Zdjęcie na pomnik

3 dostępnych produktów

Fotografia nagrobkowa

Spersonalizowane zdjęcia ceramiczne są bardzo poszukiwane przez naszych klientów, ponieważ wkładamy w nie wiele wysiłku, troski i poświęcenia, aby były doskonałe. Jeśli chcesz, aby Twoje zdjęcie nagrobkowe miało najlepszą jakość i trwałość, to jest to produkt, którego szukasz. Zauważysz, że włożyliśmy w niego całą miłość, jest to artykuł wykonany ręcznie co świadczy o jego wysokiej jakości.

Bardzo popularne jest wybieranie spersonalizowanych zdjęć na nagrobki. Umieszcza się na nim zdjęcie ukochanej osoby, które następnie umieszcza się na nagrobku.

Są one wykonane z porcelany i poddawane wielogodzinnej obróbce w specjalnym piecu w wysokich temperaturach, co zapewnia jakość przez dziesiątki lat. Produkty te zostały zaprojektowane tak, aby służyły przez wiele lat i były odporne na wszelkie warunki pogodowe. Są one pokryte specjalną emalią, a ich kolor może nie być identyczny z kolorem oryginalnego zdjęcia.

Jakie opcje zdjęć mogę wybrać i jak mogę je spersonalizować?

W tym dziale można znaleźć personalizowane fotoceramiki w różnych kształtach i rozmiarach, wśród których można znaleźć:

  • Zdjęcia nagrobkowe owalne, wiemy, że ten kształt to jeden z najczęściej stosowanych na przestrzeni lat. Fotoceramika owalna to klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody. Można wybierać spośród różnych rozmiarów i wykończeń, z ramką lub bez, w kolorze złotym lub srebrnym.
  • Zdjęcia nagrobkowe prostokątne, jest to zdjęcie ceramiczne nieco bardziej unowocześnione w stosunku do wersji klasycznej. Do wyboru są różne rozmiary można też wybrać opcję “z ramą” i “bez ramy”. Jeśli wybierasz złotą ramę będzie ona z aluminium (mosiądz), natomiast ramka srebrna jest ze stali nierdzewnej, obie są wysokiej jakości.
  • Zdjęcie nagrobkowe w kształcie serca, bez ramki, jest to wersja dla osób, które lubią bardziej nowatorskie kształty. Dzięki temu kształtowi stworzysz obraz, który sam w sobie będzie oznaczał miłość, jaką darzysz swoją ukochaną osobę. Możesz wybrać pojedynczy obrazek w kształcie serca lub pakiet 2 pasujących do siebie serc. Wykończenie jest doskonałe i z pewnością spodoba Ci się jego piękny wygląd na nagrobku.
  • Owalne zdjęcie nagrobkowe ze stopką ze stali, ta opcja jest idealna, gdy nie chcemy mocować go do nagrobka. Są nagrobki, na których jest miejsce, aby coś na nich umieścić, a te owalne fotoceramiki ze stopką są idealne. Ramka jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a do wyboru są różne rozmiary. Opcja ta jest również często wykorzystywana na pogrzebie - umieszczamy zdjęcie na trumnie, aby upamiętnić wizerunek tej osoby za życia.
  • Zdjęcie nagrobkowe w złotej ramce, może być również nazywane fotoporcelaną. Ta opcja również posiada stopkę podtrzymującą, dzięki czemu, podobnie jak poprzednia, idealnie nadaje się na czas pogrzebu, a nawet do oparcia na nagrobku, jeśli posiada on półkę. Dostępny jest tylko jeden rozmiar, który jest najbardziej popularny. Złota ramka jest wykonana z aluminium (złoty mosiądz), co nadaje jej wykończenie wysokiej jakości.

Proces personalizacji i zakupu jest bardzo prosty, ponieważ całe zamówienie można złożyć na naszej stronie internetowej, z dowolnego komputera.

Aby zamówić cyfrową fotoceramikę, wystarczy wejść do katalogu, wybrać żądany produkt spośród dostępnych, skorzystać z edytora online, aby załadować zdjęcie i przygotować projekt ceramiki. W mgnieniu oka otrzymasz idealne ceramiczne zdjęcie nagrobkowe gotowe do zamówienia.

Czynniki, które należy wziąć pod uwagę przed zamówieniem zdjęcia nagrobkowego

Gama kolorów ceramiki jest mniejsza niż gama kolorów monitora czy fotografii, dlatego też rezultat może różnić się od oryginalnych kolorów, ale zawsze staramy się, aby był jak najbardziej wierny i zbliżony do rzeczywistości.

Sprawdź wymiary nagrobków i napisów na nich, aby zamówić idealny rozmiar. Należy również ocenić, czy lepiej będzie wyglądać z ramką czy bez, a jeśli wybierzemy ramkę, zastanówmy się, czy lepiej będzie wyglądać w złotym czy srebrnym odcieniu.

Jesteśmy liderem w produkcji spersonalizowanych produktów i wkładamy wiele miłości i troski we wszystkie przedmioty, które personalizujemy, ale w ten jeszcze więcej. Jest to artykuł, który najczęściej powstaje z myślą o osobach, które od nas odeszły i do których czuliśmy coś szczególnego, dlatego bardzo się o niego troszczymy i staramy się go wykonać jak najlepiej.

Jesteśmy liderem w produkcji spersonalizowanych produktów i wkładamy wiele miłości i troski we wszystkie przedmioty, które personalizujemy, ale w ten jeszcze więcej. Jest to artykuł, który najczęściej powstaje z myślą o osobach, które od nas odeszły i do których czuliśmy coś szczególnego, dlatego bardzo się o niego troszczymy i staramy się go wykonać jak najlepiej. Efektem jest produkt wysokiej jakości, z najlepszych materiałów i odporny na działanie czynników zewnętrznych..

Teraz możesz z nami spersonalizować zdjęcie nagrobkowe a my zadbamy o to, by wyglądało dokładnie tak, jak chcesz.

Personalizowane zdjęcia nagrobkowe