Gwarantowana dostawa na Dzień Ojca

Personalizowane szarfy miss z nadrukiem

szarfa
33,30 zł
Rabaty ilościowe

Szczegóły
  • Wymiary: 188 cm (szerokość) x 14,5 cm (długość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Dostosuj się do projektu lub stwórz go od podstaw.
  • Persaonalizujesz przód i tył osobno.
  • Wysoka jakość druku i żywe kolory.
  • Materiał: 100% poliester.
  • ID: #621
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Spersonalizowane szarfy ze zdjęciem

Impreza składa się z zasadniczych elementów: muzyki, napojów, jedzenia i personalizowanych szarf! Jest to bardzo oryginalny i zabawny sposób na "ukoronowanie" osoby, gwiazdy imprezy.

Jest to produkt w pełni konfigurowalny, który można wykorzystać na różnych imprezach i wydarzeniach. Jest niedrogi, ale ma świetną jakość, ponieważ można go stworzyć, co do najmniejszego szczegółu. Można go spersonalizować po obu stronach i wykonać na nim najbardziej zabawny i oryginalny wzór.

Są one wykonane w 100% z poliestru. Na całej powierzchni nadrukujemy wybrany przez Ciebie wzór w pełnym kolorze, dzięki czemu otrzymasz ekskluzywny model.

Szarfa urodzinowa

Szarfy urodzinowe są bardzo częstym elementem tego typu imprez. Zwłaszcza gdy są to bardzo znaczące liczby. Nasi klienci kupują opaski na 18. urodziny i opaski na 50. urodziny, ponieważ są to ważne daty, z okazji, których organizuje się bardziej huczne przyjęcia.

Mamy wiele różnych gotowych szablonów, więc możesz wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i otrzymać zabawne, spersonalizowane szarfy urodzinowe. Możesz także dodać zdjęcie solenizanta lub solenizantki, aby uczynić go jeszcze bardziej wyjątkowym.

Szarfa miss

Innym typowym zastosowaniem tego produktu jest udział w zabawach szkolnych czy festynach. Tam często wybiera się królowe lub miss. Na ceremonii, podczas której zostają ukoronowani i otrzymują spersonalizowaną szarfę miss którą mogą nosić podczas uroczystości i zachować jako pamiątkę na przyszłość.

Możesz też zrobić zabawne szarfy dla miss i mistera i nadać im ziarenko szaleństwa, aby każdy, kto zechce, został królem lub królową przyjęcia.

Szarfy na wieczory panieńskie

Tego produktu nie mogło zabraknąć na jednej z najfajniejszych imprez. Na naszej stronie internetowej znajdziesz różne wzory na wieczory panieńskie i kawalerskie. Używa się jej aby wyróżnić osobę, która będzie brała ślub. Możesz również stworzyć projekt "przyjaciółek panny młodej" i zrobić inny wzór dla panny młodej.

Instrukcje prania

  • Prać wodą z mydłem

Instrucciones de lavado

Wszystkie wymiary tych produktów tekstylnych są przybliżone i mogą ulec zmianie w wyniku przeniesienia obrazu i procesu produkcyjnego.

Gwarancja jakości

Materiał użyty do produkcji tego wyrobu jest zgodny z certyfikatem OEKO-TEX®, który gwarantuje, że materiał spełnia wymagane kryteria kontroli, podobnie jak dodatki, takie jak nity, guziki, zamki błyskawiczne, flizeliny itp. Materiały tekstylne ze znakiem jakości OEKO-TEX® mają właściwości przyjazne dla skóry.

Certyfikat OEKO