PrinTile - Dekoracje ścienne z wykorzystaniem zdjęć

PrinTile - Dekoracje ścienne z wykorzystaniem zdjęć

printile
35,52 zł44,40 zł
Rabaty ilościowe

Model
Kolor
Szczegóły
  • Wymiary: 20 cm (szerokość) x 20 cm (długość) x 1,9 cm (grubość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Materiał: karton - pianka. Niezwykle lekki.
  • Może być umieszczony na ścianie bez otworów, tylko za pomocą kleju.
  • Zdjęcie nadrukowane z jednej strony.
  • Kolor krawędzi bocznych i grzbietu: czarny lub biały (do wyboru).
  • ID: #14886-29927

Szablony

Recenzje

Opis

Zmień swoje zdjęcia w sztukę ścienną

Kto powiedział, że dekorowanie jest trudne i nudne? Być może dlatego, że nie znasz fotoobrazów PrinTile, modnego produktu w dziedzinie dekoracji ścian. Jest to rewolucyjny produkt, niepodobny do niczego, co do tej pory widziałeś.

PrinTile to ultralekki, 20-centymetrowy, spersonalizowany obrazek, który można umieścić na ścianie za pomocą naklejek znajdujących się na jego odwrocie. Ponieważ istnieje tylko jeden rozmiar dla każdego kształtu, możesz się nimi bawić i tworzyć dekoracje ze zdjęciami, o jakich zawsze marzyłeś. Ponieważ dekorowanie dla zabawy jest możliwe!

Wiszące obrazy bez otworów dla jeszcze większej zabawy dekoratorskiej

Są one tak lekkie, że nie wymagają żadnych otworów, i mogą być łatwo zainstalowane za pomocą naklejek, które dołączamy w zestawie. Jest to duża zaleta w stosunku do innych produktów, ponieważ są one bardzo łatwe w montażu na ścianie. Kolejną zaletą jest to, że można korygować jego położenie. Kiedy już wiesz, gdzie chcesz je umieścić, musisz tylko nacisnąć wspornik przez kilka sekund, aby przymocować go do ściany.

Możesz wybrać kilka różnych kształtów. Jeśli wybierzesz kwadratowy format, możesz umieścić na nim swoje zdjęcia z Instagrama i przenieść je ze smartfona na ścianę. Możesz wybrać sześciokątny kształt, aby stworzyć jeszcze bardziej oryginalne kompozycje w postaci heksagonu. Wybierz swoje najlepsze wspomnienia i wykorzystaj je jako element dekoracyjny, bo nie ma nic lepszego niż dekorowanie zdjęciami które są dla Ciebie ważne.

Są one przeznaczone do umieszczenia w formie kolażu na ścianach Twojego domu lub biura. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć najlepsze miejsce i umieścić je tak, jak chcesz: jeden na drugim, w zygzaku, tworząc kwadrat z różnymi zdjęciami... Pomyśl o najbardziej oryginalnych kombinacjach, aby Twoja ściana wyglądała lepiej niż kiedykolwiek dzięki lekkim jak piórko mozaikom.

Cechy PrinTile

Wykonany jest z materiału o nazwie New Mirage, tj. płyty składającej się z czarnego lub białego polistyrenu ekstrudowanego tzw. styroduru, pokrytego obustronnie jednomilimetrową powierzchnią z białego PCV.

Są one czarne lub białe, do wyboru, i mierzą dokładnie 20x20 centymetrów (jeśli jest sześciokątny, jest o 3 cm szerszy). Mają one grubość 2 centymetrów.

Personalizacja jest wykonywana jednostronnie w pełnym kolorze, przy użyciu wysokiej jakości druku, dzięki czemu efekt jest dokładnie taki, jak chcesz.