Grawerowana z imieniem ozdoba szklana

Grawerowana z imieniem ozdoba szklana

ozdoba
30,86 zł
Rabaty ilościowe

Szczegóły
  • Wymiary: 7,2 cm (długość) x 3ø cm (średnica)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Grawerujemy Twój tekst na szkle.
  • Zawiera gwiazdki i zwinięty papier w środku.
  • Z korkową zatyczką i sznurkiem do zawieszenia.
  • Idealny na wesela i dekoracje świąteczne.
  • ID: #15202
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Grawerowana butelka na życzenia

Jeden z najbardziej oryginalnych produktów w naszym katalogu. Butelka na Życzenia lub winietka składa się z małej szklanej buteleczki o wysokości ok. 7 cm, zamkniętej korkiem. Butelka może zostać spersonalizowana, co oznacza, że możesz napisać dowolny tekst, imię lub datę, a my wygrawerujemy je na powierzchni szkła.

Wewnątrz butelki znajduje się kilka małych złotych gwiazdek z błyszczącego papieru oraz mały kawałek zwiniętego prostokątnego papieru, przytrzymywany przez mały złoty sznurek. Rozwinięty papier ma wymiary ok. 67x45 mm, a pomysł polega na tym, że można na nim napisać życzenia, wiadomość, pozdrowienia lub dedykację.

Butelka na życzenia ma kilka możliwych zastosowań, do których należą:

Dekoracyjna ozdoba choinkowa

Podczas dekorowania choinki często zawiesza się różne ozdoby, takie jak bombki choinkowe, małe wypchane zwierzęta lub figurki, drewniane ozdoby świąteczne itp. Inną możliwością jest udekorowanie choinki butelkami z życzeniami, na których można napisać życzenia świąteczne na Nowy Rok.

Jeśli to Ty organizujesz obiad lub kolację, możesz napisać dedykację dla każdego członka rodziny i wygrawerować jego imię na zewnątrz. Kiedy nadchodzi czas na prezenty, każda osoba może wziąć swoją własną Butelkę Życzeń i odczytać swoje życzenie.

Butelki są wyposażone w sznurek, dzięki czemu można je łatwo powiesić.

Winietki ślubne

Jak sama nazwa wskazuje, detal ten służy do wyznaczania miejsca, w którym każda osoba ma usiąść. Wystarczy spersonalizować każdą małą buteleczkę z imieniem każdego gościa i umieścić ją na talerzu lub z boku, aby każda osoba wiedziała, gdzie jest jej miejsce. Możesz również napisać emocjonalną i osobistą wiadomość do każdego gościa na małej karteczce wewnątrz wszystkich personalizowanych winietek.

Upominki dla gości weselnych

Na wielu weselach nowożeńcy wręczają każdemu gościowi buteleczkę z życzeniami. Chodzi o to, aby napisać osobistą dedykację dla każdego gościa, dziękując mu za jego obecność na ślubie lub za to, dlaczego tak ważne jest, aby był z Wami w tym wyjątkowym dniu. Następnie wystarczy postawić każdą butelkę na stoliku dla gości obok ich miejsc, aby mogli zabrać ze sobą miłą pamiątkę z wesela.

W przypadku spersonalizowanej butelki można wygrawerować na powierzchni szkła imiona pary młodej lub datę ślubu, aby stworzyć idealną pamiątkę ze ślubu.

Dedykacja dla nowożeńców od każdego gościa

Jest to pomysł podobny do poprzedniego, ale z pewnym urozmaiceniem. W tym przypadku należałoby zostawić na stołach gości obok każdego talerza butelkę z pustym papierem oraz długopis. Pomysł polega na tym, że każdy z gości pisze dobre życzenia dla nowożeńców lub dedykację a następnie wkłada je z powrotem do butelki. W ten sposób nowożeńcy mogą otrzymać dedykacje i życzenia od wszystkich gości weselnych.

Winietki świąteczne

Jest to dokładnie taka sama funkcja, jak w przypadku winietek weselnych, tzn. należy przygotować każdą butelkę z wygrawerowanym imieniem każdej osoby i umieścić ją na jego miejscu na stole, przy którym będziecie celebrować rodzinny świąteczny posiłek lub kolację.

To tylko kilka pomysłów, ale te małe i oryginalne butelki możesz wykorzystać na każdej imprezie, spotkaniu rodzinnym lub z przyjaciółmi... aby zaskoczyć wszystkich uczestników.