Wyprzedaż: -5% zniżki na produkty na lato do 04/08/2024

Pieczątki personalizowane

Jak zrobić pieczątkę??

Jeśli tu jesteś, to dlatego, że nadal nie wiesz, jak zrobić spersonalizowane gumowe pieczątki, ale nie martw się, mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży i oferujemy kilka różnych rozmiarów i kształtów. Wystarczy wybrać tekst lub wzór, który ma zostać odbity na papierze, kartonie lub odzieży.

Pieczatki gumowe z możliwością personalizacji mają różne zastosowania: dla firm, które muszą umieścić swoje dane, adres lub logo; w rękodziele i scrapbookingu; na ślubach, chrzcinach i komuniach - z imionami bohaterów i datą; do znakowania ubrań dzieci i dorosłych. Wybierz jeden z różnych kolorów tuszu, aby uzyskać pożądany efekt.

Jeśli chcesz pozostawić po sobie ślad, gdziekolwiek jesteś, co może być lepszym sposobem na to niż personalizowane pieczątki? W tej sekcji zgrupowaliśmy różne modele pieczątek, które możesz dostosować do swoich potrzeb. Opowiemy Wam o nich nieco więcej.

Personalizowane pieczątki gumowe

W zależności od tego, do czego jest potrzebny, należy wybrać jeden lub drugi model. Posiadamy zarówno pieczątki tekstylne , jak i gumowe. Te ostatnie przeznaczone są specjalnie do pieczętowania papieru i kartonu. Dzięki naszemu edytorowi bardzo łatwo jest stworzyć własną, spersonalizowaną pieczątkę. Wystarczy wybrać rozmiar, kolor tuszu i wzór.

Ważne jest, aby odpowiednio go konserwować i utrzymać dobrym stanie przez długi czas. W komplecie dostarczamy tusz na 20 000 wydruków.

Automatyczne pieczątki idealne na śluby lub dla firm

Personalizowane pieczątki ślubne

Organizacja ślubu wymaga wiele pracy, ale jest to bardzo piękne i wyjątkowe wydarzenie. Trzeba zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół, począwszy od zaproszeń. Niektóre pary wybierają nasze pieczątki ślubne do ozdobienia swoich zaproszeń. Możesz je zaprojektować w dowolny sposób i umieścić na nich np. imiona i datę.

Do wyboru masz różne rozmiary i możesz dopasować pieczątkę do zaproszenia. Najczęściej stemple używane są do stemplowania zamknięcia koperty. Posiadamy trzy różne kolory tuszu do wyboru: czerwony, niebieski i czarny.

Personalizowane pieczątki firmowe

W świecie biznesu nie ma czasu do stracenia. Liczy się każda minuta, dlatego należy dążyć do wydajności we wszystkim, co się robi. Pieczątki firmowe pozwalają znacznie przyspieszyć przeglądanie dokumentów oraz umożliwiają ich szybkie i bezpieczne stemplowanie.

Aby rozpocząć tworzenie pieczątki firmowej , wystarczy wybrać żądany rozmiar, tusz i wzór, który chcesz na niej umieścić. Zazwyczaj jest to logo lub jej dane.

Pieczątki do Scrapbookingu

Czy znasz technikę scrapbookingu? Jest ona bardzo modna i stanowi idealne zajęcie dla osób, które uwielbiają pracę ręczną i tworzenie bardzo osobistych rękodzieł. Nasze personalizowane pieczątki do scrapbookingu to najlepszy sposób na udekorowanie projektów i rękodzieła w inny, wyjątkowy sposób.

Wybierz rozmiar z wybranym wzorem, tusz i spersonalizuj gumę, która zostanie wytłoczona na Twoim projekcie. Twój pieczątka scrap nada oryginalności każdemu projektowi.

Pieczątki do znakowania odzieży

Pieczątki do znakowania odzieży

Personalizowane pieczątki do znakowania odzieży są bardzo przydatne w każdym domu w którym są dzieci, ale także dla dorosłych. Jest to szybki i łatwy sposób na oznaczenie każdego ubrania, kamizelki, koszulki itp.

Wykonanie własnych, spersonalizowanych pieczątek do tkanin jest bardzo proste - wystarczy wybrać odpowiedni rozmiar, tusz i personalizację. Zalecamy znakowanie na gładkich powierzchniach i odpowiednią konserwację, aby można było z niego korzystać zawsze, gdy jest potrzebny.

W ten sposób można oznaczyć wszystkie ubrania dzieci do szkoły lub na obóz. Dostępne są różne wstępnie zaprojektowane szablony lub, jeśli wolisz, możesz stworzyć własny model od podstaw, zgodnie z własnymi upodobaniami.