Wyprzedaż: -5% zniżki na produkty na lato do 04/08/2024

Zdjęcie na płótnie

zdjecie na płótnie
44,18
Doręczenie między 24-25 lipca (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 8 godz. 51 min

Wybierz opcję
Wybierz opcję
Szczegóły
 • Wymiary: 15 cm (szerokość) x 20 cm (długość) x 3 cm (grubość)
 • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
 • Zdjęcie na wysokiej jakości płótnie bawełnianym
 • Wykończenie półbłyszczące
 • Zamontowany na drewnianej ramie.
 • Wysłane w opakowaniu zabezpieczającym.
 • ID: #2702
 • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Przydatne informacje

 • Skład: 100% bawełny 340 g/m².
 • Płótno odporne na pęknięcia. Materiał wodoodporny.
 • Dostarczane w opakowaniu zabezpieczającym. Wszystkie fotoobrazy są wysyłane w specjalnych opakowaniach, aby zapewnić, że dotrą do Twojego domu w idealnym stanie.
 • Druk atramentem UVI, który jest odporny na bezpośrednie działanie promieni słonecznych przez 5 lat.

Formaty i proporcje obrazów

Aby ułatwić wybór obrazu, sklasyfikowaliśmy wszystkie rozmiary według ich formatu. Każdey format jest proporcjonalny. Dostępne są następujące formaty:

 • Format Prostokątny 4:3: są to prostokąty o proporcjach 4:3, tzn. na każde 4 cm długości przypada 3 cm szerokości. Kształt prostokątny, który jest bliższy formatowi kwadratowemu niż panoramicznemu. Najpopularniejszy format to 30x40 cm.
 • Format Prostokątny 3:2: są to prostokąty o proporcjach 3:2, tzn. na każde 3 cm długości przypada 2 cm szerokości. Kształt prostokątny, bliższy formatowi panoramicznemu niż kwadratowemu, czyli dość wydłużony. Najpopularniejszy format to 40x60 cm.
 • Format Kwadratowy 1:1: wszystkie boki mają takie same wymiary. Jest to bardzo modny format typowy do zdjęć z Instagrama. Często kupuje się kilka kwadratowych obrazków, aby stworzyć kolaże z różnych zdjęć.
 • Format Panoramiczny 2:1: to bardzo wydłużone, panoramiczne rozmiary, które mają stosunek 2:1, tzn. górna i dolna część jest dwa razy dłuższa od boków. Chociaż można je stosować do każdego zdjęcia, są one szczególnie przydatne w przypadku krajobrazów i zdjęć panoramicznych.
Formaty i proporcje obrazów

Spersonalizowane płótno ze zdjęciem

Jednym z najpiękniejszych i najbardziej intymnych sposobów dekorowania domu lub biura są zdjęcia. Zbierz swoje ulubione zdjęcia i przekształć je w piękne płótna ze zdjęciem. My zajmiemy się resztą.

Zdjęcia na płótnie drukujemy na wysokiej jakości na płótnie, a następnie montujemy je w ramie z drewna sosnowego o wymiarach 3x2 cm. Jest to bardzo oryginalny prezent, który doda osobistego i odmiennego charakteru każdemu miejscu, w którym go powiesisz.

Jak spersonalizować fotopłótno?

Nasze standardowe płótno ze zdjęciem jest doskonałym rozwiązaniem do dekoracji każdej ściany. Możesz także wybierać spośród szerokiej gamy rozmiarów i kształtów dostosowanych do Twoich potrzeb: fotopłótna prostokątne , fotopłótna kwadratowe i panoramiczne. Wybierz rozmiar i kształt, który będzie najlepiej wyglądał na ścianie. Model panoramiczny jest szczególnie polecany do salonów i sypialni.

Jest bardzo łatwy do stworzenia, wystarczy wybrać obraz, który chcesz zamienić w płótno. Może być miłym prezentem na każdą okazję i dla każdego, ponieważ każdy lubi zdjęcia, a tym bardziej, jeśli jest to ktoś, kogo kochasz.

Na naszej stronie internetowej, znajdziesz tanie fotopłótna wysokiej jakości.Możesz więc powiesić swoje obrazy i płótna w dowolnym pomieszczeniu w domu, w biurze... gdziekolwiek zechcesz! Stanowią one bardzo fajną dekorację i mają dużą trwałość.

Płótno z waszym zdjęciem

Twórz własne kompozycje

Fotopłótna można umieścić w dowolnym miejscu, ale my polecamy je szczególnie w pokojach dziennych. W tego typu pomieszczeniach przestrzeń jest większa i można je odpowiednio wyeksponować, na przykład nad sofą. Możesz zdecydować się na wielkoformatowe płótno ze zdjęciem ponieważ zajmuje więcej miejsca niż zwykły obraz.

Personalizując go, możesz dostosować go do stylu swojego salonu: bardziej minimalistyczny, z krajobrazem, zdjęciem rodzinnym... Cokolwiek wybierzesz na pewno będzie pasowało do Twojego wnętrza.

Innym rozwiązaniem jest wykorzystanie go jako elementu dekoracyjnego w sypialni. Wygląda spektakularnie nad łóżkiem i spełnia podwójną funkcję: jako dekoracja oraz jako zagłówek.

Gwarancja jakości

Materiał użyty do produkcji tego wyrobu jest zgodny z certyfikatem OEKO-TEX®, który gwarantuje, że spełnia wymagane kryteria kontroli, podobnie jak dodatki, takie jak nity, guziki, zamki błyskawiczne, flizeliny itp. Materiały tekstylne ze znakiem jakości OEKO-TEX® mają właściwości przyjazne dla skóry.

Certyfikat OEKO

Powiększony na płótnie detal