Ręczniki z nadrukiem

Stwórz swój własny ręcznik z zdjęciem

Teraz bardziej niż kiedykolwiek modne jest bycie indywidualnym, innym od wszystkich. Jeśli chcesz być częścią tych ludzi, którzy zmieniają świat na lepsze, polecamy nasze spersonalizowane ręczniki,które można zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie będą potrzebne. Tradycyjne ręczniki zostały na nowo odkryte i teraz możesz je zaprojektować samodzielnie, wybierając obrazy lub wzory, które najbardziej Ci się podobają.

Wiemy, że kupowanie ręczników w Internecie może być skomplikowane na niektórych stronach. Jeśli nie wiesz, jak zrobić spersonalizowane ręczniki, nie martw się, bo z nami zrobisz to bardzo łatwo. Nasz edytor jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze. Możesz wybrać jeden z naszych gotowych szablonów lub, jeśli wolisz, stworzyć własny projekt od podstaw, dodając ulubione zdjęcia lub teksty.

Jeśli jeszcze nie masz ręcznika, czas wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada. Do wyboru jest kilka modeli: plażowy, basenowy lub kąpielowy. A jeśli szukasz czegoś dla swojego malucha nie zapomnij o naszym ręczniku z kapturem. oczywiście wszystkie z nich są spersonalizowane przez Ciebie i dla Ciebie.

Materiał, z którego wykonane są nasze ręczniki

Te tanie personalizowane ręczniki mają wysoką jakość i są wykonane z bawełny.

Nasze unikalne ręczniki są z amerykańskiej bawełny frotte. Typowe, które zwykle zabiera się na plażę lub basen, albo te, które można znaleźć w każdej łazience. Są one również dostępne w różnych rozmiarach.

Ręczniki z niektórych sklepów z czasem ulegają zużyciu i trzeba usuwać z nich nieprzyjemny zapach stęchlizny.Nasze ręczniki są jednak bardzo odporne na te czynniki i można ich używać tak długo, jak jest to potrzebne.

Najbardziej oryginalne ręczniki plażowe

Pierwsze o czym myślisz kiedy idziesz na plażę: Nie zapomnieć ręcznika!. Jest to niezbędny przedmiot i lubimy aby wyróżniał się wśród innych. Polecamy nasze personalizowane ręczniki frotte. Są one wykonane z bawełny i poliestru, mieszanka ta powoduje, że osuszają ciało niezwykle szybko i skutecznie. Są bardzo trwałe i wytrzymałe. Najlepsze na basen czy plażę.

Nasze ręczniki plażowemają pewną cechę szczególną, a mianowicie są personalizowane. Dzięki możliwości dostosowania do potrzeb klienta, żadne dwa modele nie będą takie same. Na jednej stronie można umieścić zdjęcie, tekst lub dowolny wzór. Jeśli nie wiesz, jak udekorować ręcznik plażowy, nie martw się, ponieważ dzięki naszemu edytorowi jest to bardzo łatwe i szybkie.

W naszym katalogu znajdziesz prostokątne i okrągłe ręczniki plażowe, które możesz spersonalizować i wybrać rozmiar, który najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom. Do dyspozycji masz także wiele gotowych szablonów, które możesz dowolnie dostosować do swoich potrzeb lub, jeśli wolisz, stworzyć własny model od podstaw.

Personalizowane ręczniki plażowe dla dzieci

Nasze ręczniki są przeznaczone dla dorosłych i dzieci. Maluchy je uwielbiają. Dostępne są różne rozmiary, dzięki czemu można wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojego dziecka. Od najmniejszego do największego.

Wiele osób decyduje się na dziecięcą personalizację za pomocą postaci z ulubionych kreskówek. Chcemy jednak zaproponować inny pomysł, który - jak sądzimy - spodoba się Twojemu dziecku, a mianowicie przekształcenie jego rysunków w rzeczywistość. Zeskanuj Twój lub jego ulubiony rysunek i zamień go w jpg., a następnie wstaw go w naszym edytorze i nadaj mu życie. Stwórz wymarzony ręcznik!

Jeśli uwielbiasz grać w gry, możesz również stworzyć dla nich kreatywny projekt z planszą do gry lub szukaniem Wally'ego, wtedy będzie pełnił podwójną funkcję. Wystarczy wybrać odpowiedni rozmiar i rozpocząć tworzenie projektu. Jesteśmy pewni, że mu się spodoba.

Jak przytrzymać ręcznik na plaży

W wietrznych miejscach utrzymanie ręcznika na miejscu może być dość ryzykownym zajęciem. Niektórzy używają swoich plecaków czy kamieni, umieszczając je na ręczniku, aby pozostał na swoim miejscu, ale jeśli ktoś lubi czuć się komfortowo bez otaczania się przedmiotami, są inne możliwości.

Istnieją specjalne klamerki, które wbija się w piasek, dzięki którym ręcznik się nie przesunie i pozostanie na swoim miejscu. Są małe, więc można je wrzucić do torby za każdym razem, gdy idzie się na plażę.

Jak zrobić figury z ręczników

Jednym z najciekawszych sposobów prezentacji ręcznika jest nadanie mu różnych kształtów. Najbardziej typowe i najzabawniejsze są kształty zwierząt, choć istnieje wiele pomysłów, które można zrealizować. W zależności od wielkości ręcznika, można wykonać taki lub inny kształt. Poniżej przedstawiamy kilka z wielu pomysłów, które można znaleźć w Internecie: jak złożyć ręczniki w kształcie zwierząt:

  • Łabędź: jest najbardziej klasyczny i najczęściej stosowany, zwłaszcza w hotelach. Nie jest to bardzo trudne i zwykle używa się do tego dużych modeli, aby można było je dobrze zwinąć i złożyć.
  • Wąż: ta opcja jest bardzo zabawna, a może być jeszcze zabawniejsza, jeśli doda się do niej dwoje oczu i język. Łatwiej go wykonać z mniejszego ręcznika.
  • Słoń: ta figura jest bardziej skomplikowana i do jej wykonania potrzebne są dwa ręczniki. Jest to świetny pomysł na prezent, zwłaszcza dla dzieci.

Ciekawostki

Wiedziałeś, że istnieje Dzień Ręcznika? Obchodzi się go 25 maja każdego roku jako hołd dla Douglasa Adamsa, pisarza i autora serii “Autostopem przez Galaktykę”. W tej książce autor stwierdza, że każdy galaktyczny autostopowicz powinien mieć choć jeden ręcznik przy sobie.