Personalizowane Puzzle Block

Personalizowane Puzzle Block

pudełko puzzli block
65 zł84,14 zł
Rabaty ilościowe

Model
Wykończenie
Kolor

Szczegóły

 • Wymiary: 13 cm (szerokość) x 11 cm (długość) x 1,5 cm (grubość)
 • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
 • Elementy kompatybilne z klockami LEGO.
 • Odpowiednie dla użytkowników w wieku: 5 lat i więcej.
 • Liczba elementów: 49 (39 dużych prostokątnych elementów, 10 małych kwadratowych elementów).
 • Wymiary dużych prostokątnych elementów: 32x11x15 mm. Wymiary małych kwadratowych elementów: 11x11x15 mm.
 • Możliwość personalizacji z jednej strony poprzez nadruk bezpośredni.
 • ID: #16165-569010
 • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Przedstawiamy jedną z najbardziej oryginalnych rodzin produktów dostępnych na naszej stronie. Produkty te składają się z elementów kompatybilnych z klockami LEGO, chociaż z różnymi modelami, materiałami i opcjami. Poniżej wyjaśniamy różnice między produktami z tej rodziny: Puzzle Block oraz Mosaic Puzzle:

Puzzle Block: "ścianka" z klocków, spersonalizowana Twoim zdjęciem

Wszyscy lubimy mieć pięknie urządzone domy, dbając o każdy szczegół każdego elementu dekoracyjnego, który wstawiamy do niego. Gusta są bardzo różne, niektórzy lubią styl skandynawski, z drewnianymi przedmiotami i jasnymi kolorami, inni preferują bardziej elegancki lub wyszukany styl, a niektórzy chcą, aby dekoracja była radosna, zabawna, z lekkim, nonszalanckim akcentem.

Jeśli należysz do tej ostatniej grupy, to od teraz ten artykuł stanie się Twoim ulubionym przedmiotem, nowe puzzle block personalizowane, składające się z klocków kompatybilnych z klockami LEGO. Dzięki nim będziesz mógł uwiecznić swoje ulubione zdjęcia w najbardziej oryginalny i zabawny sposób. Są dostępne w trzech różnych kolorach: czerwonym, żółtym i białym, oraz w naturalnym drewnie, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba, albo też taki, który najlepiej pasuje do wystroju Twojego domu.

Jest to zestaw klocków, które możesz składać i rozkładać, co pozwala na stworzenie super oryginalnej ramki na zdjęcia. Możesz wybrać, czy chcesz otrzymać klocki w formie rozłożonej, aby móc je złożyć od razu po otrzymaniu. Lub możesz otrzymać już złożone klocki, co jest idealne, jeśli chcesz podarować je komuś w gotowej formie lub użyć ich jako dekoracyjnej ramki na zdjęcia. Bez względu na to, co wybierzesz, na pewno Ci się spodoba, będzie idealne.

Jeśli masz dzieci w domu, albo sam jesteś miłośnikiem klocków LEGO, to teraz będzie to jeszcze bardziej ekscytujące, ponieważ stwarza nowe możliwości bawienia się klockami, łącząc je i tworząc mnóstwo różnych konstrukcji, figur i zamków, w których można umieścić części ze zdjęć, które wybraliście.

Ukladanka ze zdjeciem blok z klockow kompatybilnych z lego

Spersonalizuj swoje Puzzle Block swoimi ulubionymi zdjęciami

W tej sekcji znajdziesz wiele projektów stworzonych tak, aby personalizacja twojej układanki z klocków była bardzo prosta. Wystarczy zmienić imiona, przesłać zdjęcia, zmodyfikować teksty lub cokolwiek chcesz, aby szybko dostosować projekt do swoich potrzeb.

A jeśli nie znajdziesz projektu, który pasuje do okazji lub nie odpowiada Twojej wizji, nie martw się, na Wanapix możesz także stworzyć swoje własne klocki od zera. Dzięki naszemu edytorowi masz możliwość przesłania swojego własnego projektu lub stworzenia go od podstaw, dodając różne czcionki, przesyłając kilka zdjęć do stworzenia kolażu, lub cokolwiek innego wolisz. Wystarczy kilka kliknięć, aby stworzyć swoją własną, spersonalizowaną układankę z klocków w formie bloku.

Twoje dzieci będą zachwycone i będą się świetnie bawić z nowym spersonalizowanymi klockami. A ponieważ będą mogli używać ich także w połączeniu z ich ulubionymi zabawkami, a jako klocki kompatybilne z LEGO będą mogli bawić się swoim nowym portretami, które wybraliście i spersonalizowaliście. Popołudnia spędzone na zabawie będą jeszcze bardziej zabawne niż kiedykolwiek wcześniej.

Wybierz swoje Puzzle Block z klocków plastikowych lub drewnianych

Tworząc swoje spersonalizowane Puzzle Block, możesz wybrać, czy chcesz klocki plastikowe, czy drewniane. Klocki plastikowe są najbardziej popularne w tego typu zestawach do konstrukcji z klocków. Natomiast jeśli chcesz bardziej oryginalną i zaskakującą opcję, możesz wybrać klocki z drewna. Jako że, są to klocki z naturalnego drewna, każdy element jest unikalny, z innymi sękami i strukturą drewba, a kształty mogą się nieco różnić między poszczególnymi elementami (ale zawsze będą do siebie pasować).

