Personalizowana dekoracja ścian

Wykorzystaj w pełni swoje zdjęcia

Nie ma nic bardziej osobistego niż udekorowanie każdego pomieszczenia w domu fotografiami. Wypełnij swój dom wspomnieniami i nadaj mu najbardziej intymny charakter. W tym dziale znajdziesz wszystkie nasze produkty do dekoracji zdjęciami.

Zarówno do dekoracji ścian w domu, jak i na wystawy fotograficzne, do dekoracji wnętrz w firmach i przedsiębiorstwach, obrazy są dostępne w różnych materiałach: fotopłótna w drewnianych ramach, druk bezpośredni na drewnie, metakrylanie, płycie piankowej, szczotkowanym aluminium, błyszczącej płycie drewnianej ChromaLuxe lub druk na papierze fotograficznym w formie plakatu. Materiały o bardzo różnych grubościach, gramaturach, fakturach, wadze, kolorach... tak, aby można było wybrać najbardziej odpowiedni dla swoich potrzeb.

Tworzenie kolaży ze zdjęć

Istnieją również produkty, których funkcje zachęcają do kreatywności poprzez tworzenie kolaży ze zdjęć. W tym najlepszym przykładem jest PrinTile, ultralekka, kwadratowa, mała i niedroga ramka, która idealnie nadaje się do zabawy w tworzenie kolaży na ścianie z własnych zdjęć. I to bez konieczności robienia dziur! Są one samoprzylepne.

Ponadto inne produkty, takie jak mozaiki kafelkowe czy tryptyk na płótnie, pozwalają na wykorzystanie jednego zdjęcia i podzielenie go na kilka różnych części w celu stworzenia kolażu, który oglądany jako całość tworzy obraz przesłanej fotografii.

Powiększenia fotografii z ramką.

Oprócz zdjęć wykonanych z różnych materiałów, inną bardzo popularną usługą są powiększone zdjęcia w ramkach, czyli po prostu zdjęcia oprawione w ramki z dowolnym wzorem lub obrazem (lub kolaż zdjęć). W naszym katalogu dostępnych jest kilka opcji tworzenia spersonalizowanych obrazów w ramach drewnianych lub aluminiowych. Możemy wydrukować Twoje zdjęcie na płótnie, w formacie plakatu do powieszenia, z dwiema ramkami na górze i na dole. Lub na płótnie fotograficznym w ramie typu eLka. Albo wreszcie na ultralekkiej piance, oprawionej w drewno lub aluminium.

Krótko mówiąc, istnieje wiele opcji i rozwiązań w zakresie dekoracji ścian dla osób indywidualnych i profesjonalistów, zarówno pod względem różnorodności materiałów, rozmiarów, formatów, jak i cen.

Ściana ozdobiona spersonalizowanymi obrazkami ze zdjęciami.

Formaty i proporcje obrazów

Aby ułatwić wybór rozmiaru obrazu, sklasyfikowaliśmy wszystkie rozmiary według ich formatu. Dostępne są następujące formaty:

  • Format Prostokątny 4:3: Są to prostokąty o proporcjach 4:3, tzn. na każde 4 cm długości przypada 3 cm szerokości. Jest to prostokątny kształt, który jest bliższy formatowi kwadratowemu niż panoramicznemu. Najpopularniejszy format to 30x40 cm.
  • Format Prostokątny 3:2: są to prostokąty o proporcjach 3:2, tzn. na każde 3 cm długości przypada 2 cm szerokości. Jest to kształt prostokątny, bliższy formatowi panoramicznemu niż kwadratowemu, czyli dość wydłużony. Najpopularniejszy format to 40x60 cm.
  • Format Kwadratowy 1:1: wymiary kwadratu, którego wszystkie boki mają takie same wymiary. Jest to bardzo modny format dzięki zdjęciom z Instagrama, które również są kwadratowe. Często kupuje się kilka kwadratowych obrazków, aby stworzyć kolaże z różnych zdjęć.
  • Format Panoramiczny 2:1: to bardzo wydłużone, panoramiczne rozmiary, które mają stosunek 2:1, tzn. dłuższe boki są dwa razy dłuższe od krótszych. Chociaż można je stosować do każdego zdjęcia, są one szczególnie przydatne w przypadku krajobrazów i zdjęć panoramicznych.
Formaty i proporcje obrazów