Prezenty ułóżone według kategorii

Właściwości produktu

  • Grubość 5/10 mm. (w zależności od rozmiaru).
  • Wysoka sztywność i doskonała planimetria
  • Zawiera naklejkę "easy hang".
  • Brak minimalnej wielkości zamówienia, od 1 sztuki.

Szybko znajdź rodzaj prezentu, którego szukasz

W tej kategorii skategoryzowaliśmy i posortowaliśmy wszystkie nasze prezenty według kilku różnych parametrów, aby ułatwić Ci znalezienie idealnego prezentu. Możesz znaleźć takie kategorie, jak "Najlepiej sprzedające się produkty", dzięki czemu będziesz mógł bezpośrednio zapoznać się z najpopularniejszymi produktami z całego naszego katalogu. Z każdym z nich masz pewność, że wszystko pójdzie dobrze. Kolejna kategoria, "Tanie prezenty", zawiera nasze najbardziej ekonomiczne prezenty, od mniej niż 30 złotych do około 100 złotych. Znajdziesz tu inspiracje, które pozwolą Ci znaleźć miły, oryginalny prezent bez wydawania dużej ilości pieniędzy. W związku z tym mamy własną strefę Outlet. Znajdziesz tam produkty, które mają szczególnie wysokie rabaty, ponieważ są to produkty, które mają zostać wycofane z produkcji, a zatem mają bardzo obniżone ceny.

Z drugiej strony, znajdziesz kategorie takie jak "Prezenty ekologiczne", zawierające szereg produktów ekologicznych przeznaczonych do różnych celów. Mogą one wynikać bezpośrednio z materiału, z którego są wykonane, np. produkty wykonane z drewna pochodzącego z lasów odnawialnych. Albo za ich używanie, np. butelek wielokrotnego użytku, ponieważ zachęcając do ich używania, przestajemy zużywać plastikowe butelki i kubki. Możesz również znaleźć kategorię, w której zebrane są wszystkie nasze grawerowane prezenty. Chociaż większość naszych produktów jest personalizowana za pomocą druku bezpośredniego, mamy też szeroką gamę produktów, w których technika personalizacji polega na grawerowaniu na materiale, zwłaszcza na stali lub drewnie.

Istnieją również inne, bardziej żartobliwe kategorie, takie jak śmieszne prezenty, prezenty z emotikonami lub prezenty z sentencjami. Wybieramy tu odpowiednio najzabawniejsze produkty, produkty z motywami buziek lub emotikonami, a także produkty z motywami zawierającymi różnego rodzaju cytaty (motywacyjne, zabawne, inspirujące, romantyczne itp.).

Krótko mówiąc, wiele sekcji pogrupowanych według różnych upodobań, a wszystko po to, aby pomóc Ci znaleźć prezent, który sprawi radość drugiej osobie.