Fotoceramika - Zdjęcie na pomnik

181,01 zł 278,48 zł
Ilość:
Zdjęcie nagrobkowe
Wybierz model: Owalny (bez ramki)
Wybierz jedną z opcji: 6x8
 • Rozmiary: 6 cm (szerokość) x 8 cm (długość)
 • Bez minimalnej ilości zamówienia, od 1 sztuki
 • Wykonane z porcelany.
 • Druk pozostaje nienaruszony przez 50 lat.
 • Obraz jest grawerowany po obróbce przez 8 godzin w piecu w temperaturze 800ºC.
 • ID: #1648
Opinie Trusted Shop
Recenzje ze zdjęciami
ddd8499875f7b514cc7dd9e8fe0d6d90a1aa5063
5a7dd9c3d3fa8cc8b90081eb4cf4106eaf3b8e54
cc96dbf4dc11fb6165e83bedcbc48e3fd17679f1
0aaebdfc6f799f3ba199507e2377d87eeedcd8e3
204d2e7fa92507c21af6a65fd0a7bab02d402865
f63de8c9efc61c398ffeb631fb87881833540d1a
37da319bce45d4bca6f320cbc2de9809e5e6f89e
d45d4b8ac603d3d2eb36a4a171cd8c6d59e1ecae
Wyświetl wszystkie obrazy

4,61
221 Opinie
5
81 %
4
10 %
3
4 %
2
2 %
1
4 %
Customers Reviews
user social avatar
Odete (Lisboa, PT)
kupił: Zdjęcie nagrobkowe owalne w ramce 8x10
16/03/2023
"Wszystko mi się podoba dla mnie nic nie zmieniam"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
user social avatar
Claudio (Marcy l'étoile, FR)
kupił: Zdjęcie nagrobkowe owalne w ramce 8x10
16/03/2023
"Idealny medalion na grób naszej mamy"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
user social avatar
Claudio (Marcy l'étoile, FR)
kupił: Zdjęcie nagrobkowe owalne w ramce 8x10
16/03/2023
"Medalion pogrzebowy jest bardzo ładny. Kolory i kontrast obrazu są bardzo dobrze wyważone, dodatkowo podkreślone złotą obwódką. Porcelana wydaje się być bardzo odporna. Efekt jest idealny na grobie naszej mamy. Czas dostawy był respektowany."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
S
Sylvie (St laurent des vignes, FR)
kupił: Zdjęcie nagrobkowe owalne bez ramki, 8x10
12/03/2023
"Medalion na urnie pogrzebowej. Jakość ocenimy po trwałości"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
V
Véronique (Le rove, FR)
kupił: Zdjęcie nagrobkowe owalne w ramce 6x8
09/03/2023
"Bardzo dobre właściwości"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
p
Patricia (Esnandes, FR)
kupił: Zdjęcie nagrobkowe prostokątne bez ramki, 8x10
03/03/2023
"Tablica na grób"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
Opis

Fotografia nagrobkowa

Spersonalizowane zdjęcia ceramiczne są bardzo poszukiwane przez naszych klientów, ponieważ wkładamy w nie wiele wysiłku, troski i poświęcenia, aby były doskonałe. Jeśli chcesz, aby Twoje zdjęcie nagrobkowe miało najlepszą jakość i trwałość, to jest to produkt, którego szukasz. Zauważysz, że włożyliśmy w niego całą miłość, jest to artykuł wykonany ręcznie co świadczy o jego wysokiej jakości.

Bardzo popularne jest wybieranie spersonalizowanych zdjęć na nagrobki. Umieszcza się na nim zdjęcie ukochanej osoby, które następnie umieszcza się na nagrobku.

Są one wykonane z porcelany i poddawane wielogodzinnej obróbce w specjalnym piecu w wysokich temperaturach, co zapewnia jakość przez dziesiątki lat. Produkty te zostały zaprojektowane tak, aby służyły przez wiele lat i były odporne na wszelkie warunki pogodowe. Są one pokryte specjalną emalią, a ich kolor może nie być identyczny z kolorem oryginalnego zdjęcia.

Jakie opcje zdjęć mogę wybrać i jak mogę je spersonalizować?

