Grawerowana z imieniem ozdoba szklana

32,94 zł
Ilość:
Ozdoba
  • Rozmiary: 3ø (szerokość) x 7,2 cm (długość)
  • Bez minimalnej ilości zamówienia, od 1 sztuki
  • Grawerujemy Twój tekst na szkle.
  • Zawiera gwiazdki i zwinięty papier w środku.
  • Z korkową zatyczką i sznurkiem do zawieszenia.
  • Idealny na wesela i dekoracje świąteczne.
  • ID: #15202
Opinie Trusted Shop
Recenzje ze zdjęciami
5435f4fac2b4e16221c432e94cfb2e3e91a87b69
ca8e9b0f0cdda4e33cd4f03638e52e4abaa4d283
87deb54dbf79193cf9da54f2da7b3d03442c461f

3,67
6 Opinie
5
33 %
4
17 %
3
33 %
2
17 %
1
0 %
Customers Reviews
user social avatar
Isabelle (Marcq-en-baroeul, FR)
27/12/2022
"Produkt jest zgodny z zamówieniem, żałuję tylko, że nie ma do wyboru wzorów w stylu świątecznym dla grawerunków z imionami"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
J
Jean-jacques (Bonnac la cote, FR)
20/12/2022
"Produkty są dobre, ale brak reakcji, gdy skarżysz się, że butelka dotarła uszkodzona i prosisz o wymianę jest nie do przyjęcia"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
M
Marta (Zaragoza, ES)
29/10/2022
"Zamówiłam ten produkt, który przykuł moją uwagę, aby sprawdzić, czy przyda się na prezenty świąteczne, a także dlatego, że ma mały pergamin, na którym można zostawić małą notatkę. Miło, że jesteś zadowolony."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
B
Beatriz (St. genis pouilly, FR)
05/03/2020
"Chciałam mieć coś oryginalnego na ślub"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
A
Ainhoa (Arrigorriaga, ES)
26/12/2019
"Ładny, ale bardzo mały, myślałam, że jest większy. Ale bardzo ładne i dobrze wydrukowane."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
Opis

Grawerowana butelka na życzenia

Jeden z najbardziej oryginalnych produktów w naszym katalogu. Butelka na Życzenia lub winietka składa się z małej szklanej buteleczki o wysokości ok. 7 cm, zamkniętej korkiem. Butelka może zostać spersonalizowana, co oznacza, że możesz napisać dowolny tekst, imię lub datę, a my wygrawerujemy je na powierzchni szkła.

Wewnątrz butelki znajduje się kilka małych złotych gwiazdek z błyszczącego papieru oraz mały kawałek zwiniętego prostokątnego papieru, przytrzymywany przez mały złoty sznurek. Rozwinięty papier ma wymiary ok. 67x45 mm, a pomysł polega na tym, że można na nim napisać życzenia, wiadomość, pozdrowienia lub dedykację.

Butelka na życzenia ma kilka możliwych zastosowań, do których należą:

Dekoracyjna ozdoba choinkowa

Podczas dekorowania choinki często zawiesza się różne ozdoby, takie jak bombki choinkowe, małe wypchane zwierzęta lub figurki, drewniane ozdoby świąteczne itp. Inną możliwością jest udekorowanie choinki butelkami z życzeniami, na których można napisać życzenia świąteczne na Nowy Rok.

Jeśli to Ty organizujesz obiad lub kolację, możesz napisać dedykację dla każdego członka rodziny i wygrawerować jego imię na zewnątrz. Kiedy nadchodzi czas na prezenty, każda osoba może wziąć swoją własną Butelkę Życzeń i odczytać swoje życzenie.

Butelki są wyposażone w sznurek, dzięki czemu można je łatwo powiesić.

Winietki ślubne

Jak sama nazwa wskazuje, detal ten służy do wyznaczania miejsca, w którym każda osoba ma usiąść. Wystarczy spersonalizować każdą małą buteleczkę z imieniem każdego gościa i umieścić ją na talerzu lub z boku, aby każda osoba wiedziała, gdzie jest jej miejsce. Możesz również napisać emocjonalną i osobistą wiadomość do każdego gościa na małej karteczce wewnątrz wszystkich personalizowanych winietek.

Upominki dla gości weselnych

Na wielu weselach nowożeńcy wręczają każdemu gościowi buteleczkę z życzeniami. Chodzi o to, aby napisać osobistą dedykację dla każdego gościa, dziękując mu za jego obecność na ślubie lub za to, dlaczego tak ważne jest, aby był z Wami w tym wyjątkowym dniu. Następnie wystarczy postawić każdą butelkę na stoliku dla gości obok ich miejsc, aby mogli zabrać ze sobą miłą pamiątkę z wesela.

W przypadku spersonalizowanej butelki można wygrawerować na powierzchni szkła imiona pary młodej lub datę ślubu, aby stworzyć idealną pamiątkę ze ślubu.

Dedykacja dla nowożeńców od każdego gościa

Jest to pomysł podobny do poprzedniego, ale z pewnym urozmaiceniem. W tym przypadku należałoby zostawić na stołach gości obok każdego talerza butelkę z pustym papierem oraz długopis. Pomysł polega na tym, że każdy z gości pisze dobre życzenia dla nowożeńców lub dedykację a następnie wkłada je z powrotem do butelki. W ten sposób nowożeńcy mogą otrzymać dedykacje i życzenia od wszystkich gości weselnych.

Winietki świąteczne

Jest to dokładnie taka sama funkcja, jak w przypadku winietek weselnych, tzn. należy przygotować każdą butelkę z wygrawerowanym imieniem każdej osoby i umieścić ją na jego miejscu na stole, przy którym będziecie celebrować rodzinny świąteczny posiłek lub kolację.

To tylko kilka pomysłów, ale te małe i oryginalne butelki możesz wykorzystać na każdej imprezie, spotkaniu rodzinnym lub z przyjaciółmi... aby zaskoczyć wszystkich uczestników.

Etykiety do Grawerowana ozdoba szklana