sekcji znajdziesz wiele gotowych szablonów, które możesz zmodyfikować, aby całkowicie odpowiadały Twoim gustom lub gustom osoby lub osób, którym chcesz je wręczyć. Wzory z sentencjami, specjalnymi datami, a nawet z inicjałami lub imionami poszczególnych osób. Unikalny kieliszek do wódki wykonany na miarę dla Ciebie lub na prezent dla kogokolwiek.

Jeśli nie znajdziesz projektu, który pasowałby do Twoich oczekiwań, nie martw się, dzięki naszemu edytorowi możesz stworzyć swój spersonalizowany kieliszek od podstaw, szybko i łatwo. W mgnieniu oka gotowa będzie idealna personalizacja Twojego kieliszka.

Co więcej, w firmie Wanapix uwielbiamy sprawiać, aby prezenty były jeszcze bardziej wyjątkowe. Na tym pięknym szkle wygrawerujemy tekst podany przez Ciebie - wiadomość, specjalną dedykację, imiona, daty, logo,... Wystarczy, że puścisz wodze fantazji, a my zajmiemy się resztą. Z tymi kieliszkami będziecie królami toastów.

Czy wiesz już, jak je spersonalizujesz? Z pewnością masz w głowie tysiące pomysłów, zobacz je na naszej stronie i zaskocz swoich przyjaciół i rodzinę podczas kolejnych uroczystości.

Grawerowane szklane kieliszki do wódki