Podkładka pod mysz z własnym nadrukiem

podkładka pod myszkę
44,18 zł
Doręczenie między 21-24 czerwca (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 57 min

Wybierz opcję
Szczegóły
  • Wymiary: 23,5 cm (szerokość) x 19,5 cm (długość) x 0,3 cm (grubość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Materiały: antypoślizgowa gumowa podstawa; poliestrowa góra.
  • Bardzo elastyczna.
  • ID: #2272
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowana podkładka pod mysz

Chcesz nadać swojemu biurku inny, przyjemny wygląd? Mamy doskonałe jego uzupełnienie...nasze personalizowane podkładki pod mysz to produkt, którego szukałeś.

Spędzamy dużo czasu przed komputerem, zarówno w pracy, jak i później w domu, robimy ostatnie poprawki z pracy, kupujemy lub po prostu surfujemy, aby na chwilę zająć czas. Nasze oczy się męczą, ale męczą się też nasze ręce i dłonie, gdy w ciągu dnia przeklikujemy się przez różne strony. Bardzo ważne jest, aby stworzyć przyjemne środowisko pracy i otoczyć się najlepszymi narzędziami. Dlatego nie ma nic lepszego, jak zacząć od spersonalizowania naszej podkładki pod mysz.

Są one dostępne w dwóch rozmiarach: standardowym o wymiarach 23,5 cm (szerokość), 19,5 cm (wysokość) i 0,3 cm (grubość) i w rozmiarze XL, który może być używany jako podkładka pod mysz lub klawiaturę. Wymiary podkładki to 33,5 cm (szerokość), 25 cm (wysokość), a jej grubość jest taka sama jak w przypadku rozmiaru standardowego i wynosi 0,3 cm.

Są one wykonane z bardzo elastycznego materiału i mają antypoślizgową podstawę, dzięki czemu są najwygodniejsze podczas pracy i surfowania po sieci. Mają one również zaokrąglone rogi co zapewnia doskonałe wykończenie. Mają wyraźny, kolorowy nadruk, który sprawi, że każdy projekt będzie wyglądał świetnie zarówno w biurze, jak i w domu.

Wyobrażasz sobie już swoją spersonalizowaną podkładkę pod mysz, prawda? Więc nadszedł czas, aby wziąć się do pracy!

Prostokątna, personalizowana podkładka pod mysz ze zdjęciami

Personalizowane podkładki pod myszkę Gaming

W tej rodzinie personalizowanych podkładek pod mysz jest jedna, która wyróżnia się ogromnym rozmiarem: personalizowana podkładka pod mysz Gaming. Takie podkładki pod mysz stały się w ostatnich latach bardzo modne, szczególnie wśród gamerów, czyli fanów gier wideo. W tym przypadku konkretnie gracze PC. I nie tylko gracze: także youtuberzy, streamerzy i każdy, kto spędza dużo czasu przy komputerze.

O ile klasyczne podkładki pod mysz służą jako podkładki pod myszkę i poruszania się po niej, o tyle te Gamingowe są ogromne, zajmują sporą część powierzchni stołu, a na nich położona jest klawiatura, myszka i inne akcesoria, które gracz może mieć na stole. Poza rozmiarem mają te same cechy co reszta naszych podkładek, czyli: bazę wykonaną z antypoślizgowego, elastycznego materiału oraz wysokiej jakości personalizację i wyraziste kolory.

Ponieważ jest ona w 100% personalizowana, każdy gracz będzie mógł zaprojektować podkładkę pod mysz według własnego gustu. Ci, którzy należą do drużyny Esports, będą mogli umieścić herb drużyny, swoją nazwę użytkownika lub nick, projekt z kolorami herbu itp. Również ci, którzy nie mają swojej drużyny, mogą umieścić herb swojego ulubionego zespołu: G2 Esports, SK Gaming, FaZe Clan, Mad Lions, Giants Gaming, Movistar Riders, Koi, Team Heretics... lub innej znanej drużyny. Inną opcją jest umieszczenie obrazu HD ulubionej gry wideo, z napisanym na nim imieniem lub dowolnym zdjęciem, obrazem lub projektem, który lubisz.

Personalizowana podkładka Gamera

Jak zrobić własną podkładkę pod mysz

W przeciwieństwie do innych podkładek pod mysz, które można znaleźć w różnych sklepach, u nas możesz stworzyć ją jak chcesz, bez ograniczeń w projekcie. Nasz edytor jest bardzo łatwy w użyciu. Do Twojej dyspozycji oddajemy wiele gotowych szablonów, z których możesz wybierać, dzięki czemu w ciągu kilku minut możesz stworzyć swój najbardziej wymarzony model.

Z drugiej strony, jeśli chcesz stworzyć model unikalny w skali światowej, zalecamy stworzenie projektu od podstaw. Wystarczy wybrać zdjęcia, obrazy, własne projekty lub teksty, które chcesz dołączyć i spersonalizować swoją podkładkę pod mysz. Zmień coś i nadaj swojemu biurku oryginalny, zabawny lub wyrafinowany wygląd.

Jesteśmy pewni, że stworzysz niepowtarzalny projekt, który zachwyci i zadziwi każdego, kto zobaczy Twoją spersonalizowaną podkładkę pod mysz.

Okazje do podarowania spersonalizowanej podkładki pod mysz

Czy podobają Ci się nasze podkładki pod mysz i chciałbyś podarować jedną z nich w prezencie? Każda okazja jest dobra, aby podarować prezent osobie, na której Ci zależy - ojcu, siostrze, najlepszemu przyjacielowi czy nawet koledze z pracy.

Na naszej stronie znajdziesz wiele spersonalizowanych wzorów, na takie okazje jak Dzień Ojca. Możesz zaskoczyć tatę spersonalizowaną podkładką pod mysz do pracy, z ładnym wzorem lub zdjęciem. W ten sposób będzie o Tobie pamiętał przez cały czas. Możesz również spersonalizować wzory na Dzień Matki, urodzinowe projekty ze zdjęciami, a jeśli nadal Cię nie przekonaliśmy to stwórz swój projekt całkowicie od zera.

Okrągła podkładka pod mysz ze zdjęciem

Idealnie nadają się na prezent na każdą okazję i jesteśmy pewni, że każdy, kto otrzyma spersonalizowaną podkładkę pod mysz, będzie zaskoczony i z przyjemnością będzie mógł z niej korzystać zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym.

Czy wiesz już, komu podarujesz spersonalizowaną podkładkę pod mysz? Czy masz już gotowy projekt? Utwórz go w naszym edytorze, a my zajmiemy się resztą.

Jak utrzymać podkładkę pod mysz w czystości

Aby utrzymać podkładkę pod mysz w czystości, można ją wyprać ręcznie przy pomocy miękkiej ściereczki lub szczotki i używając łagodnego detergentu. Pozostawić do wyschnięcia na powietrzu. Nie prać w pralce.