Gwarantowana dostawa na Dzień Ojca

Personalizowane kalendarze ścienne

kalendarz
39,74 zł
Rabaty ilościowe

Model
Wymiary
Kolor spirali

Szczegóły

  • Wymiary: 19 cm (szerokość) x 27,5 cm (długość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Wybierz miesiąc i rok początkowy: bieżący lub pięć następnych.
  • Zawiera okładkę + 6 dwustronnie zadrukowanych arkuszy.
  • Rodzaj papieru: 250 gr. matowy.
  • Z pierścieniem do łatwego zawieszania.
  • Arkusze są spięte spiralą.
  • ID: #6806-964
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Kalendarze ścienne z Waszymi zdjęciami

W tym roku stwórz najlepszy na świecie personalizowany kalendarz na ścianę z Twoimi zdjęciami. Możesz dostosować go do Twoich upodobań z każdym z miesięcy roku z obrazami, projektami lub tekstami, które chcesz, ponieważ z naszym edytorem online wszystko jest możliwe.

Personalizowana jest przednia i tylna okładka, a także każdy z 12 miesięcy w roku. Możesz zaprojektować każdą stronę z innymi zdjęciami, tak aby każdy miesiąc miał swojego bohatera i w ten sposób stworzyć spersonalizowany kalendarz ścienny, rodzinny z motywacyjnymi frazami, z pięknym wzorem, ze zdjęciami z przyjaciółmi, ze swoim pupilem (czy jest coś milszego niż kalendarz ze zdjęciami psów lub kotów?)

Mamy różne rozmiary kalendarzy ściennych, a także różne formaty. Możesz wybrać kalendarz oprawiony w spiralę lub kalendarz zszywany. Kalendarze oprawione w spiralę mają strony złączone u góry spiralą Wire-0, a żeby zmienić miesiąc, przekłada się całą stronę. Natomiast kalendarze zszywane, zwane też składanymi, są złożone na środku. Tym samym, zamykają się na pół. Ale otwarte i powieszone, mają rozmiar A3. Aby zmienić miesiąc, przekładamy kartkę.

Jest to jeden z najpopularniejszych prezentów na Boże Narodzenie, który można dać każdemu z członków rodziny, bo bardzo praktyczny na każdą okazję. Jest to również ważna rzecz w lokalach i firmach jako sposób na reklamę, poprzez dodanie logo lub jakiegokolwiek wizerunku firmy. Albo w biurach, aby wszyscy pracownicy mogli szybko sprawdzić, jaki jest dzień.

Jeśli chodzi o personalizację kalendarza na naszej stronie, możesz wybrać spośród wielu opcji: wstępnie zaprojektowane szablony. Posiadamy kolorowe, bardziej stonowane, dziecięce, eleganckie itp. Do każdego z tych szablonów możesz dodać swoje zdjęcia na każdy miesiąc.