Gwarantowana dostawa na Dzień Ojca

Bombki ze zdjęciem

Udekoruj choinkę spersonalizowanymi ozdobami

Istnieje niezliczona ilość możliwości udekorowania choinki- od klasycznych okrągłych bombek , używanych od zawsze, po nowoczesne ozdoby z plexi o świątecznych kształtach, które sprawią, że nasze drzewko będzie wyglądało bardziej nowocześnie.

W Wanapix mamy ozdoby dla każdego, które można łączyć, aby stworzyć niepowtarzalną dekorację, od płaskich ozdób z różnych materiałów, takich jak ozdoby z plexi które nadają bardziej nowoczesny charakter, po ozdoby drewniane, nadające bardziej naturalny charakter. Drewniane dekoracje stają się coraz bardziej popularne, a ciepły, naturalny, skandynawski styl z jasnymi kolorami ostatnio staje się coraz bardziej popularny.

Posiadamy również okrągłe ozdoby, z brokatem lub bez, są to klasyczne bombki, w nowej odsłonie, które nigdy nie wychodzą z mody.

Jest to ozdoba, której nie może zabraknąć w żadnym domu. Ostatnia “wisienka” na choince, która wyznacza koniec ubierania drzewka i początek okresu świątecznego: gwiazda choinkowa. Dostępna w dwóch rozmiarach, w zależności od potrzeb, upodobań i wielkości drzewka w każdym domu.

Wszystkie ozdoby świąteczne, a także gwiazda na czubku choinki, są w 100% personalizowane,w zależności od wybranego modelu można je spersonalizować po jednej lub obu stronach za pomocą wzoru, który najlepiej pasuje do wystroju każdego domu, a także wybrać spośród setek wzorów lub stworzyć go od podstaw. Żadne dwie ozdoby nigdy nie będą dokładnie takie same.

Personalizowane bombki ze zdjęciami

Jak zaskoczyć dekoracjami

Ozdoby świąteczne możemy wykorzystać do udekorowania choinki w najbardziej oryginalny sposób. Pomysłem, który nikogo zaskoczy, jest stworzenie ozdoby dla każdego członka rodziny. Wystarczy wybrać materiał, który najbardziej odpowiada naszym gustom, zdecydować się na kształt lub kształty które chcemy i umieścić imię lub zdjęcie każdego członka rodziny, od dziadków lub najstarszych do najmłodszych. Nie zapominajmy o zwierzętach domowych, które również są bardzo ważną częścią rodziny i dlatego chcemy, aby były obecne na choince, a będziemy mieli wszystko gotowe, aby cieszyć się najbardziej niesamowitą ozdobą.

Inną możliwością jest udekorowanie firmowej choinki spersonalizowanymi ozdobami z imionami lub zdjęciami każdego pracownika. To bardzo szczególny sposób, aby mieć wszystkich razem w jednym miejscu. Będzie to szczegół, którego nigdy nie zapomną i każdy będzie chciał zrobić sobie zdjęcie przy drzewie, którego są częścią. To zdjęcie na zawsze pozostanie w pamięci wszystkich.

Teraz wystarczy puścić wodze fantazji, zastanowić się, gdzie chcesz umieścić te ozdoby świąteczne lub komu je podarować i stworzyć idealny projekt na tę okazję.

Znaczenie dekoracji świątecznych

Święta Bożego Narodzenia to jeden z najbardziej magicznych okresów w roku. Jest to idealny czas, aby spotkać się z rodziną i przyjaciółmi aby uczcić wszystkie dobre rzeczy, które wydarzyły się w tym roku, a także aby złożyć sobie najlepsze życzenia na nadchodzący rok.

Personalizowane drewniane ozdoby świąteczne w kształcie gwiazdy

W okresie Bożego Narodzenia zarówno ulice, jak i domy wypełnione są wszelkiego rodzaju dekoracjami, światełkami, czerwonymi dywanami przy wejściach do sklepów, wszystko ma szczególny urok i blask.

To typowe, że co roku w grudniu ludzie korzystają z okazji, by udekorować dom, , aby nadać mu świąteczny charakter, który sprawi, że wyda się jeszcze cieplejszy i przytulniejszy. Ponieważ Boże Narodzenie to czas, kiedy światełka i dekoracje sprawiają, że znów czujemy się jak małe dzieci; jak wtedy, gdy dekorowaliśmy dom z naszymi rodzicami i dziadkami.

Jest to czas spotkań z przyjaciółmi i rodziną w domu, a dekoracje świąteczne pomogą nam stworzyć piękne wspomnienia z tych chwil, sprawiając, że dom stanie się przytulnym miejscem, które przyniesie nam radość.

Ty wybierasz styl swoich bombek choinkowych

Oto najpopularniejsze rodzaje personalizowanych bombek choinkowych. Co innego chcieć tworzyć ozdoby na drzewo rodzinne, a co innego na przykład dla sklepu czy firmy. Są to wyszukiwania, które najbardziej interesują naszych klientów:

Personalizowane bombki ze zdjęciem

Jest to najbardziej poszukiwany element przez osoby, które chcą umieścić zdjęcia swoich dzieci, partnera i swoje, a także dziadków, cioć, wujków itp. Każdy z nich ma własną bombkę świąteczną z nadrukowanym na niej zdjęciem. Idealne rozwiązanie na rodzinne choinki.

Personalizowane bombki choinkowe z logo

Kontaktuje się z nami również wiele sklepów, firm, przedsiębiorstw, urzędów..., które chętnie dekorują swoje miejsce pracy ładną choinką, na której wieszają świąteczne bombki z nadrukowanym logo. Dobrym pomysłem na prezent promocyjny dla klientów jest podarowanie świątecznej bombki z logo Twojej marki każdemu klientowi, który odwiedzi Cię lub złoży zamówienie w listopadzie lub grudniu. Będziesz miał 2w1, prezent dla klienta i prezent reklamowy.

Personalizowane bombki z imieniem

Podobnie jak w przypadku bombek świątecznych ze zdjęciem, są osoby, które chcą, aby na bombce było tylko imię. Ta opcja jest szczególnie przydatna w przypadku naszych płaskich dekoracji. Można wybierać pomiędzy drewnem a plexi oraz pomiędzy kilkoma różnymi kształtami. Możesz wybrać czcionkę i kolor tekstu, a także napisać różne imiona na każdej bombce i ozdobie.

Spersonalizowana przezroczysta bombka w kształcie buta

Personalizowane przezroczyste bombki świąteczne

Wiele osób lubi dekorować drzewko przezroczystymi bombkami i ozdobami, ponieważ nie dość, że zdobią one choinkę to jednocześnie pozwalają zobaczyć gałązki choinkowe - to daje bardzo atrakcyjny efekt przejrzystości. W naszym katalogu znajdziesz klasyczne okrągłe bombki, jak również inne płaskie i przezroczyste ozdoby na choinkę. Wszystkie te opcje są przydatne, jeśli szukasz przezroczystych ozdób świątecznych.

Personalizowane drewniane bombki choinkowe

Drewno jest bardzo świątecznym materiałem. Dzięki rustykalnemu wyglądowi, pięknemu kolorowi (i zapachowi) drewna, stwarza ciepłe, domowe wrażenie. Możesz tu również wybrać drewniane ozdoby w różnych kształtach, a także spersonalizować je imieniem, logo, zdjęciem... według własnego uznania.