Fotoceramika - Zdjęcie na pomnik

zdjęcie nagrobkowe
177,38 zł
Doręczenie między 26-27 czerwca (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 5 godz. 40 min

Wybierz opcję
Wybierz opcję
Szczegóły
 • Wymiary: 6 cm (szerokość) x 8 cm (długość)
 • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
 • Wykonane z porcelany.
 • Druk pozostaje nienaruszony przez 50 lat.
 • Obraz jest grawerowany po obróbce przez 8 godzin w piecu w temperaturze 800ºC.
 • ID: #1648
 • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowane zdjęcia na nagrobki

Dla uczczenia pamięci bliskich, których nie ma już z nami, często wybieramy personalizowaną fotoceramikę do umieszczenia na nagrobku. W ramach realizacji fotografii na porcelanie, znanej lepiej jako fotoceramika, możemy wydrukować dowolne zdjęcie w kolorze, które będzie idealnie zintegrowane z kawałkiem ceramiki.

Fotoceramika wykonana jest z porcelany i poddawana wielogodzinnej obróbce w specjalnym piecu w wysokiej temperaturze, co zapewnia jakość i trwałość obrazu przez wiele dziesięcioleci. Produkty te są zaprojektowane tak, by zapewnić trwałość przez wiele lat i odporność na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne. Są one zabezpieczone specjalną emalią.

Jest to artykuł, w który wkładamy wiele wysiłku, troski i poświęcenia, aby był idealny, ponieważ wiemy, jak ważną ma wartość emocjonalną. Jeśli chcesz, aby zdjęcie na nagrobek miało najlepszą jakość i trwałość, zobaczysz, że dokładamy wszelkiej staranności, a ponieważ jest to artykuł rzemieślniczy, oznacza to bardzo dobrą jakość.

Spośród jakich opcji fotoceramiki mogę wybrać i jak mogę je spersonalizować?

W tym dziale znajdziesz personalizowaną fotoceramikę w różnych kształtach i rozmiarach, zasadniczo podzieloną na dwa kształty:

 • Zdjęcie na pomnik owalne, wiemy, że jest to jeden z najbardziej poszukiwanych kształtów na przestrzeni lat. Fotoceramika owalna to klasyka, która zwykle jest wybierana przez wielu klientów. Ponadto można wybierać spośród różnych rozmiarów, z ramką lub bez, w kolorze złotym lub srebrnym, a nawet modele z nóżką do postawienia.
 • Zdjęcie na pomnik prostokątne, to fotografia na porcelanie nieco bardziej nowoczesna niż klasyczna wersja owalna. Istnieją różne rozmiary do wyboru i można również wybrać, opcję z ramką lub bez.
Przyklady fotoceramiki personalizowanej owalnej

Proces personalizacji i zakupu jest bardzo prosty, ponieważ zamówienie można złożyć na tej stronie internetowej, wygodnie z każdego komputera, telefonu komórkowego lub tabletu.

Aby zamówić cyfrową fotoceramikę, wystarczy wybrać pożądany produkt spośród wszystkich dostępnych (według kształtu, rozmiaru i opcji ramki), za pomocą edytora online wgrać zdjęcie i przygotować projekt ceramiki. Przed zakończeniem zamówienia możesz zobaczyć symulację w podglądzie tego, jak będzie wyglądać fotoceramika, aby sprawdzić, czy jesteś zadowolony ze stworzonego projektu.

Fotoceramika na nagrobki: ceny

Częstym pytaniem związanym z fotoceramiką jest pytanie o cenę. Odpowiedź brzmi: to zależy, ponieważ w ramach tej kategorii dostępnych jest wiele różnych produktów. Istnieją fotoceramiki oprawione i nieoprawione, a także dostępne są różne rozmiary. Logicznie rzecz biorąc, najbardziej ekonomiczne fotoceramiki to te bez ramki, a wśród opcji z ramką - najmniejszy wymiar.

Na tej stronie możesz wybrać kształt i rozmiar fotoceramiki, a w miarę wybierania poszczególnych produktów, będziesz mógł zobaczyć ich cenę. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, z przyjemnością pomożemy Ci poprzez któryś z kanałów kontaktu dostępnych dla Ciebie w zakładce "Kontakt".

Jak przykleić fotoceramikę na nagrobku

Po otrzymaniu spersonalizowanego zdjęcia na porcelanie możesz zechcieć przykleić je do tablicy nagrobnej, aby przymocować je na stałe. Można to zrobić w bardzo prosty sposób, mając pewność, że nie odklei się ono przez dziesiątki lat. Kroki, które należy wykonać, aby przymocować fotoceramikę do pomnika są następujące:

Widok szczegolowy fotoceramika prostokatna z ramka
 • Najpierw należy oczyścić powierzchnię nagrobka, na której będzie montowana fotoceramika. W tym celu użyj mieszaniny wody i alkoholu (po 50% każdego) i przetrzyj szmatką miejsce, w którym będzie przyklejone zdjęcie na pomnik.
 • Nałóż bezbarwny silikon, lub szpachlę do marmuru, na całą tylną stronę fotoceramiki i mocno dociśnij ją do nagrobka.
 • Za pomocą taśmy maskującej zabiepiecz fotoceramiką w formie iksa, aby utrzymała się w pożądanym miejscu, upewniając się, że jest mocno przymocowana.
 • Odczekaj 24 godziny, aż silikon lub szpachla stwardnieje i usuń taśmę maskującą.
 • W celu dalszego zabezpieczenia, nałóż bezbarwny silikon wokół krawędzi fotoceramiki, aby uszczelnić miejsce, w którym fotoceramika styka się z nagrobkiem.
 • Za pomocą szmatki lub chusteczki usuń nadmiar silikonu z krawędzi.

W ten sposób fotoceramika będzie pewnie zamocowana na pomniku, odporna na deszcz i inne warunki atmosferyczne. Fotoceramika nie odpadnie, ani nie zostanie wymazany obraz wydrukowany na kawałku ceramiki.

Czynniki, które należy wziąć pod uwagę przed zamówieniem fotoceramiki

Gama kolorów ceramiki jest mniejsza niż gama kolorów monitora czy fotografii, dlatego efekt może odbiegać od oryginalnych kolorów, ale zawsze będziemy się starać, aby był jak najbardziej wierny i zbliżony do rzeczywistości.

Sprawdź wymiary nagrobka i napisów na nim, aby móc zamówić odpowiedni rozmiar fotoceramiki. Oceń też, czy lepiej będzie wyglądał z ramką czy bez, a jeśli wybierzesz z ramką, zastanów się, czy bardziej pasuje w złotej czy srebrnej tonacji.

Aplicar silicona o masilla sobre la parte trasera para pegar sobre lápida

Jesteśmy liderami w produkcji produktów personalizowanych i we wszystkie przedmioty, które personalizujemy wkładamy wiele miłości i troski, jednak w ten w szczególny sposób. Jest to artykuł, który powstaje, w większości przypadków, dla osób, które odeszły i z którymi związane są szczególne uczucia, dlatego bardzo się staramy i robimy wszystko co w naszej mocy.

Dzięki ręcznemu wykonaniu, efektem finalnym jest produkt wysokiej jakości, z najlepszych materiałów, odporny na czynniki zewnętrzne..

Roznice w kolorze

Różnice między gamą RGB a gamą CMYK ceramiki