Foto kamień z dowolnym zdjęciem własny nadruk

Foto kamień z dowolnym zdjęciem własny nadruk

ramka
75,26 zł
Rabaty ilościowe

Wymiary
Szczegóły
  • Wymiary: 14 cm (szerokość) x 9 cm (długość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Tablica zawiera stojak do podparcia.
  • Wysoka jakość druku z wyraźnymi kolorami.
  • Różne rozmiary do wyboru.
  • ID: #1147
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Zdjęcia wydrukowane na kamieniu tablicowym

Wydruk zdjęć na tablicy jest łatwiejszy niż kiedykolwiek na naszej stronie . Jeśli szukasz oryginalnej ramki na zdjęcia aby móc ją komuś podarować, to ramka na kamieniu tablicowym strzał w 10! Nie znajdziesz jej nigdzie indziej.

Jest dostępna w różnych rozmiarach, dzięki czemu można wybrać tę, która najlepiej odpowiada oczekiwaniom użytkownika. W zestawie znajduje się również podstawka, dzięki której można ją umieścić jako dekorację na stoliku nocnym, półce itp.

Można na nim umieścić swoje ulubione zdjęcie, kolaż lub wybrać dowolny z naszych wzorów i minimalnie go dostosować. Druk zdjęć na tablicy jest wysokiej jakości, ponieważ drukujemy w pełnym kolorze z bardzo eleganckim matowym wykończeniem. Otrzymasz bardzo oryginalną i wysokiej jakości ramkę ze zdjęciem.

Tego typu ramki na zdjęcia różnią się od tych, które można znaleźć w innych sklepach, dlatego zawsze są dobrym wyborem na prezent. Szczególnie polecamy je na urodziny, Dzień Matki, Boże Narodzenie i inne specjalne okazje. Już teraz stwórz swoje najbardziej ekskluzywne zdjęcie na kamieniu łupkowym i zaskocz kogo tylko zechcesz.

Każdy element jest wyjątkowy i różni się od pozostałych, a krój każdej ramki na zdjęcia jest niepowtarzalny. Z tego powodu wymiary mogą się różnić o ok. 1 cm w stosunku do podanego rozmiaru.