Personalizowana gra dla dzieci "Memory"

gra
84,14 zł
Doręczenie między 21-24 czerwca (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 7 godz. 7 min

Wybierz opcję
Opakowanie
Szczegóły
 • Wymiary: 6 cm (szerokość) x 6 cm (długość) x 0,2 cm (grubość)
 • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
 • Zawiera 48 przyjaznych dla środowiska kartonowych żetonów (24 pary).
 • Wybierz kształt: żetony okrągłe lub kwadratowe.
 • Każdy żeton ma szerokość 6 cm.
 • Wybierz przyjazne dla środowiska pudełko kartonowe (16x16 cm.) lub torbę z materiału.
 • ID: #3337-78450
 • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Spersonalizowana gra na pamięć

Gra “Memory” to gra, którą prawdopodobnie znasz, może nawet grałeś w nią raz w życiu, a jeśli jej nie znasz to z przyjemnością Ci ją wyjaśnimy. Powinieneś wiedzieć, że jest to super dobra i przydatna gra do treningu uwagi, pamięci i percepcji małych i nie tak małych.

Gra tak prosta jak gra pamięciowa pomaga poszerzyć wiedzę o różnych zwierzętach, roślinach, przedmiotach lub jakimkolwiek elemencie samej gry, a jednocześnie pomaga rozwijać język i słownictwo.

Nasza pamięć ma szczególną cechę, która czyni ją super wyjątkową, a mianowicie możesz ją spersonalizować według własnych upodobań. Składa się z 48 ekologicznych kartonowych żetonów (24 pary), które możesz zaprojektować z Twoimi ulubionymi zdjęciami lub z wybranym przez siebie wzorem. Twoja personalizowana Memory jest teraz możliwa dzięki nam.

Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać, jak chcesz utworzyć każdą parę, możesz wybrać 24 różne zdjęcia, umieścić zdjęcia połączone ze zwierzętami, superbohaterami lub innymi małymi rzeczami, które możesz wymyślić.

Ty wybierasz wzór , możesz umieścić zdjęcia najmłodszych członków rodziny, ulubionych aktorów lub aktorek, rodziny i przyjaciół, postaci z kreskówek, księżniczek, piratów... Jakkolwiek to zrobisz, wiedz, że nie będzie drugiej takiej gry Memory jak Twoja.

Ty wybierasz wzór a my zajmujemy się wydrukowaniem go na 48 płytkach (24 pary). Można również wybrać kształt płytek: okrągłe lub kwadratowe. Możesz również wybrać, czy chcesz, abyśmy wysłali go do Ciebie w pudełeczku z ekologicznego kartonu, czy w płóciennej torebeczce. Nie będzie piękniejszej i praktyczniejszej "Memory"!

Spersonalizowana gra karciana na pamięć

Co to jest “Memory” i jakie są zasady gry?

”Memory” to super zabawa, która zachwyci i rozbawi od najmłodszych do najstarszych w domu. Jest to gra, w której musimy znaleźć pary pomiędzy serią kart, które są ułożone na stole.

Jeśli gracie z maluchami zalecamy użyć mniejszej ilości, dla starszych zwiększamy liczbę par w celu zwiększenia trudności. Krótko mówiąc, komplikujcie grę w zależności od wieku uczestników.

Jest to gra, która pozwala na grę w pojedynkę, a także w grupach, zalecana od 2 do 6 osób. W każdej turze gracz, którego kolejka nadeszła, odkrywa dwie karty, próbując utworzyć parę identycznych obrazków. Jeśli obrazki są różne, zostaną odłożone tak jak były, łącznie z pozycją na stole, a kolejka zostanie przekazana następnemu graczowi. Jeśli obrazki są takie same, zatrzymuje parę, którą utworzył. Gracz z największą liczbą par wygrywa grę.

Kiedy możemy zacząć grać w memory?

”Memory” gra dla wszystkich grup wiekowych, od najmłodszych do najstarszych. Można zacząć grać w nią z naszym maluchem już nawet około 20 miesiąca życia, choć początki mogą być trudne.

Personalizowane zdjęciami “Memory

W wieku 24 miesięcy zaczniemy zauważać, że ich uwaga i pamięć wzrasta i że mogą zacząć znajdować pierwsze proste pary pamięciowe. Nigdy nie jest za wcześnie na wprowadzanie tego typu zabaw, ale musimy pamiętać, że gdy widzimy, że maluch jest znudzony lub zmęczony zabawą, lepiej przerwać i kontynuować ją innego dnia lub o innej porze, niż zmuszać go do zabawy. Chcemy, aby dziecko dobrze się bawiło, a nie było sfrustrowane.

Na początku, gdy dzieci są młodsze, zaleca się, aby "Memory" miała mniej par, a w miarę postępu liczba par powinna również wzrastać.

Spędzaj rodzinne popołudnia i ciesz się tą zabawną grą, w którą możesz grać z całą rodziną.

Dlaczego dobrze jest grać w memory?

Gra w "Memory" ma wiele zalet, między innymi:

 • Wspomaga podstawowe procesy poznawcze:pamięć, uwagę i percepcję.
 • Zachęca do rozwoju języka, pozwala nam posługiwać się słownictwem z obrazków z naszej gry.
 • Zachęca i pomaga dzieciom i nie tylko dzieciom skupić się na działaniu i skoncentrować się na tym, co robią i czego się uczą.
 • Jest to również idealne rozwiązanie dla osób z chorobą, która wpływa na ich zdolność zapamiętywania, takich jak osoby z początkami demencji starczej. Ilekroć będziemy ją praktykować, będziemy pomagać ćwiczyć i pracować nad naszą pamięcią, dzięki czemu postęp choroby będzie wolniejszy.
 • Gry planszowe pomagają nam nauczyć się wprowadzania zasad i norm w celu zrozumienia, że musimy ich przestrzegać. A najważniejsze to to, że uczą nas wspólnie i miło spędzać czas.
 • Pomaga też pracować nad kontrolą frustracji, gdy dzieci przegrywają grę. Nie zawsze da się wygrać więc planszówki pomagają nam zrozumieć porażkę w bardziej praktyczny sposób.

Gotowy na małą zabawę z rodziną i przyjaciółmi w "Memory"? Stwórz swój projekt na naszej stronie, a my zrealizujemy Twój pomysł!