Wyprzedaż: -5% zniżki na produkty na lato do 04/08/2024

Personalizowane kostki do gitary (op 4 szt.)

zestaw 4 kostek gitarowych
66,38
Doręczenie między 24-25 lipca (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 8 godz. 42 min

Szczegóły
  • Wymiary: 2,7 cm (szerokość) x 3,2 cm (długość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Opakowanie 4 sztywnych kostek gitarowych o grubości 1 mm.
  • Każdą można spersonalizować w inny sposób.
  • Personalizacja po 1 stronie. Druga strona jest biała.
  • ID: #226
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowane kostki gitarowe

Mówi się, że muzyka łagodzi obyczaje i niejednokrotnie jest to święta prawda. Muzyka jest bardzo ważna w życiu wielu ludzi, pomaga nam się zrelaksować, przypomnieć sobie miłe chwile i towarzyszy nam od małego.

Czy ktoś kiedyś nie słyszał solówki gitarowej ? Na koncercie rockowym, flamenco albo na koncercie jazzowym, gitara to uniwersalny instrument, który ma wielu fanów. Więc stworzyliśmy idealny przedmiot, który może towarzyszyć Twojej gitarze - personalizowane kostki do gitary.

Gwarantujemy najlepsze wyniki jeśli chodzi o grubość , elastyczność i chwyt. Będziesz mógł uderzyć w czyjąś czułą strunę…

Jeśli masz zespół, grasz na gitarze lub znasz kogoś, kto gra na gitarze i chcesz sprawić tej osobie wyjątkowy prezent, nasze spersonalizowane kostki do gitary są właśnie tym, czego potrzebujesz.

Personalizowane kostki gitarowe ze zdjęciem

Jak spersonalizować kostki?

Z nami możesz wykonać personalizowane kostki gitarowe. Są super praktyczne, ponieważ są w opakowaniach po cztery sztuki, w trakcie gry zawsze będziesz miał jedną z nich pod ręką. Możesz wybrać ten sam wzór dla wszystkich czterech kostek inny dla każdej z nich, wszystko zależy od Ciebie.

Nie wiesz jak spersonalizować swoje kostki do gitary? Ułatwimy Ci to. Na naszej stronie znajdziesz wiele wzorów wszelkiego rodzaju: rockowe, z frazami, do umieszczania na nich zdjęć itp. Ale ponieważ są one w 100% konfigurowalne, możesz również stworzyć swój własny projekt od podstaw. Wybierz swoje ulubione zdjęcia, umieść logo swojego zespołu lub nazwę,... Znajdź sposób, aby odróżnić je od reszty.

Zarówno standardowe kostki jak i kostki jazzowe są personalizowane z jednej strony po to by były unikalne i niepowtarzalne. Tylna strona jest biała. Od tej pory będą to Twoje ulubione kostki..

Stwórz swoją już teraz i zdobądź najlepsze kostki wykonane przez Ciebie i dla Ciebie. Który gitarzysta nie chciałby mieć możliwości grania na gitarze wyjątkowymi kostkami? Z nami jest to możliwe!

Pack 4 personalizowanych kostek gitarowych

Inne opcje kostek do gitary

Właśnie stworzyłeś zespół i chcesz go wypromować? Ten pomysł również wydaje nam się super oryginalny, spersonalizuj je z logo swojego zespołu lub z jego nazwą, czymś co Cię identyfikuje i rozdaj je ludziom, których znasz, aby mogli dać Ci trochę rozgłosu. Idealnym prezentem dla zespołu lub grupy muzycznej jest coś z nią związanego, prawda? Nie możemy wymyślić lepszego pomysłu. Promuj swój zespół w najbardziej oryginalny sposób.

Personalizuj swoje kostki zabierz muzykę wszędzie tam dokąd zmierzasz.