W przypadku klocków z drewna ważne jest, aby unikać ich moczenia oraz trzymania w miejscach o dużym nasłonecznieniu (to przecież drewno!). Ponadto, zarówno w przypadku klocków drewnianych, jak i plastikowych, należy unikać wystawiania puzzli na długotrwałe działanie bezpośredniego światła słonecznego, ponieważ bezpośrednie światło słoneczne może wpłynąć na spersonalizowaną część puzzli.

Wybierz klocki plastikowe lub drewiane

Oryginalny i zabawny produkt z wieloma funkcjami

Z naszym Puzzle Block zabawa jest gwarantowana. To jeden produkt, ale możemy nadać mu różne zastosowania.

 • Dekoracja: jeśli zestaw klocków ze zdjęciem dotrze do Twojego domu w formie rozłożonej, w pudełku, będzie świetne złożyć go, aby zobaczyć, jak wygląda Twój projekt, który został stworzony dla Ciebie. Po złożeniu wystarczy wybrać miejsce, gdzie chcesz go umieścić, aby ozdobić swój dom, na nocnym stoliku, na półce z książkami, w salonie... Możesz go przenosić, gdzie chcesz. Będzie to element, który nie umknie uwadze Twoich gości.
 • Zabawa: ponieważ zawiera klocki kompatybilne z klockami LEGO, to daje mnóstwo frajdy, można łączyć klocki z zabawkami swoich dzieci. Możesz bawić się nimi w formie układanki i mieszać je ze swoimi klockami LEGO, aby zabawa była jeszcze ciekawsza.
 • Używaj go jako puzzle: jak wskazuje nazwa „Puzzle Block”, to nic innego jak układanka z klocków, możemy się bawić, układając i rozkładając ją tak wiele razy, ile chcemy, nawet zmieniając różne części twarzy, ciała itp. na zdjęciu. Śmiech gwarantowany.

Jeden produkt z trzema opcjami zabawy, teraz musisz tylko puścić wodze fantazji i stworzyć idealny projekt dla siebie lub swoich dzieci, wybrać kolor, który im się podoba lub który najlepiej pasuje do wystroju Twojego domu, a my zajmiemy się resztą, aby wszystko było PER-FEK-CYJ-NIE.

Personalizowany blok klockow komaptybilnych z lego

Mosaic Puzzle: układanka ze spersonalizowanych klocków na płytce konstrukcyjnej

Czy są to puzzle? Układanka? Konstrukcja z klocków? Ramka na zdjęcia? Mosaic Puzzle to... wszystko to w jednym!

Ten produkt jest wyjątkowy, inny. Składa się z zestawu białych klocków, kompatybilnych z klockami LEGO Duplo, które układa się na zielonej płytce konstrukcyjnej, którą otrzymasz wraz z zamówieniem. Klocki są układane i dopasowywane do siebie, jak puzzle, w celu złożenia ostatecznego zdjęcia lub obrazu. Układanka jest spersonalizowana, więc sam decydujesz, które zdjęcie chciałbyś układać na Mosaic Puzzle.

Elementy mają 4 gniazda, a górna część jest gładka, ponieważ w tym miejscu zostanie nadrukowana spersonalizowana grafika, którą użytkownik przesyła podczas tworzenia zamówienia. Elementy są wykonane z bardzo wytrzymałego plastiku. Są one większe niż klasyczne, standardowe klocki LEGO. Klocki są kompatybilne z klockami LEGO Duplo, więc są tej samej wielkości, odpowiednie do zabawy dla małych dzieci.

Możliwości Mosaic Puzzle

Ten prezent jest ciekawy i bardzo oryginalny i posiada kilka możliwości montażu i zabawy. Oto one:

Układanie go jak puzzli. Możecie bawić się w układanie puzzli, zamysł jest bardzo podobny do klasycznych układanek, które znasz. Jedyna różnica, że puzzle montujesz na stole a Mosaic Puzzle układasz na płytce konstrukcyjnej, każdy element w swoim miejscu. Dzięki niej puzzle się nie ruszają i zostają na miejscu.

Wymyślanie kreatywnych zabaw. Ten typ mozaiki daje dużo możliwości zabawy. Nie tylko można nadrukować na nich zdjęcie, możecie również wybrać literki na każdy klocek i stworzyć coś na styl wykreślanki. Na Mosaic Puzzle można również nadrukować zdjęcie malucha, wtedy gra będzie bardziej osobista i zabawna. Albo układaj z nich różne formy na płytce: zwierzęta, pojazdy i inne kształty. Puść wodze fantazji!

Zabawa w łączenie z innymi klockami. Elementy Mosaic Puzzle są zgodne z cegiełkami oryginalnych LEGO Duplo. A więc bez problemu możecie je łączyć, mieszać i tworzyć kombinacje. Zabawa może być całą rodziną lub maluchy samodzielnie. Na płytce bazowej ustawiajcie domy, góry i zwierzęta…dodając gdzieniegdzie płytkę ze zdjęciem.

Dekoracyjna ramka na zdjęcia. Na komodzie w salonie często ustawiamy klasyczne ramki na zdjęcia. Czemu nie zrobić tego w wyjątkowy i zabawny sposób? Jak już zmontujesz Mosaic Puzzle postaw go tak aby zdjęcie było na głównym planie. Idealnie wygląda w pokoju dziecięcym, bo z założenia to ramka dla maluchów. I zawsze jak będzie chciało, Twoje dziecko może ją rozmontować i zmontować.

Personalizowany Mosaic Puzzle ze zdjeciem

LEGO® to nazwa komercyjna The LEGO Group of Companies, podmiot, który nie sponsoruje, nie autoryzuje ani nie reklamuje tej witryny.