Personalizowane prezenty na Dzień Ojca

Bestsellery na Dzień Ojca


Oryginalne prezenty na Dzień Ojca

Najbardziej szczególnym dniem dla wszystkich ojców (i dziadków) jest Dzień Ojca - dzień, w którym wspominamy ich pracę jako wychowawców, opiekunów i pomocników. Przeżywał twoje dobre i złe chwile, czy nie uważasz, że jest to dobra okazja, aby dać mu prezent? Przygotuj spersonalizowany prezent i pokaż mu, jak bardzo Ci na nim zależy.

Przy takich okazjach wiele osób szuka prezentu, który powie, że jest najlepszym tatą na świecie, ale czasami trudno jest znaleźć to, czego szukamy. Spersonalizowane prezenty są jednak zawsze dobrym rozwiązaniem, ponieważ pozwalają dostosować prezent do oczekiwań odbiorcy. Możesz zaprojektować je ze zdjęciem lub specjalną wiadomością na tę okazję. Zarówno nowi, jak i doświadczeni ojcowie będą zaskoczeni oryginalnymi prezentami z okazji Dnia Ojca..

W tej części przedstawiamy wybór naszych produktów, abyś mógł znaleźć idealny pomysł na prezent na Dzień Ojca.

Kiedy jest Dzień Ojca?

W zależności od miejsca na świecie Dzień Ojca obchodzi się w różny sposób. Jeśli nie wiesz, w jakim dniu przypada Dzień Ojca w Polsce jest obchodzony 23 czerwca. Przypada na początek lata i jest niezmienny od 1965 roku. Tradycja pochodzi ze Stanów Zjednoczonych.

Co podarować na Dzień Ojca

Jeśli nie wiesz, co kupić na Dzień Ojca, pomożemy Ci, podając kilka wskazówek, które warto rozważyć. Zawęziliśmy tę sekcję, abyś mógł znaleźć najbardziej wyjątkowe prezenty dla ojców. Pierwsze obchody tego dnia są najbardziej ekscytujące, dlatego koniecznie trzeba pomyśleć o dobrym prezencie.

Zegarki, koszulki czy kufle do piwa, a także wiele innych produktów. Dostosuj każdy produkt do jego osobowości, gustów i zainteresowań. Ten dzień może być także dobrym momentem, aby powiedzieć partnerowi, że zostanie tatą - w ten sposób nigdy tego nie zapomni i będzie to jego pierwszy Dzień Ojca.

Nie zapomnijcie o dziadkach, w tym dniu należy również o nich pamiętać!

Breloki do kluczy na Dzień Ojca

Pomysły na Dzień Ojca

Gdy dzieci są młodsze, zwykle to mama decyduje o prezencie dla taty. Wiele kobiet się zastanawia, co dać mojemu mężowi na Dzień Ojca i nasza odpowiedź jest zawsze taka sama: coś praktycznego. Najpopularniejsze prezenty to te, z których będzie mógł korzystać na co dzień i w pełni je wykorzystać. W taki sposób, aby ułatwiały mu codzienne życie.

Prawie każdy z naszych prezentów z możliwością personalizacji może być wykorzystany jako prezent w tym dniu, jeśli zostanie opatrzony odpowiednią sentencją lub zdjęciem. Są jednak takie, które cieszą się większą popularnością i są bestsellerami z tej okazji. Szczególnie polecamy te produkty jako prezent dla taty:

Koszulki na Dzień Ojca

Jeśli zastanawiasz się jak zrobić prezent na Dzień Ojca i odnieść sukces, spersonalizowane koszulki są odpowiedzią na Twoje pytanie. Są one doskonałym prezentem na tę okazję, a ponadto należą do naszych bestsellerów. Do wyboru masz różne kolory i rozmiary, które możesz dostosować do swojego stylu.

Są niedrogie, a ponieważ jest już prawie wiosna, będą mogli ją często nosić. Możesz ją zaprojektować, korzystając z naszych specjalnych szablonów na Dzień Ojca lub jeśli wolisz, umieść na niej dowolne, ładne zdjęcie rodzinne.

Kubki na Dzień Ojca

Innym praktycznym i tanim prezentem, którym można zaskoczyć tatę, są kubki. Każdy z nas używa ich codziennie, czy to do kawy, czy jako podstawki na wszystkie długopisy w biurze. Teraz możesz je również zaprojektować za pomocą jednego z naszych gotowych szablonów i dostosować do swoich potrzeb.

Chociaż najpopularniejsze są te ceramiczne, mamy też inne modele, które można spersonalizować za pomocą ulubionych zdjęć rodzinnych lub sentencji.

Portfel męski na Dzień Ojca

Breloki na Dzień Ojca

W takich dniach szczegóły są ważniejsze niż wszystko inne. Spersonalizowane breloki do kluczy to kolejny dobry i niedrogi prezent, który może być używany na co dzień. Posiadamy różne modele breloków, z dowolnego materiału i w dowolnym rozmiarze. Wybierz ten, który będzie dla niego najbardziej praktyczny i użyteczny.

Podobnie jak w przypadku innych naszych prezentów, również ten możesz spersonalizować, korzystając z gotowych szablonów lub dodając swoje ulubione zdjęcia. Cytaty na Dzień Ojca to popularny wybór na tego typu prezentach. Wiele z naszych breloków może być personalizowanych z obu stron, dlatego z jednej strony możesz umieścić ładne hasło, a z drugiej - na przykład zdjęcie.

Cytaty na Dzień Ojca

Podczas personalizowania prezentu możesz umieścić na nim specjalną dedykację lub zdanie z okazji Dnia Ojca. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na umieszczenie napisu na samym produkcie lub na bileciku, który dołączysz do prezentu:

  • Dla taty, mojego najlepszego przyjaciela.
  • Tato, kiedy byłem dzieckiem, byłeś moim superbohaterem, a teraz jesteś moim wzorem do naśladowania.
  • Jesteś najlepszym tatą na całym świecie.
  • Dwa powody, dla których uwielbiam być tatą: Tomek i Zosia (wstaw imiona dzieci)
  • Jest tylko jeden ojciec, a żaden jak mój.
  • World's greatest dad!
  • ..... jestem twoim ojcem (w stylu Gwiezdnych Wojen).
  • Jesteś królem domu (choć królowa rządzi).
  • Ojca nie można sobie wybrać. Na szczęście moja mama ma dobry gust

W takie dni jak ten, możesz bawić się ikonami wąsów lub Dartha Vadera. Są one powszechnie stosowane w tego typu prezentach i nadają im inny charakter.

koszulki-dla-ojcow-graczy