Płytki ze zdjęciem

Płytki ze zdjęciem

kafelek
44,18 zł
Rabaty ilościowe

Wymiary
Szczegóły
  • Wymiary: 11 cm (szerokość) x 11 cm (długość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Wysoka jakość i trwałość płytek.
  • Polecany do wnętrz.
  • Stojak w komplecie.
  • ID: #5427
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Czemu postawić na płytki ceramiczne?

Coś, co my w Wanapix wiemy aż za dobrze, to fakt, że istnieje tak wiele sposobów na personalizację przedmiotu. Praktycznie każdy przedmiot, jaki przyjdzie Ci do głowy: koce, butelki, pudełka, kosmetyczki, zapalniczki, kalendarze... Dlaczego więc wybrać płytki?

Widzisz, każdy miłośnik dobrych dekoracji wie, że diabeł tkwi w szczegółach, a mając gdzieś w domu płytki, nadasz mu specjalny i oryginalny akcent. Zobaczyć zdjęcie w ramce to nie to samo, co zobaczyć je w innym miejscu, np. na naszych płytkach. Polecamy Państwu zapoznanie się z naszymi spersonalizowanymi płytkami, specjalnie zaprojektowanymi do wnętrz. Są wysokiej jakości a materiał, z którego są wykonane sprawia, że są znacznie trwalsze, a nadruk jest wyraźny i jasny.

Jeśli chodzi o personalizację, nie martw się: na naszej stronie znajdziesz różne wzory, które możesz dostosować do siebie, lub zaprojektować je całkowicie od zera. Ludzie bardziej zapamiętują to, co przykuwa ich uwagę, więc jeśli jesteś artystą, posiadanie płytek z rysunkami to oryginalny i inny sposób na pokazanie światu swojej sztuki!

Możesz je spersonalizować na tysiąc sposobów - zdjęciami, frazami, a nawet tekstami, bo w Wanapix wiemy, że różnorodność jest przyprawą życia. Co więcej, mamy różne rozmiary i kształty, aby zaspokoić wszystkie gusta oraz wszystkie pomysły i potrzeby, więc na pewno znajdziesz taki, który będzie Ci odpowiadał!

Co mogę umieścić na płytce

Poszczególne płytki stanowią element dekoracyjny w Twoim domu. Zawierają podpórkę dzięki czemu można je wygodnie postawić na stole lub regale. Są też osoby, które wieszają je na ścianie... Jest tyle możliwości! Opowiemy Ci o kilku z nich, które przychodzą nam na myśl.

Personalizowana płytka z kolażem zdjęć

Spróbuj spersonalizować ją za pomocą zdjęcia z pierwszych wakacji z partnerem, dodając zdanie, które tylko ty i twój partner zrozumiecie. A może wolisz podarować go najlepszej babci na świecie i spersonalizować go zdjęciem z wnukiem. Jeśli masz dom, na przykład na wsi, może chciałbyś powiesić płytkę spersonalizowaną z herbem rodzinnym lub nazwiskiem. A może spersonalizować płytkę z logo lub informacją o Twojej firmie? Na przykład, jeśli jesteś dentystą, możesz umieścić ją w recepcji gabinetu ze swoim nazwiskiem, zawodem i danymi kontaktowymi, aby nadać pomieszczeniu profesjonalny charakter. Wreszcie, jeśli jesteś kimś, kto lubi czytać motywacyjne zdania, kiedy wychodzisz lub wracasz do domu, możesz spersonalizować jeden z nich z frazą, którą kochasz lub która sprawia, że zaczynasz dzień z energią. A jeśli jesteś wierzący, płytka z typową frazą "Bóg błogosławi ten dom" i zdjęciem twojej rodziny, to jest to!

Z pewnością masz już pojęcie, że posiadanie lub podarowanie spersonalizowanej płytki to oryginalny sposób na posiadanie innej ramki na zdjęcia, a dzięki materiałowi, z którego jest wykonana, jej rozdzielczość jest bardzo żywa i jasna. Niewątpliwie ramka na zdjęcia, obok, której nie przejdzie się obojętnie.

Jak utrzymać płytki w czystości?

Jeśli obawiasz się, że jest to delikatny przedmiot do czyszczenia, możesz być spokojny. Płytka nie wymaga dużego wysiłku przy czyszczeniu. Możesz od czasu do czasu przetrzeć ją wilgotną szmatką, aby zachować jasność jej kolorów.To wszystko!

Aha, zanim zapomnimy: ważne jest, aby były one przechowywane w pomieszczeniach zamkniętych w celu lepszej konserwacji.

I co ty na to? Przekonaliśmy Cię już do jednej z naszych spersonalizowanych płytek? Mamy nadzieję, że tak!

Personalizowana płytka ze zdjęciem