W tym dziale można znaleźć personalizowane fotoceramiki w różnych kształtach i rozmiarach, wśród których można znaleźć:

 • Zdjęcia nagrobkowe owalne, wiemy, że ten kształt to jeden z najczęściej stosowanych na przestrzeni lat. Fotoceramika owalna to klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody. Można wybierać spośród różnych rozmiarów i wykończeń, z ramką lub bez, w kolorze złotym lub srebrnym.
 • Zdjęcia nagrobkowe prostokątne, jest to zdjęcie ceramiczne nieco bardziej unowocześnione w stosunku do wersji klasycznej. Do wyboru są różne rozmiary można też wybrać opcję “z ramą” i “bez ramy”. Jeśli wybierasz złotą ramę będzie ona z aluminium (mosiądz), natomiast ramka srebrna jest ze stali nierdzewnej, obie są wysokiej jakości.
 • Zdjęcie nagrobkowe w kształcie serca, bez ramki, jest to wersja dla osób, które lubią bardziej nowatorskie kształty. Dzięki temu kształtowi stworzysz obraz, który sam w sobie będzie oznaczał miłość, jaką darzysz swoją ukochaną osobę. Możesz wybrać pojedynczy obrazek w kształcie serca lub pakiet 2 pasujących do siebie serc. Wykończenie jest doskonałe i z pewnością spodoba Ci się jego piękny wygląd na nagrobku.
 • Owalne zdjęcie nagrobkowe ze stopką ze stali, ta opcja jest idealna, gdy nie chcemy mocować go do nagrobka. Są nagrobki, na których jest miejsce, aby coś na nich umieścić, a te owalne fotoceramiki ze stopką są idealne. Ramka jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a do wyboru są różne rozmiary. Opcja ta jest również często wykorzystywana na pogrzebie - umieszczamy zdjęcie na trumnie, aby upamiętnić wizerunek tej osoby za życia.
 • Zdjęcie nagrobkowe w złotej ramce, może być również nazywane fotoporcelaną. Ta opcja również posiada stopkę podtrzymującą, dzięki czemu, podobnie jak poprzednia, idealnie nadaje się na czas pogrzebu, a nawet do oparcia na nagrobku, jeśli posiada on półkę. Dostępny jest tylko jeden rozmiar, który jest najbardziej popularny. Złota ramka jest wykonana z aluminium (złoty mosiądz), co nadaje jej wykończenie wysokiej jakości.

Proces personalizacji i zakupu jest bardzo prosty, ponieważ całe zamówienie można złożyć na naszej stronie internetowej, z dowolnego komputera.

Aby zamówić cyfrową fotoceramikę, wystarczy wejść do katalogu, wybrać żądany produkt spośród dostępnych, skorzystać z edytora online, aby załadować zdjęcie i przygotować projekt ceramiki. W mgnieniu oka otrzymasz idealne ceramiczne zdjęcie nagrobkowe gotowe do zamówienia.

Czynniki, które należy wziąć pod uwagę przed zamówieniem zdjęcia nagrobkowego

Gama kolorów ceramiki jest mniejsza niż gama kolorów monitora czy fotografii, dlatego też rezultat może różnić się od oryginalnych kolorów, ale zawsze staramy się, aby był jak najbardziej wierny i zbliżony do rzeczywistości.

Sprawdź wymiary nagrobków i napisów na nich, aby zamówić idealny rozmiar. Należy również ocenić, czy lepiej będzie wyglądać z ramką czy bez, a jeśli wybierzemy ramkę, zastanówmy się, czy lepiej będzie wyglądać w złotym czy srebrnym odcieniu.

Jesteśmy liderem w produkcji spersonalizowanych produktów i wkładamy wiele miłości i troski we wszystkie przedmioty, które personalizujemy, ale w ten jeszcze więcej. Jest to artykuł, który najczęściej powstaje z myślą o osobach, które od nas odeszły i do których czuliśmy coś szczególnego, dlatego bardzo się o niego troszczymy i staramy się go wykonać jak najlepiej.

Jesteśmy liderem w produkcji spersonalizowanych produktów i wkładamy wiele miłości i troski we wszystkie przedmioty, które personalizujemy, ale w ten jeszcze więcej. Jest to artykuł, który najczęściej powstaje z myślą o osobach, które od nas odeszły i do których czuliśmy coś szczególnego, dlatego bardzo się o niego troszczymy i staramy się go wykonać jak najlepiej. Efektem jest produkt wysokiej jakości, z najlepszych materiałów i odporny na działanie czynników zewnętrznych..

Teraz możesz z nami spersonalizować zdjęcie nagrobkowe a my zadbamy o to, by wyglądało dokładnie tak, jak chcesz.

Personalizowane zdjęcia nagrobkowe