Wyprzedaż: -5% zniżki na produkty na lato do 04/08/2024

Fotokalendarze

Fotokalendarze

Personalizowane kalendarze to jeden z naszych bestsellerów, zwłaszcza na koniec roku, na Boże Narodzenie, a także w pierwszych miesiącach każdego roku.

Pomysł jest świetny: fotokalendarz, czyli kalendarze, w których są wszystkie miesiące roku z odpowiadającymi im dniami i do których można dodawać zdjęcia lub wzory według własnego uznania.

Kalendarz ze zdjęciem to praktyczny prezent, ponieważ każdy z nas niemal codziennie sięga po kalendarz roczny, aby zanotować ważne nadchodzące wydarzenia, spotkania, urodziny itp. Dzięki temu za każdym razem, gdy będziesz przeglądać spersonalizowany kalendarz, zobaczysz wydrukowane na nim zdjęcie lub wzór.

Dostępne modele

W naszym sklepie możesz stworzyć swój spersonalizowany kalendarz online , wybierając spośród kilku opcji: ścienny, stołowy, kieszonkowy lub magnetyczny:

Personalizowane kalendarze ścienne

Kalendarze ścienne to najpopularniejszy rodzaj kalendarzy. Zwykle wiesza się je w kuchni, w pokoju, w biurze itp. Dostępne są kalendarze kilkustronicowe lub kalendarze ścienne, w których wszystkie miesiące są widoczne na jednej stronie. Korzystając z naszych tymczasowych ofert, możesz szybko kupić tanie spersonalizowane kalendarze ścienne.

Personalizowane kalendarze stołowe

Personalizowane kalendarze stołowe są bardzo typowe na biurko w biurze lub firmie, w której się pracuje, choć często używa się ich także w domu. Istnieją kalendarze prostokątne i kwadratowe, a nawet bardziej oryginalne, takie jak kalendarze z pudełkiem na płyty CD czy kalendarze z uchwytem na długopisy i pióra.

Personalizowany kalendarz kieszonkowy

Klasyk - kalendarz kieszonkowy jest często kupowany w opakowaniach po kilka sztuk w celach reklamowych lub dla firm. Można je też często wykorzystywać ze zdjęciami rodzinnymi do rozdawania podczas świątecznych posiłków (zwłaszcza gdy urodziło się dziecko) lub jako oryginalne zaproszenie ślubne.

Personalizowany kalendarz magnetyczny

Możesz również dać w prezencie personalizowany kalendarz magnetyczny, idealny do umieszczenia na lodówce, chłodziarce lub innej metalowej powierzchni. Jest to bardzo oryginalny i praktyczny prezent, który ma kilka zastosowań: zdobi lodówkę, służy do sprawdzania dni i miesięcy w roku, a także do przyczepiania na lodówce kartek i karteczek, od rysunków dzieci po listę zakupów lub cokolwiek innego.

Personalizowany kalendarz z rodzinnym zdjęciem

Zrób kalendarz ze zdjęciami

Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić spersonalizowany kalendarz, nie martw się, my Ci to wyjaśnimy.

To naprawdę proste. Wystarczy wybrać żądany szablon kalendarza, kliknąć przycisk "Personalizuj" i od razu można przesyłać zdjęcia z dowolnego urządzenia, aby utworzyć fotokalendarz.

Podczas całego procesu tworzenia spersonalizowanego kalendarza będziesz mógł zobaczyć podgląd tego, jak będzie on wyglądał, jak go wydrukujemy. Nie będzie więc żadnych niespodzianek.

W przypadku kalendarzy z kilkoma stronami można wybrać każdy miesiąc, aby na każdej z nich umieścić wybrane zdjęcie.

Tanie kalendarze personalizowane

Jeśli szukasz tanich kalendarzy, przedstawiamy Ci nasze rabaty ilościowe. Sprzedajemy już od 1 sztuki, bez minimalnego zamówienia (z wyjątkiem kalendarzy kieszonkowych, minimum 10 sztuk). Ale sprzedajemy również duże ilości. W takim przypadku, dzięki rabatom ilościowym, im większa liczba sztuk do zakupu, tym tańszy będzie koszt jednostkowy.

Zniżki te są idealne dla kalendarzy personalizowanych dla firm, czyli dla mniej lub bardziej dużych przedsiębiorstw, które potrzebują zamówić kilkadziesiąt lub kilkaset identycznych kalendarzy, czy to w celach reklamowych, czy też w celu wręczenia ich klientom jako prezentów lojalnościowych.

Od czasu do czasu na naszej stronie internetowej pojawiają się zniżki, dzięki którym możesz skorzystać z rabatów na kalendarze z możliwością personalizacji, nawet jeśli kupisz tylko kilka sztuk lub jedną, a tym samym uzyskasz lepszą cenę.

Personalizowany kalendarz z wizerunkiem kobiety i jej psa