Wycieraczki personalizowane

Dlaczego warto wybrać nasze spersonalizowane wycieraczki

  • Różne rozmiary : od klasycznych wycieraczek dla domu po duże wycieraczki dla firm.
  • Różne kształty : mamy tradycyjne prostokątne kształty, ale także wiele innych oryginalnych kształtów.
  • Pełne zadrukowanie : będziesz mógł dostosować 100% powierzchni, bez pozostawiania marginesów.
  • Różne materiały : wycieraczki wykonane z naturalnego i syntetycznego włókna kokosowego, poliamidowe i z gumy.
  • Darmowe, wstępnie zaprojektowane szablony : możesz stworzyć projekt od podstaw lub wybrać jeden z oferowanych przez nas wzorów.

Jak zrobić spersonalizowane wycieraczki

Jeśli szukasz, jak zrobić spersonalizowane wycieraczki online, jesteś we właściwym miejscu. Wystarczy, że wybierzesz swój ulubiony model, spośród wszystkich, które mamy, z różnych materiałów, w różnych rozmiarach i kształtach. Kiedy już wybierzesz swoją wycieraczkę, możesz ją spersonalizować za pomocą naszego edytora online, bez konieczności pobierania jakiegokolwiek oprogramowania lub aplikacji. Na tej stronie możesz załadować swoje zdjęcia lub projekty, dodać teksty, daty, lub wybrać wstępnie zaprojektowany szablon, aby po prostu dostosować go do swoich upodobań.

Proces personalizacji online jest bardzo prosty i w każdej chwili możesz zobaczyć podgląd tego, jak będzie wyglądać Twoja wycieraczka. W ten sposób możesz mieć pewność, że jest dokładnie taka, jaką zaprojektowałeś.

Personalizowane wycieraczki

Stwórz wycieraczki do swojego domu, dodając do nich wybrany przez siebie wzór, zdjęcie lub tekst. Możesz stworzyć zabawne i oryginalne wycieraczki, dodając na przykład zabawne frazy. Bądź kreatywny! Umieść imiona całej rodziny, albo rysunek z odciskami stóp. Oryginalne, zabawne i geekowskie wycieraczki możesz spersonalizować online.

Wejście do domu jest bardzo ważne, aby zrobić dobre wrażenie na tych, którzy przychodzą w odwiedziny. Dlatego jest to o wiele łatwiejsze, gdy masz spersonalizowaną wycieraczkę zewnętrzną. Jest to najbardziej oryginalny sposób na powitanie naszych gości.

Poniżej przedstawiamy serię spersonalizowanych wycieraczek które z pewnością Ci się spodobają i które dzięki różnym stylom dostosują się do tego, czego szukasz.

Wycieraczka kokosowa

Nasza wycieraczka z włókna kokosowego jest tania i jest hitem sprzedaży. Możesz dostosować ją do swoich potrzeb za pomocą wybranego obrazu lub wzoru. Jest również bardzo łatwa w utrzymaniu czystości i antypoślizgowa.

Mamy różne gotowe szablony, ale można też dostosować ją do własnych potrzeb od podstaw.

Personalizowana wycieraczka z pantoflami i imionami całej rodziny

Wycieraczki gumowe

Są one świetnym rozwiązaniem, możesz wybrać rozmiar, który chcesz. Idealna do wejścia do firmy, można dodać nazwę firmy i logo.

Opłaca się ją mieć, ponieważ dajesz klientowi do zrozumienia już od wejścia, że dbasz nawet o najmniejszy szczegół.

Wycieraczka poliamidowa

Są one nowością wśród naszych produktów i cieszą się dużą popularnością. Przy tym typie wycieraczki proponujemy skorzystać z naszych szablonów aby osiągnąć zamierzony efekt.

W tym przypadku nie są zalecane projekty z bardzo szczegółowymi zdjęciami lub kolaże fotograficzne.

Zabawne i oryginalne wycieraczki

Chociaż typowa wycieraczka welcome dalej się świetnie sprzedaje to prawda jest taka, że coraz większym powodzeniem zaczynają się cieszyć zabawne i oryginalne wycieraczki. Śmieszne zwroty, śmieszne obrazki... Ty decydujesz, co ma się na niej znaleźć..

Jeśli Ty też chcesz wybrać sobie jakiś tekst możemy Ci kilka zaproponować:

  • Czym chata bogata….tylko nic nie wynoś
  • To znowu TY?
  • Keep calm
  • Nikogo nie ma w domu
Wycieraczka z flamingami i imionami